Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

aagnes
22. zář 2012

@ladydi aby mi neřekl, že je to brzo.

ladydi
22. zář 2012

@aagnes tak on by měl udělat UTZ a kouknout jak to vypadá, ale myslím si, že není zase tak brzo.

aagnes
22. zář 2012

@ladydi když jsem byla na prohlídce, tak mě utz nedělal, že je vše o.k. , ale to říkal i u malé, že ? 😠

ladydi
22. zář 2012

@aagnes no to je nějakej zvláštní dr. jak může říct s jistotou, že je vše OK, když jinak než přes UTZ tam nevidí.

aagnes
22. zář 2012

@ladydi jo to říkal a jestli bude nějakej problém, tak už půjdu jinam. 😠

fykyska
22. zář 2012

ahoj holky 🙂 Přeji Vám bréé ráno - mě totálně zničilo ranni blitíí 😠 😠 😠 tak ležím a zatím dobrý..

A JAK U VÁS KOČIČKY

ladydi
22. zář 2012

@aagnes tak v Brně si myslím máš hodně možností s dr. Jako moje bejvalá gyndra ta sice UTZ furt dělala, ale nemínila nic řešit a furt jen slibovala a 14dní po UTZ mi praskla cysta o které ani ona nevěděla.... Jsem jinde a zaplať pán bůh za to. Ta mi furt jen píchala půl roku agolutin a nic z toho.

aagnes
22. zář 2012

@ladydi no jo, ale brno mám trošku dál. Chodím na gyn. kousek od nás, v brně je to pak na dlouho.

ladydi
22. zář 2012

@fykyska ahojky kočenko 🙂 jj, blití, znám znám.... 😀 Nejraděj bych ale teď zaplula zpět do postýlky a spala a spala, místo toho tu je mladá a pes 🙄 dělaj furt bordel kačeny a brzo je asi zmidlím obě. A to jsem sotva dosnídala a abych letěla vařit mladý oběd, protože po ní nemůžu chtít, aby jedla jako maminka až bůh ví kdy.

ladydi
22. zář 2012

@aagnes a tak jistě i někde kolem vás je jinej gyndr, hlavně to zkus se zeptat nějakejch známejch, abys nevlezla z bláta do louže 😒

aagnes
22. zář 2012

@ladydi no uvidíme, zavolám sestřičce (je to moje nová kámoška) a pak tam zajedu.

fykyska
22. zář 2012

😀 @ladydi takže zařazuji se do klubu 😀 já Vás obdivuju holky moje já už mít bejbé tak je Vážně chudák o hladu 😀 já jsem ráda že jsem ráda to byl zase zahul a ne ne ne ne nepůjdu a už jsem byla nad mísou 🙄 ovšem rozhodně lepší než to blití min. týden. Tohle je už prosím obyčejná prach sprostá 😀 těhu blicí scéna 🙄
¨No a snídat noo jedu ve velkém 😀 😀 😀 přesnídávka

ladydi
22. zář 2012

@aagnes nová kámoška 😀 no ale já se sestrou od mojeho gyndra taky moc ráda pokecám, je moc fajn a to je taky důležitý 🙂

ladydi
22. zář 2012

@fykyska tak já už zvládnu posnídat i chleba 😀 K obědu, no polívku mám hotovou od včera, kefírku s houbama co jsme předevčírem nasbírali, no a k druhýmu udělám kuře, hodím ho pod gril, no a s hranolkama, mladá včera dělala scény, jak chce hranolky, tak jsem teda po dlouhý době koupila, jinak je doma neděláme a ani nekupujeme. Jednou za čas, ale jí to dovolit můžu, no. Včera zase nákup 🙄 chtěla jsem se nejhůř vejít do 12 stovek a místo toho jsme tam zase nechali přes 16. No poslední týden před prachama to bude zase krušný, to zase bude skoro jen chleba s vodou 😠

aagnes
22. zář 2012

@ladydi no, bylo to tak, že jedna sestřička mu odešla do důchodu a když jsem otěhotněla, tak už tam byla nová. No a zjistili jsme, že jezdí k nám opravovat auta a nakonec je ze stejného města. Od té doby co jsem se přestěhovala k příteli, tak tu kámošku nemám, pořád jezdím do města k nám za kámoškama.
No a začaly jsme chodit na kafčo a na procházky, je fajn, je to mladá holčina. 🙂

