Ovulační test. Pozitivní? Co myslíte?

veronika917
27. únor 2020

Ahoj holky, tak jedeme další kolo ....teď jsem se vybavila těmi vitaminy a ovu testy....i ten kontryhel pořad piju, takže jsem se trochu bála, ze ovu bude zase za dlouho, ale vypadá to, ze je dneska ovu pozitivni. Co myslíte? Js už si připadám jak blázen 😅😅. Ten poslední je dnešní samozřejmě 🙈 ...ještě jsem si rikala, ze je brzo a budu testovat až odpoledne.

bublinkakocicka
27. únor 2020

Ten poslední test je nějaký divný malinko světlý jak kontrolní tak druhá.

natiiinka
27. únor 2020

Ja těm testům moc nevěřím teď jsem dělala a nebyl pozitivní ani náhodou (viz foto - pátek ty dva testy nahoře jeden ráno a druhý odpo a ten dole sobota dopo) každý pořád píše stejná jak kontrolní, nebo silnější, nikdy jsem neměla ani tak silnou jako kontrolní, druhý den pak vždycky slábne (ovu potvrzena měřením bazální teploty)

veronika917
autor
27. únor 2020

@natiiinka taky merim bt, tak jsem jenom zvědavá jestli se to bude shodovat

lenickamimi
27. únor 2020

Mě ty testy připadají už druhý den stejně tak teď nevím zda ovulace už byla nebo teprve přijde

veronika917
autor
27. únor 2020

@lenickamimi ja teda myslím, ze ještě pozitivni není, ale někdo ani výraznější nemá....takže těžko říct 😀 třeba ale zesílí

veronika917
autor
27. únor 2020

@veronika917 ja jsem dělala ještě odpoledne a podle mě tyhle pozitivni jsou no... uvidim co bt

lenickamimi
27. únor 2020

@veronika917 a jaké jsou to testy jaká značka

veronika917
autor
27. únor 2020

@lenickamimi ty zelený jsou Adiel a ty modrý z Wishe 😂

suerta
2. bře 2020

Zdravím, jdu se také poradit 😁 je pozitivní? Mě přijde, ze ano.

jako_mala_holka
2. bře 2020

@suerta taky myslim, ze ano

veronika917
autor
2. bře 2020

@suerta řekla bych, ze ano ✊

suerta
3. bře 2020

@veronika917 @jako_mala_holka děkuji za odpověď 😊 asi to teda nebude mít význam pac manžel je do patka pryč 😃 leda by se stal zázrak a z neděle něco počkalo 🙈😅 ale musím říct, ze to na sobě cítím tak vím aspoň pro příště 😊

jako_mala_holka
3. bře 2020

@suerta at tak ci tak, je to prvni krok, drzim palecky 🙂

suerta
17. bře 2020

Tak to vypadá nadějně ☺️ Ač jsem tomu velké naděje nedávala ...