Ovulační testy, proběhla už ovulace?

monikaaaa24
25. srp 2015

ahoj holky jdu si pro radu 🙂 od ctvrtka me zacalo bolet bricho tak jsem si koupila ovu testy GS ovultest testovat.ctvrtek zadna carka patek uplne slabounka skoro nesla videt v sobotu silnejsi v nedeli uz sla videt pekne ale stale slaba no a vcera byla uz skoto stejne silna jako kontrolni...a ted ...dneska jsem sla do lekarny ze si jeste koupim testy jelikoz abych vedela zda ovu probehla ..no ale nemeli ty GS ale jen jine tak jsem je vzala a tam je carka uplne slaba ...tak ze ma otazka zni myslite si ze uz ovu probehla??viz foto ruzovy je ten co jsem delala po dobu 4 dnu a ten druhy co jsem delala dneska ...a fotka testu je ze vcerejska ..dnesni jsem ani nefotila carka byl fakt slaba

sarabi86
25. srp 2015

Ahojky, já dělala tento měsíc ovu testy prvně, měla jsem ty v tom hnědém balení.... pokud si dobře pamatuju, tak bylo na návodu napsáno, že čárka na testu neznamená ovulaci jako takovou ale doslova zvýšení hormonu LH, který předchází ovulaci.... samotná ovu se dostaví do 24-48 hodin od stejně silně zbarvené čárky.... Takže, záleží jaký časový úsek uplynul od tohoto testu....a pokud se snažíte, pojistila bych to sexem už při tak silné čárce... 😎
Já si dělala testy od 12 DC, včera dopo ještě sněhobílo, jsem sledována na CAR, dneska ráno jsem dostala Pregnyl na prasknutí a vyvolání ovu, tak jsem si byla jen tak zkusmo testnout jak to vypadá a už mám stejnou barvu jako ty na fotce.... a doktro říkal, že máme na to večer (cca po 10 hod) vlítnout. 😀