ladydi
22. zář 2012

@aagnes no tak to máš fajn 🙂 manžel se sice přestěhoval tam kde jsem vyrostla já, jenže od 15 jsem byla na intru, no a pak jsme se zrovna spolu stěhovali pryč a tak. Známé sice mám, ale kamarádky už nějak ne. Jediný holky se kterejma jsem trochu v kontaktu jsou bejvalý spolužačky a holčina z intru, ale nejsou odsud, takže si tak písneme po netu a nějaké scházení, to je tak 1-2x za rok. Takže já mám tak nějak jen vás. Maminy co tu maj dítka stará jako je moje mladá, no nemám si s nima moc co říct. Moje zájmy jsou pro ně tabu a jejich zájmy zase rozhodně neberou mě. No prostě a jasně jsem taková....

maximka33
22. zář 2012

ahoj holky, jsem na dně. umřela poslední naděje, že v pondělí půjdeme na inseminaci. přes víkend mi nikdo neudělá vyšetření na protilátky na neštovice, takže je velký risk, že bych je chytla těhotná od syna.. je mi z toho na nic. ať dělám, co dělám, pořád se nedaří... proč se nám pořád lepí smůla na paty?????

leeena_4
22. zář 2012

@aagnes tak si k doktorovi skoč, tím nic nezkazíš 😉 Jestli jsi neměla ovulku, tak je to jasné, že mešká mrcha a fakt to často bývá ten první cyklus. Obzvlášť, když jsi byla těhotná tak dlouho :-/

aagnes
22. zář 2012

@ladydi já jsem se přestěhovala jen o 5 km dál, tak proto jezdím za holkama, kdybych to měla dál, tak to asi ne. No a tu mám, jen přítelovu rodinu a tu jednu kámošku. Ještě tu mám jednu, se kterou jsme plánovaly kočárkování a od té doby jsem za ní nebyla, bojím se, že její malý mě spustí pláč a nechci jí tam fňukat. Až budu těhule, tak se za ní stavím, ale zatím to prostě nejde.

ladydi
22. zář 2012

@maximka33 To snad ani není pravda ☹ to je mi líto, že vám to takhle hloupě vyšlo ☹ já už je naštěstí měla, ale doufám že je Dianka dotáhne aspoň až bude Magdalénce tak rok, aby to měli obě naráz a měli jsme to za sebou.

aagnes
22. zář 2012

@leeena_4 no já už čekala na druhou 😖 stojí to za prd.

leeena_4
22. zář 2012

@maximka33 beruško, teď ti to připadá jako strašné neštěstí a velikánská křivda, ale je to rozumné a zodpovědné rozhodnutí, které ti ušetří veliké nervy. Navíc jde opravdu jen o jeden měsíc a za dveřmi je další příležitost. Nesmutni prosím 😉. Já stimulovala jeden cyklus 11 dní injekcí úplně zbytečně, IUI nebylo a pak další měsíc byly mnohem lepší výsledky a šlo se do IUI, které se povedlo 😉. Nevěš hlavu, poplakej si a pak zase nasaď úsměv 😉

leeena_4
22. zář 2012

@aagnes no, však jo, jsi po první, čekáš na druhou, ne? Neboj, dej tělu chivlku, ono se to srovná. Kolikátý den cyklu dnes jsi? A taky bych asi zapátrala po dr, co tě aspoň prohlídne utz 😉

ladydi
22. zář 2012

@leeena_4 ahojky kočko, jsem koukala cos psala, ten gyndr by potřeboval po čumáku, teda. Je to divný a jinak se Ti porod nechystá??

