Ovulace. Je možné, že ještě bude?

tez83
17. pro 2019

Ahoj,je mozne,ze jeste ovulka bude nebo ne?Vcera jsem byla u lekare, 14DC, na ultrazvuku videl spousty malych cysticek-PCO,ale zadny dominantni folikul.Mam dlouhe cykly,posledni byl 40 dni.Tak si rikam-je uz ted jasne,ze ovulka nebude nebo se jeste jeden dominantni folikul muze utvorit pozdeji?

ja_osobne
17. pro 2019

@tez83 ahoj, určitě se může utvořit později, ale také nemusí (pokud máš pco) já byla na utz 8dc a taky nebyl žádný dominantní, cykly mám 30dni, a kvůli kolem 18dc, břicho 8dc bylo ještě brzy 🙂 ale dozrát určitě ještě může

kocila
17. pro 2019

@tez83 Bohuzel při těchto problémech je možnost měřit bazalni teplotu ta ti potvrdí proběhnutou ovulaci,nebo chodit ac dlouhy cyklus na folikumetrii...

tez83
autor
17. pro 2019

@kocila ahoj,merim bazalni teplotu,a to prave z duvodu,ze me zajima ta ovulka.Minuly cyklus s tretim baleni Clostiku byla tusim 23 DC.

tez83
autor
17. pro 2019

@ja_osobne Ahoj,takze hazet flintu do zita jeste nemusim?Super!
Posloucham doktora,ale zeptat se,me napadne az doma! ;)

ja_osobne
17. pro 2019

@tez83 to tak bývá, taky mě pak napadajinotazky až doma 😂 určitě nemusíš házet flintu do žita! Děláš i OT?
Já třeba měla ovu minuly měsíc až 28dc (ale tam hralo moc veci) s PCO se dá přirozeně otěhotnět, takže hlavu vzhůru🙂

tez83
autor
17. pro 2019

@ja_osobne nene,ovulacni test jsem nikdy nezkousela.Ano,da se s PCO otehotnet...uz mam dve deti. Jen ted nevim,jestli v tom take nehraje roli muj vek...co si budeme povidat! ;)

ja_osobne
17. pro 2019

@tez83 pokud Ti není 50, tak to určitě půjde! 👍👍 já dělám OT a k to.u měřím bt, která mi ovu následně potvrdí🙂 za mě nej kombinace 🙂

tez83
autor
17. pro 2019

@ja_osobne ;))))) ne,pade mi neni.Je mi "jen" 36. 🙂))

ja_osobne
17. pro 2019

@tez83 tak to je v pohodě! 👍👍 a když už 2 dětí máš! Já se snažím o první a za 14 dní mi bude 32 🤦‍♀️🤦‍♀️ takže jsi na tom lépe!

tez83
autor
17. pro 2019

@ja_osobne nooo...to asi ano...A jak dlouho se snazite?

ja_osobne
17. pro 2019

@tez83 od loňského srpna. Oba dva zdraví!! V říjnu jsem byla na laparce, tak snad pomůže ta 🙂

tez83
autor
18. pro 2019

@ja_osobne ty jo...dlouha doba. :( Ja se o prvni snazila devet mesicu,u druheho 22 mesici...to uz jsem taky chodila do CARu.

ja_osobne
18. pro 2019

@tez83 já mám čas do února, pak mě dr taky pošle do caru. Tim, že jsme oba zdraví a já po laparce, tak do caru nespěchám, laparka by tomu měla pomoci, tak uvidíme🙂

nina004
18. pro 2019

@tez83 Ahoj podla mna ovu este moze prist. Ja mam podobne dlhe cykly obcas aj dlhsie a podla bazalky mam ovu kazdy mesiac az okolo 30DC. Tiez mi dr po Clostiku robila folikulometriu na 12DC a nemala som dominantny folikul, ale nasledne bazalka na 31DC potvrdila ovulku. Podla mna pri PCO ani Clostik nie je vsemocny a pri tak dlhych cykloch tu ovulaciu neposunie na 14DC.

tez83
autor
18. pro 2019

@nina004 ahoj a dekuji...zlepsila jsi mi take naladu. ;) Resp. mam jeste nadeji.