Ovulační test. Můžu ho brát jako pozitivní?

zuzanaa23
13. dub 2020

Zdravím, prosim o radu. S ovulacnima testama nemam zkusenosti. Testuji poprve. Muzu toto brat jako pozitivní ovu test ? Dekuji

hanulkaha
13. dub 2020

Z jednoho testu toho moc nepoznas... Je třeba udelat alespon tri, aby bylo videt, zda carka sili nebo slabne 😉
Ale teoreticky by se tento za pozitivni brat dal, testovaci carka nemusi byt stejna nebo silnejsi nez kontrolni. Zalezi, jestli zrovna testujes kolem vrcholu LH, nebo jsi ho o nekolik hodin prosvihla, to silu carky ovlivni. Potom prave zalezi na dalsich testech...

zuzanaa23
autor
13. dub 2020

@hanulkaha dekuji za reakci. Testovala jsme i dny pred tímto a tam byla čárka o dost slabší- to bylo jasne videt, ze je negativni. Po tomto testu jsem delala jeste den pote a čárka uz byla značně slabsi. Takze jsem si rikala, ze tento vypada na pozitivní, jen me prijdou obe ty čárky takove slabe,ale rekla bych, ze docela stejne.

hanulkaha
14. dub 2020

@zuzanaa23 pokud pred i po byly carky slabsi, pak toto muzes brat jako pozitivni testik a do 24 hodin by mela probehnout ovu 😉
Pokud planujes mimi a chces vedet kdy ovu probiha, je idealni to zkombinovat jeste s nejakou metoudou (mereni BT, kontrola hlenu...) a testem si potom ovu jen potvrdit 😊 hodne stesti 🍀

zuzanaa23
autor
14. dub 2020

@hanulkaha dekuji moc 😊

stepulenka
13. bře 2021

Ahoj, holky mám prosbu mám je teď tak pořád 🤔 mám ještě zkoušet?