Pořídili byste si další dítě?

ladyhacek
2. srp 2017

Ahoj naše situace je složitější, ale vezmu to ve zkratce.
1. já na druhém dítěti netrvám - i když představa malinkého miminka je krásná.
Manžel druhé chce a chtěli jsem obě za sebou (synovi bude 2,5 let) jenže manžel dlouhodobě onemocněl a teď je v částečném invalidním důchodě (práci hledá). Zatím je se synem doma. A já chodím do práce.
Na konci roku jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi - že tou dubou už snad bude vše dořešené (ještě obíhá doktory)
Ale nevzali nám malého do školky - takže kyž manžel nasotupí do práce kam ho dáme? Na soukromou školku či jesle nemáme a nevím zdaby nás vůbec vzali když jsem se nepřihlásili dřív)
Manžel, že to uryhlíme a začneme se snažit už teď .
Ale mě se to zdá ukvapené. Jasně nemusí se nám to podařit hned (syn ale hned byl) a do porudu je pak dalších 9 měsíů a za tu dobu se může stát hromada věcí.

Co by jste dělali vy? Počkali by jste nebo šli do druhého hned?

Děkuji

ladyhacek
autor
3. srp 2017

@belleelle děkuji. víme, že za rok to dostat nemusí 🙂

akankeo
3. srp 2017

@ladyhacek nejde o lidi pri rehabilitaci, jde o metody, pokud jedna nepomuze, je potreba zkusit jinou a posileni hlubokych svalu, vnitrnich svalu a zadovych je jenom zaklad, samo o sobe to tu plotenku nezpravi

belleelle
4. srp 2017

@akankeo souhlasim, ja bych vse resila take jinak... nebo bych se snazila.

belleelle
4. srp 2017

@ladyhacek takze si poridite dalsi dite, kdyz nema manzel vyresene sve zdravi? Vezmou mu id, ty doma a on co, najde praci s omezenim?
Spis zvaz, co je pro vas podstatne, na co mate a na co ne.

zmrzlinka
4. srp 2017

Nešla bych do toho....

ladyhacek
autor
4. srp 2017

@belleelle děkuji, také jsem pro počkat 🙂 s manžlem si pořádně promluvím o druhém dítěti. Už přistoupil, že počkáme tak jsem zvědavá 🙂
On to bere tak, že jeho stav je trvalý až si najde práci tak bychom pořídili druhé

děkuji všem za typy na rehabilitace . Určitě se na ně podíváme.

lufulie
4. srp 2017

jste mladá, já bych klidně počkala. Ale naopak, já myslela,že jsem plodná dost,když první bylo na první dobrou. Druhé manžel do malého bytu nechtěl, nakonec že jo, to už mi bylo 34. O druhé jsme bojovali skoro pět let!
Podařilo se až pomoci ivf, porodila jsem ve 39 letech. Tak si vyberte...