Píchání v podbřišku a do stehen. Co to může být?

majinka1995
1. říj 2019

Ahoj Holki již už asi tři dny mám nepříjemné píchání v podbřišku včera v práci mi to střílelo i do stehen asi týden skoro nejím furt mám takový ten pocit plnosti žaludku samozřejmě se snažím aspoň do sebe něco dostat už skoro rok se snažíme o miminko

andrejicek24
1. říj 2019

Ahoj. Víš kdy máš ovulaci? To může klidně bejt.. Myslím že tohle není přiznak tehu 😕

majinka1995
autor
1. říj 2019

@andrejicek24 ahoj ovulaci mám mít až 25

majinka1995
autor
1. říj 2019

@andrejicek24 menstruaci jsem měla 24.9.

amazonkajanik
1. říj 2019

Došla bych si na gyndu,může to být cysta. Ta střílí do stehne,jede to jakoby po třísle. A cesty se tvoří před ovulaci,ale některé jsou buď velké od začátku,nebo po uvolnění vajíčka neprasknou/nesplasknou

mimisef
1. říj 2019

@majinka1995 podle čeho víš že máš mít ovu 25-teho...

kebes1511
2. říj 2019

Cysty se tvoří před ovu? Já byla na potvrzeni ovu na gyn a ta mi řekla na 23.9. Pár dní po ovu mám furt bolení na pravém vaječníku? Jsem 10. Dpo... Test negativní, myslíte že by to mohla být cysta nebo co? Máte zkušenosti? Cekam MS v pátek... Tak furt hledám na netu či by to mohlo být,... Díky za odpověď...

amazonkajanik
2. říj 2019

@kebes1511 co si pamatuji,tak ano,cysta se tvoří před ovulaci,a když praskne folikul a uvolní se vajíčko,měla by se vstřebat. Mamka měla před lety mimodelozni těhotenství,které skrývala cysta a přišlo se na to náhodou za 5min12.ale to bylo před 27lety,dnes jsou lepší diagnosticke techniky