@aagnes nj, tak to nemáš daleko. To já na intru byla asi 35km a pak už to bylo 70km a dál, co jsme bydleli. Takže veškeré vztahy tak nějak postupně uvadli. Jinak myslím, žeta kamarádka, co jste měli kočárkovat, že to chápe. Určitě se i ona bojí se Ti ozvat.

leeena_4
22. zář 2012

@ladydi No, byl to nějakej mladej floutek, co pospíchal na oběd. Ale druhý den mě tam měl můj gyndr jako bumerang 😀. Mám pocit, že navzdory horkým vanám, procházkám, maliníku a všemu možnému se nechystá vůbec nic a Pinďa má zkrátka svou hlavu. Už to neřeším, jsem smířená s vyvoláním a nechávm na nějm , jestli to tam nechá zajít 🙂.
Včera večer mi tak krásně často tvrdlo bříško, že jsem si říkala: že by? a nic z toho 😀

aagnes
22. zář 2012

@maximka33 moc mě to mrzí, že se ti to takhle komplikuje. Poslední dobou mi příjde, že se z hezkých radostných zpráv to tu mění na opět smutné fórum ☹
ještě, že fykyska je v pořádku. Froka to musí nějak zvládnout psychicky a Turcice taky musí být o.k.
Ach jo ☹

luuc_2012
22. zář 2012

@maximka33 co se může stát když chytíš neštovice v těhu, už jsem si s nimi prosla v detství, ale zajímá mě, co to nese za rizika. Řiká se že je muzes klidne chytit znova. Je mi to moc líto, asi neni jednoduché se na tu inseminaci objednat co? Ale lepsí to odložit nez riskovat

aagnes
22. zář 2012

@leeena_4 jo čekám na druhou. 2.10 máme mít výsledky pitvy a plodovky, tak přemýšlím, že té doktorce to řeknu. Říkala mi, že až budu těhu, tak budu chodit i tam, což je v brně bohunická nemocnice. Taky jí řeknu, že v tom období co se nám to stalo, tak bylo v mém okolí další 4 těhule, co přišli o mimi ve druhé a třetím trimestu. Tak kdo ví, jestli nebyl nějaký sajrajt ve vzduchu.
@ladydi to jo, když je to tak daleko, tak to vždy ochladne. A nějaké maminky ve školce si neoslovila? nebavíte se?

No představte si holky, že jsem včera byla u našich a taťka se mě ptal, jestli si hledám novou práci, kdyby mě vyhodili. Jakoby nepočítal, že budeme chtít třeba další mimčo? já jsem nechápala, proč se stará. Měsíc se mě ani neozvali, nechali mě v tom vymáchat a pak se stará co práce? příjde mi, že akorát vyzvídají jestli se snažíme o mimi, určitě to zajímá zase švagrovku. No jo, teď budou mít plno práce s novým vnoučetem, tak se jim moc nehodí, že bych měla já. To ti moji příbuzní fakt nechápou, že mě drží nad vodou jen jiné těhu... že už jinak bych se zbláznila. To je hnus, chce se mi blejt velebnosti. 😝 😠 ☹

ladydi
22. zář 2012

@leeena_4 včera mi taky večer furt tvrdlo břicho, třeba to bylo počasím. No je to malej tvrdohlavec koukám.... No bude to už asi váha jako já a že já jse male taky palice dubová 😀 No jakmile by se Ti něco nezdálo, tak upaluj a máš to. Potom co jsem si zažila vyšetření od mladé gyndrařky u nás v porodce, jsem na ty mladý nějako alergická 😀 zlatej můj Kestřánek, nikdy mi neublížil, krom Hamiltona, to bolelo, ale s tím jsem počítala 😀 to bylo potřeba k porodu, ale klasický vyšetření nikdy neodflakuje.

leeena_4
22. zář 2012

@aagnes To je dobře, že si tě pohlídají! To budeš určitě víc v klidu. Jinak ony ty rány chodí po víceru, taky mám tu zkušenost. my jsme v rozmezí 2 měsíců přišli v práci o mimčo 3 a z toho kolega o dvojčátka :-/.
Kočko neuraz se, ale nevidíš ty věci s vašima trošku moc černě a přemrštěně? Z toho, že se zajímají o tvou práci hned soudíš, že jde o spiknutí se švagrovou a že se jim nehodí další zdravé vnoučátko? Nemyslím to zle a možná se pletu, neznám prostředí u vás, ale nechce se mi věřit, že by někdo byl tak zlý k vlastnímu dítěti. A ono je nejlepší, když to není právě jen nové těhotenství, co tě bude držet nad vodou. Když to budou I ostatní věci ve tvém životě (partner, třeba ta práce, koníčky), přijde to samo a mnohem snáze. Drž se myslím na tebe, ať máš brzo lepší pocity ze svého okolí a vidíš smysl života i v jiných věcech.