Ovulační test Pepino. Zkušenosti?

ancickahh
24. led 2021

Ahoj,dnes jsem si dělala poprvé ovulační test a hned mi naskočila pěkná dálnice.Cyklus mívám 30-31 dní,poslední menstruace trvala 8 dní,z toho první den špinění,pak tři dny na plno a čtyři dny opět špinění.Dnes jsem 12DC.Cekala jsem tedy slabší čárku .. Ukazují tyto testy správně? Děkuji za odpovědi 🙂

ema90
24. led 2021

@ancickahh 12dc, proc ne. Ja bych tomu verila.

Uvidite jak bude test vypadat zitra nebo pozitri, pokud by byl stale pozitivni, tak by to bylo divny (ale i tady psaly zensky, ze maji ovu test pozitivni x dni).

Kazdopadne je to treba jen nahoda a zrovna ste se trefila 🙂

ancickahh
autor
25. led 2021

@ema90 no tak dnes takto a do toho jsem začala krvácet, což se mi při ovulaci stalo poprvé..před ms jsem měla duchy takže jsem si myslela,že to bylo biochemko...no tak uvidíme...

ema90
25. led 2021

@ancickahh To je zvlastni, ze se vam drzi porad stejne pozitivni.
I to, ze znovu krvacite...
Tehotna nahodou nejste?

ancickahh
autor
25. led 2021

@ema90 no nevím,měla jsem právě před menstruací duchy viz foto.Potom ale přišlo v den očekávané menstruace špinění,druhý den se menstruace rozjela ale nebyla nějak zvlášť silná,s jednou vložkou bych asi vydržela.Tak to bylo cca 3 dny a potom 4 dny špinění...menstruace skončila před 5ti dny ...zítra si ale raději pro test asi zajedu,spíš se ale bojím mimoděložního těhotenství no :(

ancickahh
autor
25. led 2021

Začala jsem ale užívat kyselinu listovou tak si říkám,jestli to třeba nemá vliv na cyklus

ema90
25. led 2021

@ancickahh To si nemyslim... o tom jsem nikdy neslysela, ze by tohle listovka udelala.
Ale mate to tedy zajimavy 😅
Asi zkuste jeste znovu tehotensky test... a kdyz tam bude zase duch, tak bych si zavolala na gyndu nebo bych si zasla na krev jako samoplatce 🤷🏼‍♀️

olcaa
26. led 2021

Tak jak jste dopadla..?😊