Ovulace po SP. Je to možné?

teplaka1
22. říj 2022

Ahojky..potrebuju radu.. 9.10. jsem začala krvácet 😔 bohuzel to byl SP v 7tt ... A dnes jsem mela bílkový hlen a boli me podbřišek..Muze to byt ovulace? Aplikace mi ukazuje ze by mela probehnout zítra..ale mam brát krvácení u SP jako prvni den cyklu..Je to možné?

kosi_cek
22. říj 2022

@teplaka1 je to možné, mě se tedy o proti mému průměrnému cyklu ovulace mírně šoupla, ale ani běžně nemám cykly úplně jak hodinky, takže i kdybych nepotratila, byl by to pro mne kalendářově stále normální termín pro možnou ovulaci. Po jednom z potratů se mi podařilo i úspěšně hned s tou první ovulací otěhotnět, ale i když jsem zase jindy neotěhotněla, tak vím, že ovulace proběhla, měřila jsem si v té době bazální teplotu, dělalo mi dobře, že se mohu lépe (z)orientovat 😉, na své pocity bych se tedy spoléhala (alespoň částečně), u mě taky bývají docela zřetelné, na tu aplikaci ne, ale sedět to vše může, ne že ne 👍

teplaka1
autor
22. říj 2022

@kosi_cek takže i kdyz jsem ještě neměla menses po krvácení u SP tak je moznost ze bych otěhotněla? Mam klasické příznaky ovulace,ktere na sobě poznam..uz mam doma syna a ten se povedl hned na poprvé co jsem vedela ze ovu mam..

lencaa11
22. říj 2022

@teplaka1 může to bejt klidně bych vyzkoušela ovu test

teplaka1
autor
22. říj 2022

@lencaa11 doma nemam,a driv jak v pondeli se do obchodu nedostanu.. uvidíme co s toho nakonec bude..budu počítat 14 dni a udelam test pokud nepřijde MS..No bylo by to veliky překvapení a štěstí 🍀

verulina9
10. čer 2024

@teplaka1 ahojky, jak to tenkrat dopadlo? 🙂

teplaka1
autor
10. čer 2024

@verulina9 Ahojky 🙂 dopadlo to dobře 🙂 uz mam skoro roční dcerku 🙂 hned se to povedlo a byla to určitě ovu ❤️

verulina9
12. čer 2024

@teplaka1 dekuji ti za odpoved 🙂 tak to jsem rada, ze ti to dopadlo 🙂 jsem na tom totiz uplne stejne v 7tt potrat, a zhruba 12-14 den od potratu ovulacni hlen, tak jsme to zkusili, no a ted jsem tyden po ovulaci a je mi blbe uplne stejne jako predtim nez jsem zjistila tehotenstvi, tak si rikam, kdyby to nahodou klaplo hned takhle znova, tak jestli je moznost, ze by to tentokrat dopadlo dobre . Tak to budu pevne doufat, ze to vyslo a ze uz konecne bude vse ok do třetice 🙏

teplaka1
autor
15. čer 2024

@verulina9 věřím ze to vyjde 🙂 dr me odrazoval ze mám počkat aspoň do další MS a pak to zkusit ale my nečekali.. Držím pěsti at se to povede a je všechno v pořádku ❤️ a napište až budete vědět vic .. Hodně štěstí

kosi_cek
15. čer 2024

@verulina9 držím palce 😉, my takto máme právě chlapečka, 3r, narodil se přesně 42.tt po té, co se mi spustil ten rok už 2.potrat, tentokrát na začátku 8.tt, vše bylo naprosto o.k., jen nevolnosti mi daly teda zabrat...
@teplaka1 tak super, že to tehdy dopadlo 👍 Já nakonec ještě otěhotněla 11. 11. 2022 a dost jsem počítala s tím, že opět potratím (věk 40+, takže pravděpodobnost ne malá) a ono ne, tak máme taky ještě skoro roční 😉

verulina9
15. čer 2024

@teplaka1 moc dekuju! ❤️ Mne taky rikali 1-2 ms pockat 🙈 tak uvidime za par dni jestli ms dorazi a dam vedet 😉

teplaka1
autor
23. čer 2024

@verulina9 tak jak to vypadá? 🙏🏻🙂

verulina9
23. čer 2024

@teplaka1 ahojky, bohuzel jsem to v patek dostala 🙄😅 takze nas ceka dalsi snazeni… ale fakt jsem tomu tyjo verila 🙂

teplaka1
autor
26. čer 2024

@verulina9 jejda to mě mrzí teda..No ale hlavní je to nevzdávat 💪🏻 držím palce at to příští uz vyjde🍀

verulina9
26. čer 2024

@teplaka1 dekujuuuuuu ♥️

teplaka1
autor
26. čer 2024

@verulina9 a ty uz mas deti nejaky? Nebo je to první?

verulina9
3. črc 2024

@teplaka1 uz mam chlapecka, zitra mu budou 3 🙂

teplaka1
autor
5. črc 2024

@verulina9 tak to je mooc hezký ❤️ ja mam syna 4 roky 17 cervna a 17 července bude mit dcerka 1 rok ❤️ hrozně to letí 🙈 příspěvek je z doby kdy jsem to ještě netušila...😆🤔

verulina9
5. črc 2024

@teplaka1 ano, hrozne to leti, je to sileny 😭 nedavno se narodil a on uz jde v zari do skolky 🙈

verulina9
11. črc 2024

@teplaka1 ahojky, tak dneska jsem 8dpo a jen tak ze zvedavosti jsem si udelala dva testy 🙈

verulina9
11. črc 2024

Pepino viditelna slaba carka a mamatest nic, nechapu ale vypada to, ze se asi povedlo, jen se bohuzel nemuzu radovat😅

lencaa11
11. črc 2024

@verulina9 Pepino dělá rád tyto čárky udělala bych ještě odpoledne jiný test