Po vysazení antikoncepce. Je normální, že týden před MS špiním?

nicoleluan
25. lis 2022

Ahoj holky 🙋🏼‍♀️ obracím se na vás ohledně rady. Jsem 4 měsíce po vysazení antikoncepce. Cyklus mám jako hodinky. Ms ale opravdu bolestivá a při ovulaci vždy myslím, že mi ten vaječník vypadne z těla. Vím tedy přesně, kdy ovu je (i podle pozitivních testů). Potřebuji se ale zeptat, jestli je normální, že zhruba týden před MS špiním. Respektive špinim teď 2 dny v kuse. Mám bolesti v kříži a celkově se cítím, jako bych to každou chvilku měla dostat. Stalo se mi to i ten první cyklus (měla jsem i pozitivní tt). Na gynekologii jsem samozřejmě objednaná, ale až na 30.11., proto jsem se dopředu chtěla zeptat, zda to některá nemela stejně a co by to mohlo být 👀

martina_cz
25. lis 2022

Ahoj mohla by to být nidace, držím palce 😊✊🏼

nicoleluan
autor
25. lis 2022

@martina_cz já se spíš bojím, aby to nebyla ta endometrioza. Mám z toho paniku😅
Ale podbrišek a v kříži mě opravdu bolí jako bych to měla každou minutu dostat 😵‍💫

nicoleluan
autor
25. lis 2022

@martina_cz a nidace mužem být 6 DPO? Není to brzo? To asi nidace nebude, bych řekla

martina_cz
25. lis 2022

@nicoleluan to mě u první dcery bolelo taky, dokonce jsem i špinila a brala na to léky.

martina_cz
25. lis 2022

@nicoleluan já to měla u první 4-5dpo

nicoleluan
autor
25. lis 2022

@martina_cz a gynekolog myslíte, že už něco pozná? Jdu 30. a to je 2 dny před ms

martina_cz
25. lis 2022

@nicoleluan to pravděpodobně nepozná, u dcery jsem byla na kontrole 2 týdny po vynechané ms.

lencaa11
25. lis 2022

@nicoleluan endometrioza tam špinění moc není to bych viděla opravdu buď na nidaci nebo špinění před Ms to se může někdy objevit tak že bych vyzkoušela test a podle toho uvidíte já měla jeden čas to samé a bylo to vždy před Ms ...

nicoleluan
autor
25. lis 2022

@martina_cz hmmmm, to je Škoda 😩😒 tak snad se mi to nerozjede a bude to opravdu nidace 🙏🏼😌

nicoleluan
autor
25. lis 2022

@lencaa11 tak snad, doufám v to 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Test se mi ještě nechce zkoušet, když je týden do ms 😁 pak bych byla zklamaná, že nic neukázal 😅

martina_cz
25. lis 2022

@nicoleluan já byla právě v termínu ma kvuli špinění a nic moc neviděl, uvidí zvýšenou sliznici. Před kontrolou bych zkusila tt, už by mohl něco ukázat.

nicoleluan
autor
25. lis 2022

@martina_cz Jojo, to mám v plánu 😇

nicoleluan
autor
30. lis 2022

Tak jsem byla na gyndě. Viděla, že ovu proběhla, teď mám vysokou sliznici.
Cysta není, jeden vaječník mám nad dělohou, mám ho prý výš než je normálně, ale prý to není problém
Každopádně JESTLI to dostanu, tak mám první den přijít a zkontroluje se, jestli nemám polyp.
Mám 2 dny před ms, takže ta zvýšena sliznice asi značí, že to brzy dostanu, že?

nicoleluan
autor
30. lis 2022

Jinak test takto. Dělá facelle falešné duchy?

lencaa11
30. lis 2022

@nicoleluan vypadá to pěkně teď zda bude z 👻 za par dní // držím palce ☘️☘️

nicoleluan
autor
30. lis 2022

@lencaa11 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 kééééž by