Ovulační test. Je nějaký pozitivní?

misamisam
11. pro 2019

Prosím prosím holky, už jsem z toho jelen...
Je nějaký z ovulačních testů pozitivní?
Děkuji.

luciebelohradska31
11. pro 2019

@misamisam ani jeden není pozitivní jak dlouhé máš cykly? Třeba testujes moc brzy a nebo ve špatnou dobu

gingerbread
11. pro 2019

@misamisam musíš testovat odpoledne/navečer a snažit se ve stejnou dobu..Jinak já teda neměla nikdy stejně silnou carku jako tu kontrolní a otehotnela jsem.. možná zkus i digitální test? Já je nezkoušela,ale třeba budou lepší..

misamisam
autor
11. pro 2019

@luciebelohradska31 děkuji děkuji.
No mám cykly 28 dní..
Ale takhle mám testy každý měsíc.. 😔 celých 28 dní.
Teď jsem dala jen na zkoušku, jestli náhodou nemůže bejt nějaký z těch pozitivní ...

misamisam
autor
11. pro 2019

@gingerbread testují vždy v 18h.
Je to zvláštní, nikdy jsem neměla silnější čárku..
Snažíme se o dítě 4 roky..

misamisam
autor
11. pro 2019

Samozřejmě jsem byla s manželem na vyšetření. Jenže jedná klinika nám řekla, že máme problém v obou...a že to přirozenou cestou nepůjde..

A druhá, že ovulace probíhá, ale mám málo zralých vajíček, ale, že nějaká šance na otěhotnění je, přirozenou cestou.

Tak jsem právě zkoušela různé vitaminy, apod.. ale bohužel zase marně. Tak jsem zkusila testovat. Zdá nahodou.. ale jak vidím, tak ani ty testy mi nepomůžou 😔

misamisam
autor
11. pro 2019

MS mám pravidelnou vždy na den přesně, 28 dní.
Ale je pravda, že pouze 1-2 dny.. ale gynekolog mi řekl, že to je vzhledem k těm mým vajíčkům v pořádku (jelikož mám prej jich už málo.. a tím se krátí menstruační krvácení.. ) takže z tohodle jsem taky jelen 😔😔😔🤦

martina_cz
12. pro 2019

@misamisam ahoj tyto testy jsem taky měla a ani jeden nebyl pozitivní, teď mam od dr.max ty jsou prý dobré.

gingerbread
12. pro 2019

@misamisam byla jsi u lékaře na vyšetření? Umí určit ovulaci dost přesně a asi by to chtělo i hormonální profil a třeba vyšetření stitne zlazy..Já neměla ovulaci půl roku dokud jsem nezačala užívat cinske bylinky a prý ty anovulacni cykly způsobila snížená funkce stitne zlazy a to i když ji mám kompenzovanou léky a všechny testy byly ok...

ivuska1986
12. pro 2019

@misamisam Ahojky, ani jeden není pozitivní. Mě teda tyhle testy nikdy nevyšly. Použila jsem digitální test- sice stojí 550 Kč, ale po deseti měsících se zadařilo po prvním testování, fakt doporučuji. Firma Clearblue

misamisam
autor
13. pro 2019

@gingerbread ano ano byla jsem všude možně na vyšetření, ale jka jsem už psala. Bude mi řekli něco jinýho.. na jedné reprodukční medicíně mi řekli, že přirozenou cestou to nepůjde a že mi dávají max 2 roky na umělé. Než mi odejdou všechny vajíčka.. že jich mám velmi málo.. a na druhé mi napsali různé vitaminy hormony atd... A nic nezabrala. Zkoušela jsem to už i přes různé léčitelé.. jelikož jsem byla tehdy fakt zoufalá.. tak jsem užívala i gynex kapky, atd.. a taky nic..

A na mé gynekologii mi Dr. Řekl, jen to, ať si nakoupím kyselinu listovou, hlídám si ovulaci.. a popřípadně umělé...

misamisam
autor
13. pro 2019

A štítnou žlázu mám v pohodě..

misamisam
autor
13. pro 2019

@ivuska1986 děkuji za doporučení.. zkusím ještě to.. 😔🙂

misamisam
autor
13. pro 2019

@martina_cz měla jsem testy i od Dr. Maxe.. a všechny vždy byly stejne.. 😔

misamisam
autor
13. pro 2019

A co myslíte na ten dnešní ? 😔Taky nic? 😔

luciebelohradska31
13. pro 2019

@misamisam ještě není pozitivní ani jeden

jironymou
13. pro 2019

Výše jste psala, ze testujete vzdy v 18h a posledni prispevek s dnesnim ovulacnim testem je vlozeny uz v 15:59... jste si jista, ze testujete ve stejnou dobu kazdy den?Treba by carka byla vecer opravdu silnejsi...
Moc bych Vam to prala 🙏⚘

gingerbread
13. pro 2019

@misamisam Tak určitě to zkuste i dnes 🙂 já carku o moc silnější neměla a povedlo se....Moc vám přeji aby se vám podařilo brzo otěhotnět!

kocila
13. pro 2019

@misamisam test sili,k pozitivite mu chybi kousek,ale nemusis zachytit nejvyssi hladinu HCG, 4 roky snazeni znaci asi problem... a co muz,ten ma spermiogram OK?,nemusi se volit hned IVF,ale jsou jeste mezi kroky-IUI, hlidani ovulace atd.,ale to se resi v centru s dohledem lekaru (obzvast,pokud mas nizke AMH-zasobu vajicek)

suromana
13. pro 2019

U mě to tedy taky nic pozitivního nikdy neukázalo, a to ovulaci jsem měla úplně v pořádku. U nás vyšly hraničně imunitní testy, jinak vše v pořádku, až po nasazení kortikoidů, z čehož jsem tedy nadšená zrovna nebyla, se mi po 5 letech snažení narodil syn, teď jsem opět po čtyřech letech snažení a opět s kortikoidy znovu těhotná. Být vámi, vyzkouším alespoň IUI, jestli nechcete hned IVF, ale čtyři roky už je dost dlouhá doba.

vikca214
14. pro 2019

@ivuska1986 já měla od clearblue teda těhotenský ne ovulační, ale ukazoval že nic a přitom my papírový od mama ukazoval že jo, šla sem k Dr. a byla sem 3tt. Ono asi jak kdy, ale mě ani v jednom trhu papírový nezklamaly 😏

misamisam
autor
15. pro 2019

Tak ženy dočkala jsem se konečně po xx měsících testování, pozitivního výsledku👍🙂

Všem moc děkuji za odpovědi..

suromana
15. pro 2019

Gratuluji.

jironymou
15. pro 2019

@misamisam gratulaceeee 🙏🍃⚘🍀

martina_cz
17. pro 2019

@misamisam gratuluji, já dnes měla takto