Pohlaví dítěte před početím. Jaké vychází při ivf?

Jaké pohlaví dítěte před početím vychází když postupujete ivf a je vám 36 jde jen o názor

loylii
1. pro 2019

@fafetka při Pgd se pohlaví dá zjistit jako vedlejší produkt genetického vyšetření. Ale nikdy vám ho neřeknou. A ze by při Et bylo vic chlapců, to jsem ještě neslysela.. a to jsem ho absolvovala 3x. Ani u toho rozmrazovani. Vždyť to už je cele hotové embryo a nemusí se tudíž resit, ze spermie “ženského” původu jsou sice pomalejší, ale odolnější. Jinak pokud bude mít zakladatelka při IVF icsi, tak se vyhne i tomu zda ve zkumavce se budou předhánět pomalejší a rychlejší spermie. Proste se vybere pěkná zdravá.

leymea
1. pro 2019

@loylii co vim tak embryolog (nebo jak se jim rika) pohlavi muze znat. Ale samozrejme vybere to nejlepsi, takze je to uplne jedno.

leymea
1. pro 2019

@loylii pravda, nikdy to nereknou.

loylii
1. pro 2019

@leymea já absolvovala i genetické testy, protože máme v rodině postižení a vuuuuubec by mě nenapadlo říct embryologovi - mám 3 zdravá embrya, vložte mi tam holku😉

takyjedna
1. pro 2019

Z prvniho ivf (ket) mam holku, a z druheho ivf (zase ket) mam kluka. Takze si vyber, jake mas sance na preferovane pohlavi😂

j.a.n.i
1. pro 2019

@leymea Tak jsou situace, kdy to nejen řeknou, ale i vyberou příslušné pohlaví, ale jsou to fakt vyjímky, kdy má pár takovou genetickou vadu, že by jedno z pohlaví nebylo životaschopné. Jinak souhlas s tebou.

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mzacikova
1. pro 2019

Ono to jde. Například takový John Legend a jeho manželka si pohlaví dítěte zvolili. Aspoň první těhotenství proběhlo přes umělé oplodnění a pohlaví si zvolili.
Nevím teda,jak to funguje v Americe... Ale u nás se zvolit opravdu nedá. I když si myslím, že to lékař může vědět.

eva118
1. pro 2019

@mzacikova To by museli provést genetiku- vzít jednu buňku z embrya a testovat, pokud si to v té Americe zaplatili, tak pak si to mohli určit, ale jinak je to dost nákladné, takže to doktoři nevědí.

takyjedna
1. pro 2019

@mzacikova No slysela jsem, ze kdyz das v nekterych carech u nas pod stolem tucnou obalku, tak ti pohlavi vyberou na prani. Ale je to jedna pani povidala.

aselluska
1. pro 2019

@janeckovadenimarie komentují to, protože to je dnes a denně.

nikynikol25
4. pro 2019

nic si s toho nedělejte některé ženy jsou tady jak slepice po flusu.Taky jsem chtěla kluka a ne holku a kluka mám,poz.ovu test 14dc sex byl 13dc,14dc a 15dc.Otehotnela jsem určitě 15dc protože už 9dpo jsem měla duchy.A rika se že v den ovu a den po ovu jsou kluci a den před ovu holky.

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
j.a.n.i
4. pro 2019

@nikynikol25 rika se takovych pitomosti...

nikynikol25
5. pro 2019

@janeckovadenimarie taky jsem se tady ptala a některý po mě šly jak kdybych někoho zabila,jsou tady opravdu protivné ženské,myslej si jak jsou strašně chytré ale kdyby to nevicetly v knížce tak to nevědí.Proste česká republika je strašně rejpavej národ.

nikynikol25
5. pro 2019

@j.a.n.i rika,ale lepší je povzbudit ne člověka ještě uzemnit.

kejt29
5. pro 2019

@loylii byla jsem na ivf a delali nam pgd. Dostali jsme mailem kompletni vysledky a bylo tam i pohlavi vsech 4 embryi. Vybrat jsme si samozrejme nemohli a ani nechteli😁

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
j.a.n.i
5. pro 2019

@nikynikol25 kdyz myslis, ze naprosty nesmysl, ktery za 50 procentni sanci nevyjde, nekoho povzbudi...

nazka
5. pro 2019

@nikynikol25 já otěhotněla po ovulaci a stejná tak kamarádka a obě máme holky..

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ferdinanddeste
6. pro 2019

No aby to nebyl nakonec černoušek

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz