Ovulace. Kdy byla/bude?

nikishkaaaa
26. bře 2020

Dobrý den, dámy. Jdu pro radu, včera ráno byl test skoro pozitivní, jasně pozitivní ovulační test jsem měla včera ve 12 hod. (Viz.foto) ale taky dnes ráno v 8 hod. a teď v 13 hod. byla druhá čárka výrazná, ale slabší než kontrolní, takže už je test negativní. Kdy tedy proběhla nebo proběhne podle Vás ovulace a je tedy nejlepší mít styk? Děkuji!

martinie88
26. bře 2020

Ja mela ovulaci skoro vzdy 12 hodin od pozitivniho testu. Ale muze nastat i do 48 hodin. Urcite bych si dnes udelala hezky vecer💗

fafetka
27. bře 2020

Já napr. Mám ovulacni test pozitivní v pátek dopoledne a ovulace proběhne v neděli. Merim BT tak vim přesně 😉doporučuji aspoň jeden cyklus měřit ať víte jak je to u vás. Hodně štěstí 🍀

pellullinka
30. bře 2020

Hezky den, merim 3.mesic BT. Minuly mesic jsem, dle teploty mela ovulaci 14.DC. Tento mesic jsem udelala prvni ovulacni test dnes, 10DC a je nadherne pozitivni, tak uvidime, zda to potvrdi i teplota v nasledujicich dnech. .... chtela jsem darovat vajicka a v reprodukcnim cemtru mi sdelili,ze nejen,ze nejsem vhodny darce, ale mam zoufale malo vajicek a sance na otehotneni je asi 1%, je mi 30let a dve deti uz mam. Tak hlidam sve telo, zda funguje a jsem z toho testu dnes, uplne nadsena 😂