Ovulační test - OVULACE. Poradíte?

gaaaby
12. srp 2020

Ahoj holky🙂
chtěla jsem se zeptat na Váš názor..snažáíme se s přítelem o miminko a předevčírem (v Pondělí) jsem si udělala ovulační test který mi zřetelně vyšel pozitivní.. (stejně výrazné 2 čárky) bohužel ten den - večer jsme s "naší šanci" s přítelem propásli a proběhl pokus č.2 až včera (Úterý) kdy mi ale 2x opakovaný ovu. test vyšel jako negativní.. (vím že bývá šance po zjištění ovulace 24-48h. ale proto mě mate negativní výsledky..)
Myslíte si, že při testování byla zachycená ovulace a den po té už byl pokus "zbytečný" ?
je možné že by ovu. testy ukazovali vážně až tak na přesno?? Měřím si i BT ale moc se v tom nevyznám.. mám v porovnání na diskuzích docela vysoké ranní teploty (36,7 36,8 ) Normílně na diskuzích vídám že mají holky 36,2 atd..to také nevím zdali je "normální! takže měřím ale moc se podle toho neorientuji, když už tak zkouším cervikální hlen.. nevím zda jsou teploty u každé z nís individuální...? nevím.ALE abych se dostala k jádru pudla podle aplikace mám mít ovulaci až zítra (Čtvrtek).. myslíte si že nás včerejší pokud by mohl být vzhledemk nega. ovu testům k něčemu?🙂 díky za názor a přeju všem pěkný den🙂 G

kachna001
12. srp 2020

Ovulační testy jsou pozitivní pouze těch 24-48 hodin před ovulací, ne celou dobu až do ovulace... A teploty má každá z nás jiné, tím se řídit nemůžeš, důležité je jen to, jak vypadá křivka... Sex na druhý den od ovulačního testu může být oplodňující, takže teď jdn 14 dní počkat... Držím palce

gaaaby
autor
12. srp 2020

@kachna001 moc dekuju za odpoved!!;)

kappy
13. srp 2020

Dnesni testik v sobotu by mela byt ovulace tak doufam ze carky budou silit snazime se o mimi