Ovulační testy dr. Max, jsou dobré?

dyslovka
24. zář 2016

Ahoj holky,

prosim vas, tento mesic si delam ovulacni testy od dr.Maxe a chtela bych se zeptat, jake jsou, zda jsou dobre, ci moc ne. A jestli je pri ovulaci carka pekne zretelna, nebo slabsi.

Delala jsem si vzdycky testy Intimed a ty byly uzasne, jen ted mam ty dr.Max a nevim co od nich cekat 🙂

Predem moc dekuji 🙂

hani007
24. zář 2016

Já používala jen Dr.Max a čárka byla vždy jasně zřetelná. Den předtím vůbec nic, den potom taky ne 🙂

leymea
24. zář 2016

Ja taky pouzivam jen tuty, sice ta carka neni tak uplne moc silna, ale vzdy poznam, ze je ten pravy cas, protoze jak pise @hani007 tak porad nic a pak najednou carka 😉 priklad na fotce. Tento cyklus, posledni delanej dneska 🙂

lenka253
25. zář 2016

A tenhle mužů brát jako pozitivní? 🙂

dyslovka
autor
25. zář 2016

Dekuji holky 🙂

Ja 0rave mela dva testy bilo a vcera lehkou carku, tak jsem nevedela, zda ukaze i silneji, ci nikoli 🙂 tak zkusim testnou jeste dneska nebo zitra 🙂

leymea
25. zář 2016

@lenka253 mozna? 😀

bikiki
25. zář 2016

Ahoj, ja mam strasne spatnou zkusenost s ovulacnimi prouzky Dr. Max. Nikdy mi ovulaci neukazali, kdyz jsem koupila jinou znacku, tak tam byla carka jako vysita. Nicmene jsem cetla, ze problem s temito prouzky ma spousta zen. Takze za me dr. Max urcite ne. Ale tehotenske testu jsou OK.

dyslovka
autor
25. zář 2016

Tak nedalo me to a udelala jsem si ted ovulacni test. Prikladam foto: duch je vcerejsi, silnejsi je dnesni. Ale nevim, zda se uz muze brat jako pozitivni, ci mam zkusit zitra, ze by zitra byla carka silnejsi? Akorat jsem cekala ovu az na konci pristiho tydne :-O muze te drivejsi ovu pomoct kontryhelovej caj? Tento cyklus ho piju prvne a je skvelej 🙂

m.a.j.a
25. zář 2016

Ahoj vsem. Jdu si take pro radu. Mam pco a zvyseny prolaktin. Poprve take zkousim testy a koupila jsem dr. Maxe. Myslite, ze ten predposledni mohu brat jako pozitivni? Dekuji.

leymea
25. zář 2016

@dyslovka ja bych rekla, ze je pozitivni, ale urcite udelej i zitra 🙂

leymea
25. zář 2016

@m.a.j.a ja bych to brala jako pozitivni 🙂

dyslovka
autor
25. zář 2016

@leymea : dekuji 🙂 zkusim tedy jeste zitra a mozna i dnes vecer, co myslis? 🙂

leymea
25. zář 2016

Klidne muzes i vecer 😉

dyslovka
autor
25. zář 2016

@leymea : zkusim to a uvidim, zda bude rozdil 🙂 dekuji 🙂

leymea
25. zář 2016

@dyslovka jj, ale tipuju, ze to bude stejny 😉

m.a.j.a
25. zář 2016

@leymea dekuji 🙂 moc jista si nejsem. Tak uvidime

dyslovka
autor
25. zář 2016

@leymea : taky si myslim, jeste jsem nezkousela, jelikoz se mi porad nejak nechce na wc, tak uvidim, zda jeste dneska vubec pujdu 😀 moc casto nechodim totiz 🙂

leymea
25. zář 2016

@dyslovka tak co? 🙂

hani007
25. zář 2016

V návodu je jasně napsáno, že pokud se objeví čárka tak to znamená ovulaci a je úplně jedno jak je silná. Jak jsem již psala tak u mě to tak bylo. Jeden měsíc byla slabší, druhý silnější, ale den předtím nebo potom nic. Takže mě to tak fungovalo..

leymea
25. zář 2016

@hani007 ja mam tuseni, ze tam je stejne silna a nebo silnejsi carka. Cetla jsem to uz asi v breznu, tak nevim. 🙂 ze zacatku jsem to resila, pak jsem i testovala v jeden den trikrat, abych chytla tu nejsilnejsi carku a ted? Uz neresim, proste kdyz se tam objevi pekna carka tak vim, ze druhej den bude slabsi 🙂 takze me vyhovujou 🙂

fussova
26. zář 2016

Holky sice nemám testy od dr Maxe, ale jdu si pro radu, testují ovulaci a bohužel mi vcera došli ovu testy, tak jsem utikala do města a bohužel nesehnala stejne, hladinu citlivosti by meli mit stejnou, ale ten ze vcera nepopsaný je úplně negativní. Nechapu to :-/ a nevím co delat, jestli se dál snažit a testovat nebo se na to vyprdnout ☹

fussova
26. zář 2016
leymea
26. zář 2016

@fussova opravdu maj stejnou citlivost?

fussova
26. zář 2016

@leymea bylo u obou 25 :-/

fussova
26. zář 2016

@leymea ten poslední je GS ovultest

a ty ostatní ovulační test comfort

leymea
26. zář 2016

@fussova 25? Ja myslela, ze tuty maji vyssi citlivost, vzdyt dr.max ma 20 a porad ma carku bilou 🙂 no zkousej dal. Asi jsi jeste nemela pozitivni, takze se dockas 😉

dyslovka
autor
26. zář 2016

@leymea : ahojky, tak vcera vecer byl stejny a dneska uz o dost slabsi a podle bolesti a nafouklemu brichu bych rekla, ze ovuluji dneska 🙂 .

Jinak v navodu pisou stejna nebo tmavsi 🙂

leymea
26. zář 2016

@dyslovka super 😉

dyslovka
autor
26. zář 2016

@leymea : dekuji 🙂

dyslovka
autor
27. zář 2016

@leymea : ahoj, tak bazalni teplota se vubec nehla ☹ tak nevim, za to byla ovu ☹

leymea
27. zář 2016

@dyslovka teplotu jsem nikdy nemerila, tak nevim. ☹