Ovulace místo ms?

zlaticko22
30. srp 2022

Ahojte holky, jdu si pro radu,jestli je to mozne nebo se někomu stalo nebo úplná blbost...dnes jsem 34dc, ms měla přijít včera, ale minulý měsíc to bylo celé rozházené,tak jsem asi ani neočekávala,že by dorazila přesně.. tt negativni..celý měsíc jsem si dělala ovulační testy a nic,uplne slabe carky... dnes 34dc jsem si dělala tt a zkusila i ovulacni, protože se mi zdálo,že je nějaký jiný hlen...no a tt negativni ale ovulacni nejsilnější za celý měsíc, není asi ještě stopro pozitivní, ale chybí tomu jen maličko...minimalne je nejvyraznejsi z celeho mesice testování...je mozne,že by byla ovu takto pozdě v cyklu?

vikysek0987
30. srp 2022

@zlaticko22 Ano je to možné-více holek to tak mělo, ač se jim to nikdy před tím nestalo....

lencaa11
30. srp 2022

@zlaticko22 ano možné to je foto ??

zlaticko22
autor
30. srp 2022

@lencaa11 vím,že to není pozitivní ovu..ale prilozila jsem včerejší a dnešní a na to,že jsem cekala ms,tak mi to přijde skok, spis jsem cekala jeste slabsi.. všechno testování bylo tento měsíc jen tak světle proužky,jako ten včerejší...no nic nevykoumam😁 nezbývá než čekat na ms🤷‍♀️ zítra zkusím ještě další jestli bude silit a nebo zase spadne a byla to jen nějaká náhoda..

beruska97
30. srp 2022

Mně se to přesně tak stalo, bolelo mě břicho, čekala jsem menstruaci, a ona to byla ovulace a za dva týdny z toho byl pozitivní těhotenský test 🙂

zlaticko22
autor
30. srp 2022

@beruska97 tak to by bylo super, asi teda dneska zkusime😁

zlaticko22
autor
31. srp 2022

@beruska97
@lencaa11 tak dnes už jasně pozitivní test..nechápu to svoje tělo 🤷‍♀️😅 35 dc...nejlepší by bylo to zkusit ještě i dnes a zítra?

lencaa11
31. srp 2022

@zlaticko22 super tak sup sup ❤️

beruska97
31. srp 2022

@zlaticko22 hurá do toho, půl je hotovo 😁