Ovulace po SP. Je to možné?

teplaka1
22. říj 2022

Ahojky..potrebuju radu.. 9.10. jsem začala krvácet 😔 bohuzel to byl SP v 7tt ... A dnes jsem mela bílkový hlen a boli me podbřišek..Muze to byt ovulace? Aplikace mi ukazuje ze by mela probehnout zítra..ale mam brát krvácení u SP jako prvni den cyklu..Je to možné?

kosi_cek
22. říj 2022

@teplaka1 je to možné, mě se tedy o proti mému průměrnému cyklu ovulace mírně šoupla, ale ani běžně nemám cykly úplně jak hodinky, takže i kdybych nepotratila, byl by to pro mne kalendářově stále normální termín pro možnou ovulaci. Po jednom z potratů se mi podařilo i úspěšně hned s tou první ovulací otěhotnět, ale i když jsem zase jindy neotěhotněla, tak vím, že ovulace proběhla, měřila jsem si v té době bazální teplotu, dělalo mi dobře, že se mohu lépe (z)orientovat 😉, na své pocity bych se tedy spoléhala (alespoň částečně), u mě taky bývají docela zřetelné, na tu aplikaci ne, ale sedět to vše může, ne že ne 👍

teplaka1
autor
22. říj 2022

@kosi_cek takže i kdyz jsem ještě neměla menses po krvácení u SP tak je moznost ze bych otěhotněla? Mam klasické příznaky ovulace,ktere na sobě poznam..uz mam doma syna a ten se povedl hned na poprvé co jsem vedela ze ovu mam..

lencaa11
22. říj 2022

@teplaka1 může to bejt klidně bych vyzkoušela ovu test

teplaka1
autor
22. říj 2022

@lencaa11 doma nemam,a driv jak v pondeli se do obchodu nedostanu.. uvidíme co s toho nakonec bude..budu počítat 14 dni a udelam test pokud nepřijde MS..No bylo by to veliky překvapení a štěstí 🍀