Ovulační testy dělané ráno a ne odpoledne, fungují?

alkuska
12. kvě 2015

Ahojte, chtěla bych si zkusit určit ovulaci protože nemám pravidelnou ms, ale bazální teploty mi taky tak různě lítají, takže to není úplně jednoznačné. Nejsem ale schopná dělat testy během dne jak se doporučuje. Každý den chodím domů různě, někdy přijdu ve čtyři a někdy až v noci a opravdu to nejde z různých důvodů zařídit, nedovedu si to představit ani na společných tolateách v práci. Protože si každé ráno měřím BT, napadlo mě testovat každé ráno z první moči. Vím že se to nedoporučuje, ale kdybych to dělala každý den ve stejnou dobu? Myslíte že to bude fungovat? Zkoušela jste to některá? Díky.

haninav
12. kvě 2015

http://www.plodne-dny-vypocet.cz/
zkus tuhle stránku webovou podle ní jsem zjistila kdy mám ovulační dny a pak si to jen potvrdila ovulačním testem 🙂 ovulační testy jsem si dělala v dobu kdy jsem měla zrovna čas, i když doporučují určitou dobu kdy se má dělat ale na to já jsem kašlala. 🙂

rencaf
12. kvě 2015

Mně ovulační testy vůbec nefungovaly, i když jsem prokazatelně (dle ultrazvuku) ovulovala každý měsíc 🙂 Za sebe nedoporučuji, jsou to vyhozené peníze 😒