Ovulace, ovulační test a bazalka. Proběhla? Věřit digi testu než papírkovému?

nikynikol25
14. říj 2020

Ahoj holky prosim o radu minuly tyden 7teho jsem byla u doktorky na utz byla jsem 12dc a folik jsem mela 14mm a doktorka rekla ze dalsi utery coz bylo v cera mela nastat ovulace.Ale merim bt i delam ovulacni testy.Myslite ze ta ovulace byla a mam teda spis verit digitalnimu nez papirkovemu.Hled byl bilkovy dnes uz vodnaty a cipek nahore ze na nej zkoro nedosahnu a otevreny a bolesti prave strane uz od vcera vecera kde vydela folik 14mm

mzacikova
14. říj 2020

Digitální neznám, ale dělala bych si jen jeden druh testů, takhle je to dost blbé. Kdy jsi byla na gyndě, že měla být ovulace tak později? Já byla 13dc, folikul 13mm a ovulace 16-17dc

nikynikol25
autor
14. říj 2020

@mzacikova ja byla 12dc a folikul 14mm a doktorka rekla ze ovu ma nastat od 18dc.Ja vzdycky delala vic ovu testu kterej my nejvic padne a ted teda ovular nejak ba me moc nefunguje.

nikynikol25
autor
14. říj 2020

@mzacikova ja i driv pri prvnim tehu taky delala i digitalni pro pojistku

inah91
14. říj 2020

@nikynikol25 Za mě je více vypovídající ten papírek - tam vidíš jestli sílí čárka nebo slábne....ale digitál je buď smajlík nebo nic? A testovala bych každý den v tu stejnou dobu - já to dělala tak, rano vstanu, zajdu si na wc, pak si dam kafe, nebo max hrnek čaje - a pak cca 10hod dělám test - každý den stejně - a vždy jsem to poznala....a jen pro "srandu" - za ty roky (5let?) testování mi stačily pak 3 testy na měsíc - neg,poz,neg - a měla jsem jasno...no a v cyklu, kdy jsem otěhotněla jsem vyplýtvala 14 testů!!!! Ovulace se prostě rozhodla opozdit.... 🙂

meronym
14. říj 2020

Ja jsem vazne uvazovala, jak s ovulaci souvisi bylinka bazalka. Jen pro pobaveni 🤷‍♀️

nikynikol25
autor
14. říj 2020

@inah91 ja prave os porodu to mam s ovu testama spatny nikdy my nevysla uplne pozitivni.Dojtorce verim tak jsme se snazili kdyztak jeste zitra a cekam co udela bazalka rano.No uvidim co bude dal.Driv to bylo snadne a ted uz ne