Ovulace po biochemickém těhotenství. Je možné, že ovu nebude?

nat
18. led 2020

Milé maminky,chtěla bych se zeptat,která jste prodělala biochemické těhu,jak jste měly další cyklus a ovulaci???.1 ledna jsem prodělala biochemické těhu ,měřím BT a ovulace prostě nikdě :-/ Tak by mě zajímalo zda byl cyklus stejný nebo je možné že ovu vůbec nebude???děkuji 🙂

fafetka
18. led 2020

@nat každý je jiný.🤷🏻‍♀️Muže se stát ze po biochemickem tehu naskočí ovulace až ten další cyklus. Někomu hned někomu později.

pro89
19. led 2020

@nat já jsem na konci října měla biochemické těhotenství kde na poslední kontrole ( cca 10 cyklu ) byl folikul 19mm, ale prosinci byla ovulace cca o týden později a tím pádem o posunuta MS. Teď v lednu už proběhla normálně

nat
autor
19. led 2020

@pro89 děkuji za odpoved 🙂 Ja si merim bazalku a zatim ovulace nic,ale priznaky byly ale asi je to proste jen muj pocit,tak me spise zajimalo jak to vlastne je 🙂

evca_w
21. led 2020

Mela jsem ji o tyden posunutou a hned jsem pri ni otehotnela.Ovsem pro zmenu to skoncilo zamlklym tehotenstvim.

terkapok11
20. říj 2020

Ahoj chtěla bych se jen zeptat na názor. V červenci jsem prodělala biochemické těhotenství a od te doby vůbec nemám příznaky ovulace které jsem dřív měla. Po potratu už proběhly 2 cykly které se mi cca o 4 dny prodloužily a ovulace stále nikde. Na testu jsem měla slabou čárku která místo aby sílila tak slabla 🤷🏽‍♀️ Hlen který jsem dřív měla cely den vůbec nemám tak nevím zda se to samo srovná jen to chce čas nebo to mám nějak řešit. Dekuji za jakýkoliv názor😊