Ovulační test - je pozitivní?

ja_osobne
17. bře 2019

Ahoj holky, jdu s dotazem, můžu brát včerejší OT za pozitivní? Dnešní uz je o dost slabší. Jen mě udivuje, že je az 26DC, cykly mivam 31-33dni. Ted jse. První měsíc po vysazení duphastonu-mela.jsem ho na úpravu ms, která mi pak přišla vždy 31DC.....
O myslíte? Děkuji.

ja_osobne
autor
6. čer 2020

@zizulka2008 tak ten je ukázkový!!!!! 👍👍😍😍😍

clo1
6. čer 2020

@zizulka2008 hezkýý. Podle mé dr. jsem měla mít ovulaci včera nebo předevčírem. Ale dnes mě bolí celý podbříšek, tak si myslím, že ovu bude až dnes nebo zítra. Testy jsem nedělala, takže to radši ještě pojistíme. A budeme pak konečně spolu čekat na výsledek. 😀

clo1
6. čer 2020

@ja_osobne a co to pro tebe znamená? Budeš mí nějakou dietu?

zizulka2008
6. čer 2020

@clo1 no huraaaa,uz jsme se dohnali jo 🙈😁😁 tak to je znameni urcite 🥰

zizulka2008
6. čer 2020

@ja_osobne 🤔 tak to budes hlidana,dieta a mereni ze 🤦‍♀️

ja_osobne
autor
7. čer 2020

@zizulka2008
@clo1
Do porodu bez sladkého! Žádné cukry! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ já, která jsem závislá na sladkem 🤦‍♀️🤷‍♀️

clo1
10. čer 2020

@ja_osobne to dáš 😉

@zizulka2008 holky tak spermiogram je horší, má sníženou pohyblivost. Doporučeny vitamíny a kontrolní spg za 2-3 měsíce 😕

juliemichal
10. čer 2020

@ja_osobne neboj taky mám těhu cukrovku,zvládneme to pro ty naše prcky 😀

zizulka2008
10. čer 2020

@clo1 doporucuju ten Folandrol,zadarilo se nam potom druhy mesic 😉

clo1
10. čer 2020

@zizulka2008 už jsem si o tom četla. Folandrol nebo fertilan prý je dobrý. Koupíme. Tak to je fajn, že se vám po vitamínech pak zadařilo 👍🏻

zizulka2008
10. čer 2020

@clo1 urco se vam taky po nich brzy zadari 🍀

ja_osobne
autor
10. čer 2020

@clo1 musím! Kvůli malé! Neříkám, že to dodržují 100%, ale snažím se!
Zkus ten Folandrol, slyšela jsem na něj chválu🙂)))

@juliemichal určitě to zvládneme!

juliemichal
11. čer 2020

@ja_osobne pro ty prťata ano 😀 první těhu co mám těhu cukrovku 😀 a to jsem toto těhu vůbec na cukr jít nechtěla,protože jsem jí u tří těhu neměla 😀

petula.bir
11. čer 2020

@juliemichal
Ahojky, tak mě naštěstí vyšel negativně cukr, ale už to bylo na hraně. Jinak my máme problém, že malej vůbec nepřibírá 😞 tak chodím do rizikové poradny do porodnice. Zítra začínám 35tt (34tt+O) a malej má jen 1.590g 🤔 jinak já mám bricho poradny - to vypadá jako kdybych mu to všechno sežrala 🤣🤣🤣

juliemichal
11. čer 2020

@petula.bir ahojky,tak to jsem ráda,že u tebe cukr vyšel negativně 🙂 já měla na lačno 2x po sobě 5,1 tak jsem ani neprošla 😀
ty jo tak to mě mrzí,že malinký přibírá málo ☹ jak je na tom placenta či průtoky?to mi tak připomíná porod mého druhého syna,v 37+4 měl 2250g a 44cm,furt říkám,že to zapinkali doktoři,protože ty průtoky aj nekontrolovali a to mě mohli poslat na výživu do nemocnice mno :D ty jo 35tt to je krása 😀 já zítra začínám 25tt (24+0)

petula.bir
11. čer 2020

@juliemichal
Jojo, průtoky má v pohodě, v porodnici mi udělali i testy na preeklampsii a taky naštěstí negativní. Chodíme každé úterý tak snad bude vše v pořádku 😍
Jméno už taky máme 🤣 naštěstí padla volba na Samuela - tak jak jsem chtela já 🤣🤣🤣🤣

