Píchání v prsu. Co to může být? Těhotenství nebo jiný problém?

mmhanka
14. črc 2020

Holky cítím v prsou poslední dva dny takovou bodavou bolest, ideálně by bylo kdyby to byl příznak těhotenství, ale měla to některá, je to převážně práve prso, neboli mě jen jsou jako by otekle a zavazi mi...

hajglish
14. črc 2020

@mmhanka Mam to obac take,alr ja to mam tim,ze uz dva roky mam v levem prsu na horni casti cystu a ta me jednou za cas dost boli a prave i picha.

mmhanka
autor
14. črc 2020

@hajglish tak mě to dělají obě teď dost...a stupňuje se to jinak jsem 11 DPO tak možná...ale nevim

hajglish
14. črc 2020

@mmhanka Noo tak pokud se to strida do obou tak pokud to nemate kazdy mesic taak nadeje tam je 😉☺️Drzim peste 🍀

odula
14. črc 2020

@hajglish a kontrolují ti ji nějak? Já mám taky, dvě, občas to bolí jak prase, ale nějak to nikdo moc neřeší.
@mmhanka jestli jsou to obě, tak to pravděpodobně nebude zdravotní problém, spíš hormonální disbalanc a tím pádem ano, možná i těhotenství 🙂

mmhanka
autor
14. črc 2020

@odula tak snad zítra mi dojdou testy sem objednávala jsme v. Karanténě

hajglish
15. črc 2020

@odula Jojo kazdy rok musim na ultrazvuka jelikoz se nezvetsuje tak to nijak neresi,ale to mi pripomina,ze jsem tam mela byt uz v cervnu a ano obcas to boli jako prase.

hajglish
15. črc 2020

@odula Ja uz tedy mam i po operaci bulky nastesti to byla nezhoubna,ale strasne rychle rostla tak ji museli okamzite dat pryc tak proto musim na kontroli jelikoz v tom prsu mam zlazy,ktere produkuji rakovinotvorne bunky.Proto chodim na kontroli a pred 2 roky se mi udelala ta cysta,ale je stale stejne velka

odula
15. črc 2020

@hajglish ok děkuji 🙂