Píchání v pochvě 7DPO

nikca94
28. lis 2018

Ahoj holky, včera jsem byla 7 dní po ovulaci (ovulace potvrzená dr) a asi 3 hodiny večer mě píchalo v pochvě, asi čípek nebo někde tam (jako kdyby mi do něj někdo píchal jehlou), takovou pichlavou bolest cítím vždy první den ms. Mohlo by to značit začátek těhotenství? Jiné příznaky jsem neměla a ani nemám a toto se mi nikdy nestalo. Dostat bych to měla až 4.12. a když všude čtu, jak holky měly příznaky už třeba 3DPO a tak začínám mít pocit, že to nevyšlo :( Mě nebolí prsa, není mi špatně prostě nic. Jen včera to píchání a od té doby klid.
Děkuji za zkušenosti 🙂

vendelinka08
28. lis 2018

@nikca94 na proznaky tehotenstvi je jeste hodne brzy...mohlo jit o uhnizdovani vajicka...mela jsem to tak u druheho tehu..bolest ktera me v noci vzbudila...ale jinak priznaky prisly az mnohem pozdeji....takze nezbyva nez pockat do terminu ms...drive nic nezjistis...pokud nejsi testovaci maniak a nezacnes uz testovat.

nikca94
autor
28. lis 2018

@vendelinka08 nic jiného než čekat mě stejně nezbyde 🙂 Testovat zatím v plánu nemám a pokud jo, tak až tak v pátek - to bych byla 10DPO 🙂

zrzeckas
28. lis 2018

U prvniho tehu jsem nic nepoznala a ani nejake priznaky jsem nepocitovala.... Od zacatku mi bylo jako by nic a jen ke konci tehu jsem chodila vic curat

vendelinka08
29. lis 2018

@nikca94 ja mela u kazdeho tehotenstvi jako prvni priznaky jeste nez jsem mela pozitivni test..nocni hlad....proste vzdy jsem se v noci budila a musela jsem se jit najist..tak jsem vzdy tusila ze se neco deje..poprve samozrejme ne...to byl sok a prekvapko.

nikca94
autor
29. lis 2018

mě už veškerý "příznaky" přešly, začínají mě bolest prsa, takže počítám s tím, že to nevyšlo a ms se dostaví v plné parádě 🙂

nikca94
autor
30. lis 2018

Holky dnes nevolnost tak jsem udělala test a tam toto...4 dny před ms