Ovulační testy. Je už asi zbytečné testovat, že?

lucca0
26. lis 2019

Holky, asi uz zbytecny testovat ze? Pozitivni test 14DC takze predpokladam, ze ovulace byla 15DC.

ja_osobne
26. lis 2019

@lucca0 Ano, pozitivní byl 14dc, testovat už nemusíš

barusmackova
26. lis 2019

@lucca0 moje testy...9,10,11 den cyklu

ja_osobne
26. lis 2019

@barusmackova ani jeden není pozitivní, ještě testuj

barusmackova
26. lis 2019

@ja_osobne proč myslíš že nebyl 10den byl silný a den po už druhá čárka slabá

clo1
26. lis 2019

@barusmackova jestli máš cykly okolo 25 dnů, tak je to možné že byl pozitivní. I když úplně stejně silné nejsou.

ja_osobne
26. lis 2019

@barusmackova nevypadá pozitivně, druhá čárka by měla být minimálně stejně výrazná, jako testovací, což tady nevypadá na fotce 🤷‍♀️

barusmackova
27. lis 2019

@clo1 mam cyklus 26 dní

barusmackova
27. lis 2019

@ja_osobne tak uvidíme jestli 7.12. prijde ms a pak popřípadě budu testovat víc tento pesic jsem uz 16 dni od začátku ms

ja_osobne
27. lis 2019

@barusmackova taky mi má přijít ms kolem 5.12. Teď jsem měla ovu třeba až 29dc, ale jsem měsíc po lapariskopii, cykly mám cca 30, teď se mi teda natáhne na 42, pak by se to mělo snad srovnat, takže nic není nemožné, ovu se Ti mohla klidně posunout 🙂

barusmackova
27. lis 2019

@ja_osobne tak se necháme překvapit 😀 času dost... mě bude v březnu 30 přítel 35 ... říkala jsem si že nebudu testovat... že tomu dáme volný průběh.lehko se to říká nemyslet na to ale realita je jiná a se zvědavostí čekám jestli to náhodou nevyšlo byl by to krásný dárek pod stromeček

ja_osobne
27. lis 2019

@barusmackova přesně, těžké na to nemyslet, ale pomáhá.mi, když se nějak zabavim, třeba úklid, nákupy, vaření, trochu se nějak odreagovat. Mě bude v prosinci 32, tak bych měla krásný dárek hned 2x! Pod stromek a k narozkam 🙂 tak uvidíme, teď už nezbývá, než jen čekat 👍

lucca0
autor
27. lis 2019

@barusmackova tak jsme na tom stejne. MS mam dostat taky 7.12. A taky bych si prala pozitivni TT pod stromecek.. akorat me je 24 a priteli 34.. rikala jsem si to same.. nebudu to hrotit.. ale ta hlava je svina.. ted se snazime druhy mesic

barusmackova
27. lis 2019

@lucca0 ja jsem to měla stižené že jsem po vyndání tělíska dostala gen.opar ten máme zaléčený a toto je prvni měsíc snažení.dr mi říkala že ten vir v sobě člověk ma a čeká až propukne... že je štěstí že prvni projev nebyl v těhotenství...a hlavě pak musím hlídat a být hlídaná před porodem musela bych na císaře kdyby se mi projevil před porodem