juliemichal
11. čer 2020

@petula.bir tak to bříško máš malinké 😀 ale moc sluší 🙂 tak jsem ráda,že je vše v pořádku,miláček to krásně dožene ♥ no jsem zvědavá kdy já se dostanu do rizikovky 😀 chodila jsem do ní jak u druhého tak i u třetího těhu 😀 koukej na mě 😀 23+4 foceno v úterý 😀 a Samulek je krásné jméno,my čekáme Tobiáška 🙂

petula.bir
11. čer 2020

@juliemichal
Ty jo, máš velké bříško a taky krásné 🥰
Manžel taky Matyas, Tobias ale bratr má dvojčata který se tak jmenuji tak u nás se muselo vybírat jinak 🤣
Mě přijde, že ho mám už obrovské, jsem rada když se zvednu z postele a zacinaji mě bolet záda 🤣

juliemichal
11. čer 2020

@petula.bir máš ho fakt krásně malinké hah 😀 neboj záda mě příšerně bolí už od 13tt? 😀 😀
tak to já mám doma Matyáše tak jsem chtěla nějaké jméno k Mateovi a napadl mě Tobiáš,ale bylo to drama vybrat čtvrté jméno pro kluka 😀 protože se mi už žádné nelíbilo 😀

ja_osobne
autor
11. čer 2020

Já dneska 26+3, strašně rychle to utíká! Malá o sobě dává dost vědět, není snad hodina, aby mě nekopala 🤦‍♀️😂😂🤷‍♀️ jestli bude takhle hyper, až vyleze, no potěš
Jinak mě taky strašně bolí v kříži, ale jinak mi nic není 😂🤷‍♀️

juliemichal
11. čer 2020

@ja_osobne jé to je taky pidi midi bříško 😀 😀 no malý kope už 4 týdny jen když ležím,toto neznám ani u jednoho těhu,tak jsem z toho docela nervní

ja_osobne
autor
11. čer 2020

@juliemichal mám břicho jako valach! 😂😂🤦‍♀️ na ko jdu až 24.6., tak jsem zvědavá, co mi řekne

juliemichal
11. čer 2020

@ja_osobne já jdu v pondělí na poradnu a na 3D a pak 22.6 jdu do dia poradny.

juliemichal
11. čer 2020

@ja_osobne jaké máš hodnoty na lačno?

petula.bir
11. čer 2020

@ja_osobne
Krásný pidi bříško 😍😍😍
Jojo a jak píšeš, v kříži - to je masakr, se bojím ať pak nemám křížové bolesti při porodu 🙄 ani u jednoho jsem je neměla 🤣
Malý kope dneska jak blázinek 🤣 včera cely den spal, nemít angelsounds tak už jsem v porodnici zda je vše v pořádku.

ja_osobne
autor
12. čer 2020

@juliemichal na lačno max 4,6-5,1 🙂

ja_osobne
autor
12. čer 2020

@petula.bir mě malá kope co hodinu, 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂🤷‍♀️ takže o ní vím až až 🤦‍♀️😂 má teď ještě místo, tak se točí, jak centrifuga 🤦‍♀️😂

juliemichal
12. čer 2020

@ja_osobne krása a po snídani? 😀
já na lačno ve středu 5,9,včera 5,1 a dnes 4,9 po snídani ve středu 7,8 včera 7,9 a dnes 7,8 no asi mě inzulín nemine 😀

ja_osobne
autor
12. čer 2020

@juliemichal 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ dneska mi lačna vylezla na 6,0 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ včera večer jsem měla asi v 10 rybu a krajíc chleba s okurkou , takže já druhou večeři mít nemůžu a spíš delší lačneni 🤦‍♀️ po snídani 5.8-7,3

petula.bir
12. čer 2020

@ja_osobne
Taky si někdy říkám, že se tam točí jak na kolotoči, že tam už nemůže mít tolik místa. Naštěstí je porad už hlavičkou dolu (od 29tt) ať tak zůstane a máme oba klid 🤣

@juliemichal
@ja_osobne
Já měla na měření cukru první hodnotu 4.9 hodinu po vypití 10.0 a další hodinu jsem měla 6.9 - vše je myslím na úplný hranici (co vím tak je 5.0 - 10.0 - 7.0) mám napsáno negativní 🤷🏼‍♀️ První odběr na glukozu jsem měla cca 12-13tt a na lacno jsem měla 4.2
U nás v rodině ji má snad každý.