Ovulační testy, jaká značka? Doporučíte?

keny123
14. zář 2015

ahoj... sice to leze do peněz ale touha po miminku je nevyčíslitelná... prosím poradte jake koupit ovu testy... prosím třeba odkaz přímo na ně se kteryma jste spokojené...je jich na trhu tolik a když už za ně dám tolik penízků tak bych ráda aby plnily svůj účel 🙂 děkuji 🙂
a ještě dotaz když je test pozitivní tak ovulace již probíhá nebo teprve proběhne?děkujii

beruska1889
14. zář 2015

Ahoj, já jsem měla ovulační testy přímo z lékárny Dr. Max, je jich tam 7 a stojí kolem 90Kč a za mě super, ukázaly krásně ovulaci jak měly, měřila jsem k tomu BT tak vím, že to souhlasilo 🙂
v návodu se píše že po pozitivním testu proběhne ovulace do 24 - 48 hodin... myslím... 😉 🙂 snad jsem pomohla... 🙂 ať se brzy zadaří... 😉

thalia
14. zář 2015

Já si koupila 50 ks za cca 300 na ebay (prodejce fertilityplan, poštovné zdarma), ovulaci mi ukazovaly krásně, v souladu s BT. Podle BT mi ovulace nastávala v den prvního pozitivního testu (další den byla teplota už nahoře).

anovi
14. zář 2015

Ahoj, já jsem osobně používala clearblue digital - označuje 2 nejplodnější dny, je v něm 10 ks za 690kč a jsem s nim maximalně spokojená. Kupovala jsem jej v lékárně na objednávku .