Ovulace proběhla, tt negativní

tinkad29
18. únor 2019

Ahoj holky, ovulace tenhle měsíc potvrzena testy, teď jsem cca 3dny před ms, ale test negativní (ani slabá čárka) ale děsné píchání jakoby ve vajecnicich, hlavně při kašli, myslíte že je to normální?Stalo se Vám to někomu že nakonec vyšel test? U MUDr jsem byla cca před 2 měsíci a vše bylo v pořádku. Jsem po zamlklem tehu a moc bych si přála aby to vyslo :(

mattoni91
18. únor 2019

Ahoj já jsem byla po ZT a otěhotněla jsem skoro hned a měla jsem stejné příznaky taková píchavá bolest na stanách a trochu i pobolíval podbřišek ale test mi ukázal ducha až v den očekávané menstruace takže máš ještě čas 🙂 vždy je lepší testnout až po vynechání ms.

patmouse
18. únor 2019

To ze probehla ovulace a byl sex jeste neznamena ze 100% otehotnis...
Navic testovat pred terminem MS neni rozumne,je to tu v diskuzich dnes a denne. I to pichani muze znacit ledacos,blizici se Ms i tehotenstvi. Pockej jeste aspon na den zpozdeni a pak zkus test znova.
Jinak moje osobni rada je se tim tolik nezabyvat. Psychika je fakt moc a kdyz to budes moc hrotit,sledovat se a testovat zbytecne brzy,spis se to nepovede. Taky jsem byla po ZT a revizi a povedlo se az asi 3. nebo 4. cyklus po revizi. Az pote,co jsem to prestala tak hrotit 😉

sudylichozrout
18. únor 2019

@tinkad29 prestan se takhle tejrat, jinak neotehotnis a testuj az po vynechane menstruaci. Drzim palce! 🙂