PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

mmmk
5. bře 2009

Sur, ja myslim, ze ucinnou latku to ma stejnou, mozna kazdy je jinak postaveny, proto nektere holky reaguji na jedno, ale nereaguji na druhe.

Pojistovny jsou mafianske spolky, jinak to nazvat nedokazu. To jsou fakt samostatne staty ve state! Co nekterym mym znamym, co jsou v zahranici, delaji, je fakt na par facek (sami si zrusi preruseni smlouvy o pojisteni atd.). 😠

lenickan
autor
6. bře 2009

hlavní je že učinná látka je stejná.
zdravotnictví a farmacie to je jedna velká špína🙂

wiwian
6. bře 2009

nazdarek teda koukam,ze s tim fsh to bude zajimave,me v caru rekli,ze to pojistovna nehradi,tak se pak zkusim zeptat znovu,zatim se teplota drzi nahore,jinak preji hezky patek

lenickan
autor
6. bře 2009

wiw ona to neplatí pokud nejsi vedena jako IUI.

wiwian
6. bře 2009

ale ja se na to leni ptala ze klidne pujdu na iui ale stilumalace fsh,tak ze to pojistovna stejne nehradi

lenickan
autor
6. bře 2009

wiw a to ti řekli v caru???

lenickan
autor
6. bře 2009

to musí být nějaká chyba...

lenickan
autor
6. bře 2009

dneska mne šíleně píchá v bříše..už abych to dostala

wiwian
6. bře 2009

lem jj v caru,me taky obcas picha v podbrisku uz aby byl ctvrtek a ja mohla testovat

lenickan
autor
6. bře 2009

wiw tak to je mi záhada...:( slyším opravdu prvně...
U mne to píchání docela sílí v intervalech, tak jsem na to zvědavá... snad už ta bestie dorazí🙂

wiwian
6. bře 2009

takze hormony utoci😲 sem cetla clanek o Obamove a mela sem slzy na krajicku,prito v clanku na novinkach nic srdcervouciho nebylo.mate to taky nektera,dodavam ze brecim jen ve vyjimecnych situacich

lenickan
autor
6. bře 2009

wiw já jsem lítostivá celkově takže to znám ale ne v souvislosti s těhu🙂
tak myslíš že by???🙂

lenickan
autor
6. bře 2009

nevíš jestli ten fostimon se píchá taky do břícha?

wiwian
6. bře 2009

len myslim ze se picha do kozni rasy na brichu v me pripade do spicku:o) no nevim spis uz 9.den beru utros tak jestli to neni tim

lenickan
autor
6. bře 2009

utroš taky nemusím.. já ho budu mít dnes 3. den. takže ještě zítra a pak vysazuji a cca 3 dnů přijde potvora🙂

lenickan
autor
6. bře 2009

takže do břícha:(

hypo
6. bře 2009

juuu leni prave ctu jak jsi poridila 🙂 parada aspon neco se hyba tak at vse dopadne OK
ja jdu za tyden (uz jen tyden) do caru na konzultaci......

lenickan
autor
6. bře 2009

taky k apoli?

hypo
6. bře 2009

ne gennet

lenickan
autor
6. bře 2009

tam se to začne hýbat, jsem koukala jaký to má spád🙂

katrin111
6. bře 2009

ahoj leni si predstav ze v nasem CARu navstevuju fertimed v polance se za fostimon plati jedna ta injekce stoji 380kc.....dnes ji dostala kamoska tak uplne cumim jakto ze za to platila a to jde v pondeli na iui...........

mmmk
6. bře 2009

Leni, picha se to do bricha do kozni rasy, chytnes si ten spicek a pichnes to jakoby ze strany. A tlacit tu injekci pomalu, to pak neboli.

Jinak hlasim, ze prekvapive negativni krevni test 😀 Ani jsem nic jineho necekala 😀 Jo a dostala jsem HA na tri mesice na vlastni zadost. Chci se ted soustredit na jine veci nez vlastni plodnost 😉

wiwian
7. bře 2009

ahojky
tak koukám že je to |CAr od CARu no uvidíme, třeba to vyjde tento cyklus i když by to byla docela haluz prvni ovulace a hend těhu, ale vůůůbec by mi to nevadilo 😀 kariera holt počká

mmmk gratuluju k antiko aspon hezky vypneš odpočineš si a pak můžeš zas plná sil do boje a byla ta HA v darkovem baleni jak psal Dr? 😀

wiwian
7. bře 2009

surenka koukala sem se na tvuj graf a tobe neklesla teplota pred ms 😕

mmmk
7. bře 2009

Jo, byla, s marcipanovou spermii 😀 😀 😀 Ale jen teda recept, antiko jsem musela vyzvednou v lekarne 🙂 Budu vam ale chodit fandit i nadale.

wiwian
8. bře 2009

ahojky
mmk je marcipán já ráda, to je milé od doktora u mě 12dpo zatim teplota pořád nahoře tak sem zvědavá na čtvrtek
konečně už sem se dospala, tak snad už bude líp, takže příznaky nemám vůbec žádné 😝 😀

hezkou neděli

wiwian
9. bře 2009

bré ranko, tak sem budto nevyspala a nebo je mrcha na ceste
http://www.fertilityfriend.com/home/pulec

je teda fakt že sem měřila o pul hodiny dřív než obvykle

no nechám se překvapit

každopádně přeju uspěšný týden

maja42
9. bře 2009

wiw, ten pokles je malý a nic nemusí znamenat 😉 zatím to vypadá jako hezká trojfázová těhukřivka!
u mě to vypadalo takto a hlavně myslím, že těch pár setinek nic není
první těh http://www.fertilityfriend.com/home/212a75
druhé http://www.fertilityfriend.com/home/maja42
a vypadá to, že jsem v šestinedelí úspěšně zaovulovala 23DC. haha, jiné holky točí v té době cyklus...

lenickan
autor
9. bře 2009

ahoj holky... je něco nového?
Já stále čekám na mrchu🙂

surenka
9. bře 2009

Mmmk, tak takové dárkové balení HA by se mi taky líbilo 😉

Wiw, máš moc hezký graf, tak ať se drží 😵 Jinak mně většinou před MS teplota neklesá, až tak druhý třetí den - ale koukni se teď, už mám zase svou provozní teplotu, to je pokles, co - přímo sešup 😀 Zatím nemám nic nového, jen jsem dnes poslala svou třetí žádost na pojišťovnu, ani by mě nepřekvapilo, kdyby mi to neschválili, podle toho, co tady čtu, pojišťovny už nekomentuju 🙄