Dřívější ovulace?

market19
21. zář 2023

Ahojky mám dotaz 🙂
Je mi 24 a snažíme se o miminko . Na konci června jsem vysadila HA. Zatím od té doby žádný problém nebyl menstruace je díky bohu pravidelná 🙂
Jenže tento měsíc když jsem byla 10.DC jsem začala mít (aspoň myslím ovulacni hlen ) podobal se zakalenému bílku a dost se táhl samozřejmě proběhl pohlavní styk . Akorát druhý den byl hlen opět + krevní sraženinky a za 1 den opět krevní sraženinky s hlenem a pak už nic . Ovulace měla proběhnout dnes ale podle OT je negativni . Žádný hlen nebo výtok nemám jen jsem jakoby mokrá nevím jak to popsat a břicho trochu boli 😂. Užívám přes měsíc inofolic může to být tím ? A je opravdu možné že proběhla tak brzo ovulace ? Předem děkuji 🙂

lencaa11
21. zář 2023

@market19 možné je vše tělo je někdy záhadné uvidíte v době Ms co vám ukáže test

monyscerna
21. zář 2023

@market19 ano je to možný. Mě tento měsíc taky zaskočilo, že jsem měla ovulku o 5 dní dřív 😀🤷‍♀️ tělo není robot, hold se to někdy stane 😊

market19
autor
21. zář 2023

@monyscerna uvidíme no 🙂) pohlavní styk byl 16,17 . Samozřejmě hned v ten den co jsem zaznamenala ten hlen tak snad to konečně výjde 🍀

marty154
21. zář 2023

@market19 ja mam ovukaci 9DC a v unoru jsme mely sex 5.DC a jsme v 34tt😊

market19
autor
21. zář 2023

@marty154 jee💕 tak snad se nám taky zadařilo