Ovulace nebo ne?

cibuliste
28. bře 2017

Ahoj holky mám na vás prosbu mam za sebou dvě neúspěšné těhotenství jedno zamlkle tehu po druhé samovolny potrat když sem dostala první MS po samovolnem potratu delala sem ovu testy a ovulace probehla od ty doby testuji ale ani jednou nebyla testovací carka stejně silná jako ta kontrolní a moje doktorka mi říká ze ovulace probíhá ted momentálně taky testují přikládám foto a už mi přijde ze z dnešního dopoledne ovu test slabne co myslíte vy ? Poraďte mi prosím co mám dělat dál děkuji

jitulka89
29. bře 2017

já žádný pozitivní nevidím, ale ty ovu testy jsou taky dost naprd, mě třeba ráno ukázali pozitivní ale večer už ne, takže jsi to klidně taky mohla prošvihnout

cibuliste
autor
29. bře 2017

Začala sem testovat hned po MS myslim ze sem to neprosvihla

jitulka89
29. bře 2017

chci tím říct, že jestli testujete večer, mohl být pozitivní test pouze ráno a naopak

cibuliste
autor
29. bře 2017

@jitulka89 testují dopoledne

jitulka89
30. bře 2017

@cibuliste a kolikátý jsi DC a jak dlouhé máš cykly? Prostě na ty ovu testy se nedá 100% spolehnout,chce to je kombinovat i třeba s měřením BT, ale jestli spolu s přítelem spíte během období ovu obden, tak bych se na nějaké hlídání vyprdla

teligo
2. dub 2017

@cibuliste Ahoj, testuješ se aspoň přibližně ve stejnou dobu a nepiješ před tím cca 2 hodiny? Tak to píšou v tom testu, třeba by to mohlo být naředěné ta moč a neukazuje to správně 🙂

lentixx
2. dub 2017

Me ukazovaly testy to same jako tobe. Zbarveni hodne slabounke. Měřila jsem denne v 15h a 2h predem nepila ani nejedla. Ta 15h mi byla doporučená od doktorky. Co mas za testy????

lentilkah
2. dub 2017

@cibuliste Ahoj, byly jsme spolu v cervnovkach, nevim, jestli si na me pamatujes. Ja nedam dopustit na testy Comfort, tak je kdyztak zkus. Jinak nekomu ty testy proste neukazuji, to je pak fakt lepsi se na testovani vyprdnout, nez se tim stresovat.

cibuliste
autor
2. dub 2017

@lentilkah ano pamatuji 🙂 ano to mas pravdu nejlepsi je netostovat kdyz me to proste neda a pak sem akorat zklamana ze zase nic ☹

lentilkah
2. dub 2017

@cibuliste A zkousela si ruzne znacky testu?

flamarion
2. dub 2017

Testy bohužel nejsou stoprocentní...Záleží, jak vysokou hladinu hormonů ta která žena má...Mně se pozitivní ukážou jen ty nejcitlivější dvacítkové, třeba s vychvalovaným clearblue jsem zkrátka neuspěla, protože ten má citlivost 40...