Ovulka. Byla?

tez83
19. kvě 2020

Holky,byla ovulka?Teploty mi přijdou nízké,než obvykle a také ovu mívám cca 27DC.

hvezdicka09
19. kvě 2020

mě u posledního cyklu taky teploty po ovulaci stouply jen takhle malinko a až po pár dnech začaly růst nahoru, dosáhly maxima na 36.7 stupňů a je z toho těhotenství 🙂

tez83
autor
19. kvě 2020

@hvezdicka09 Fakt?To je právě má min. teplota po ovu-36,7...většinou se mi vyšplhají i kolem 37.A ještě takto rovný graf...no,divné mi to přijde.

hvezdicka09
19. kvě 2020

já mám před ovu kolem 36.3. taky jsem si tehdy říkala ach jo z toho nic nebude 🙂

tez83
autor
19. kvě 2020

@hvezdicka09 Přesně to si říkám taky...je to divné a nic z toho nebude.🤣😟A gratuluji...v jakém TT jsi?

hvezdicka09
19. kvě 2020

jsem v osmém týdnu a příští týden jdu teprve na první kontrolu. děkuji, tobě přeji ať to vyjde!!! 🙂 jak se píše někde na webu merenibt, každý graf, ať vypadá v průběhu jakkoliv, může nakonec skončit jako těhotenský 🙂

tez83
autor
19. kvě 2020

@hvezdicka09 Děkuji...já byla těhotná v únoru,ale v březnu jsem musela na revizi a ten grafik předtím vypadal teda úplně jinak!😃Tak držím pěsti,ať je vše v pořádku.Urcite se těšíš na kontrolu!?

hvezdicka09
19. kvě 2020

@tez83 trochu mam obavy,jsem taky po jednom nezdaru.ale těch obav se už nezbavime.to k tomu proste patří.🙂

meggii321
20. kvě 2020

Holky? Ovu byla? 🙂 Kuk na foto. Děkuji

lenickamimi
23. kvě 2020

Děvčata a co tenhle kdy by měla proběhnout ovulace v těchto testech se moc nevyznám 😏

tasimia
23. kvě 2020

@lenickamimi ovulace proběhne do 48h od pozitivního testu 🙂.

lenickamimi
24. kvě 2020

@tasimia aha tak moc děkuji za odpověď chci se zeptat bývají při ovulaci rozšířené zornicky a lesklé oči 😲

lenickamimi
24. kvě 2020

@tasimia ale nemám žádný průhledný hlen ale už asi týden takový hustý bílý

tasimia
24. kvě 2020

@lenickamimi joo tak to vůbec nevím, oči jsem při Ovu nikdy nesledovala 😉

lenickamimi
24. kvě 2020

@tasimia jen teď Teda nechápu proč ovu test je pozitivní když MS nedorazila ani po dobrani Duphastonu

tasimia
24. kvě 2020

@lenickamimi a ten test sis už dělala?

lenickamimi
24. kvě 2020

@tasimia ne až ráno jedu koupit

lenickamimi
26. kvě 2020

Ahoj děvčata tt je negativní ale mám ještě jednu otázku ohledně ovu testů Digital je možné že pozitivní test byl v sobotu a v pondělí už byl negativní ale večer stejný den jen s odstupem pár hodin je znova pozitivní je možné že mohla být druhá ovulace takto za sebou bazální teploty měřím a od pondělí jsou kolem 36.9 až 37

tasimia
26. kvě 2020

@lenickamimi někde jsem četla, že možné to je, prý tak vznikají dvouvaječná dvojčata :D že se uvolní dve vajíčka, ale zda je to pravda nevím, netuším.

lenickamimi
26. kvě 2020

@tasimia a vicecetne těhotenství způsobuje právě hormony jako je Duphaston nebo clomiphen a gynex by měl ovulacim pomoct správně proběhnout nebo se mýlím

tasimia
26. kvě 2020

@lenickamimi to nevím na každého to působí jinak, mě třeba byl gynex a takové úplně k ničemu.

lenickamimi
27. kvě 2020

Každopádně testy už slabnou dnes bych měla být asi 2dpo tak doufám že se povedlo 👶

tasimia
27. kvě 2020

@lenickamimi já myslím, že tam ani pozitivní test není, dávala si tu silnější ne? Nebo to zkresluje asi :D. Tak držím pořádně palce :*

lenickamimi
27. kvě 2020

@tasimia myslíš tenhle to je ten poslední od spodu to je už druhý den po zaschnutí

tasimia
27. kvě 2020

@lenickamimi Joo omlouvám se, asi jsem myslela tenhle 🙂. Budu držet palce, ať ti to dopadne jak si přeješ ty, dej nám potom vědět 🙂.

lenickamimi
27. kvě 2020

@tasimia děkuji určitě dám tady jste aspoň normální lidi než v druhých diskuzích 🙄

tasimia
27. kvě 2020

@lenickamimi myslím, že v tom jedem všichni, já sama vím jaké to je snažit se o miminko :*

lenickamimi
27. kvě 2020

@tasimia však já to říkám pořád je tady tisíc ženských co mají všelijaké problémy s otěhotněním a najdou se i takové co místo aby poradili tak se do nás navazi hrůza no 😣

tasimia
27. kvě 2020

@lenickamimi všude je někdo. Ano když je to opravdu dotaz typu jsem/nejsem těhotná, tak přiznávám rostu i já. Ale co se týče ovulace a takové podpory, musíme stát při sobě.

lenickamimi
28. kvě 2020

@tasimia přesně tak