Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může to být ovulace?

misicka03
31. kvě 2020

Zdravím, mám dotaz jsem 21 DC mám nepravidelnou MS tak nevím kdy ovulace probíhá zda vůbec je. Bolí mě 3 den podbříšek jako bych měla menstruaci, ale vždy jen pár minut. Taky mám čirý výtok, který dělá mapky a mám pocit mokra. Při ovulaci je spíš bílkový hlen a táhly jenže ten já nikdy nepostřehla. Může to být ovulace? Máte to tak některá? Děkuji 🙂

sudylichozrout
31. kvě 2020
miba10
31. kvě 2020

@sudylichozrout 😂😂😂😂

jjasmina
31. kvě 2020
zelenaesmolda
31. kvě 2020

@sudylichozrout napadlo me uplne to stejne

zelenaesmolda
31. kvě 2020

@misicka03 existuje takova vec-jmenuje se to ovulacni test

sudylichozrout
1. čer 2020

@zelenaesmolda To me neprekvapuje 😀

lenickamimi
1. čer 2020

@misicka03 ahoj, samozřejmě může to být ovulace, vzhledem k tomu že přesně nevíš jak dlouhý máš cyklus. Zkus ovu test 😏

miba10
1. čer 2020

@misicka03 vidím město velké, jehož sláva hvězd se dotýká..... Ale jestli to je ovulace to ti neřeknu 😂

balogis
1. čer 2020

Mě ovulace vždy bolela víc než menstruace,poznala sem ji vždycky aniž bych počítala který DC jsem a v ty dny pro mě byl bolestivý i styk.ale každá sme jiná,nikdo ti tady nemůže říct jistě co to je..pokud se snažíte o miminko tak nejlépe se vyprdnout na vše a pouze normálně užívat sexu,pokud to nejde se odprostit- což chápu,tak dělat ovulační testy

lenickamimi
3. čer 2020

@misicka03 tak co, už jsi zjistila jak jsi na tom 😏

misicka03
autor
3. čer 2020

@lenickamimi byla to ovulace 😆

lenickamimi
4. čer 2020

@misicka03 no paráda, já to právě mám podobné, cyklus delší tak ovu bývá kolem 23dc 😂

lenickamimi
4. čer 2020

@misicka03 a děláš i ovu testy?

misicka03
autor
5. čer 2020

@lenickamimi dělám, ale já měla teď 3 měsíce cystu takže u mě ovulace nebyla a nevěděla jsem to zjistila jsem to až teď. A konečně tento cyklus byla jenže přítel nebyl doma takže zase smůla 🙂

lenickamimi
5. čer 2020

@misicka03 tak příště to určitě vyjde 😏