Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
24. čer 2010

@breberuska nesmutni posílám ti velký kus dobré nálady a až upěču tak te pošlu jahůdkový koláč 😉 dočkáš se také svého vytouženého miminečka a neboj pak budou všichni koukat jek vozíš hezoučké miminko zatím co kamarádky Barborka už bude lítat po svých a zlovit maminku 🙂 Já mám chvíli pocit ,že jsem těhotná a pak si říkám no asi né. A pak si zas řeknu nebudu na to myslet, ale nejde mi to furt se zkoumám. 😒

natula tak teplota se drží furt stejně 😉 dnes mi ale ráno blbě nebylo 😅 tak nevím nemyslet na to , ale když mě to nejdééééééé 😠 a musím počkat do středy nebo aspoň do úterý ☹

jahudka80
24. čer 2010

holky omlouvám se za chyby furt do mě melduje malá a píšu jak tatar 😀 😀 😀
jdem věšet prádlo a vařit 😉

natulaaa
24. čer 2010

Jahud a viděla si muj graf,kruci kdybych aspon spadla,tak už vím co a jak a tak mě to natahuje 🙄 🙄

angelina987
24. čer 2010

Holky tady se depkuje, nééé, nedepkujte. Já mám od rána hnusný pocit kvůli těm zítřejším státnicím, vůbec mi není dobře,prptože mám nervy na pochodu, no zítra se rozhodne, ale snad to zvládnem 😒 Holky buďte šťastné, že svítí aluníčko a že jsme zdravé - to je to nejdůležitější, protože všechno ostatní chce jen čas a ten až nastane, tak budem všechny vozit miminkaa 😲

lichtakova
24. čer 2010

Angel, moc moc moc držím pěsti, ať dobře táhneš 😉

lichtakova
24. čer 2010

@natulaaa a jak t s tebou vypadá?

natulaaa
24. čer 2010

Lichti na prd teplota se drží a nic z toho 😠 😠 ,podle dr jsem teprve 10DPO,tak ještě uvidím,ale asi nic 😠
Jinak já si oblékla plavečky a opaluju se,natírat pujdu,až tam bude sluníčko,at si opálím záda,protože ze předu jsem hnědá a ze zadu,jak ředitel vápenky 😀 😀 😀

daniela699
24. čer 2010

Breberusko, to je mi moc lito, nebudu rikat, ze si to dokazu predstavit, protoze nedokazu. Jen podle toho jak moc boli na to prijit ve 12 tt... opatruj se, bud na sebe hodna, a cas to trochu zahoji. Uvidis, do tretice vseho dobreho, to uz vyjit musi, a hlavne telo ti pracuje dobre, protoze jsi otehotnela bez problemu, a ted uz se zase nastartovalo. Takze treba se zadarilo uz ted, jak jsi psala, nebo to bude pristi mesic a pak uz se budes jen radovat z mimiska. 🙂

daniela699
24. čer 2010

Natul, ja jsem se zabrala do cteni te diskuze, a studuju tady ty teploty, cipky, hleny, de mi z toho hlava kolem. 🙂 Divala jsem se i na tvuj graf, a ty jsi minule touhle dobou mela taky jeste porad vysokou teplotu.. nebo se pletu? Takze bych se nestresovala a hlavne bych jeste nehazela flintu do psenice. 🙂

breberuska
24. čer 2010

Holky moc vám děkuju...jste zlaté...omlouvám se, že se zanáším takové depky... ☹ já jen teď nějak nevím kudy kam...ale máte ve všem pravdu...děkuju...

angel, neboj, zítra jste na to dva, to zmáknete!!!

natulaaa
24. čer 2010

Daniel jo kukáš tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ono minule jsem byla po laparce a měla i tělesnou zvýšenou víš a tím pádem i BT 😒 😒 ,tak s laparkovým grafem nemužu porovnávat 😒

vendulak
24. čer 2010

breberusko ☹, je mi moc líto jak ti je ☹. Taky posílám obětí a spoustu síly, ať to zvládneš. Poplač si, však je to přirozený, a my víme jak to bolí a prostě ta bolest musí někudy ven. Moc ti držím palce, ať se zadaří co nejdřív a ty si to všechno neštěstí stonásobně vynahradíš až budeš to svoje maličké štěstí držet v náručí 😵 😉

vendulak
24. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................56DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................39DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................29DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................26DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................21DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................17DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 15DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................11DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................10DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................8DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................4DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC

vendulak
24. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................57DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................40DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................30DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................27DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................22DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 16DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................12DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................11DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................9DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC

vendulak
24. čer 2010

Holky já jen chtěla povytáhnout tabulku, protože jsem se taky chtěla podívat na ty vaše grafy a oni byli až strašně daleko, a až pak mi došlo že jsem měla připsat i dny cyklu.... 😒

vendulak
24. čer 2010

A Natu ta teplotka se ti drží krásně!!! 😵 Držím palce, aby tak i dál vydržela! 😉
A tedy Jahů graf tu koukám není. Ale tys ho měla vlastně v albumu, viď? Dojdu taky kouknout 🙂.

angelina987
24. čer 2010

Jééé, vy jste mi daly do tabulky už //, není to předčasné??? 😉

natulaaa
24. čer 2010

Vendul jo jo ,ale není mi to k ničemu 😠 😠 😠
Kruci u nás se strsšně mračí a najednou zima,co to jééééééé ☹ 😀

vendulak
24. čer 2010

Natu ještě neházej flintu do žita! 😉 Poprvé jste přece taky otěhotněli přirozeně, ne? 😉 Já ti palce držím pořád! 😉
A u nás je tedy tak trošku pod mrakem a pofukuje. Nic moc taky 😒.

Angel, aspoň je tam krásně vidět jak tu ty // přibývají! 😵 Za chvilku se snad do té horní části tabulky přesuneme všechny 😵.

mikkisek
24. čer 2010

Ahoj holky,
potřebuju radu - spíš ujasnění - když budu mít bílkový hlen - znamená to ovulku a máme se snažit nebo že už proběhla? Já jsem trdlo minulý cyklus koupila ovu testy, 10DC jsem měla hlen a ten den 2x testovala a vyšlo to neg., manžel byl pracovně týden mimo tak jsem mu psala, že je to ok, že ovu zatím není (podle testů). Tak jsem blbec neposlechla svoje tělo, ale dala na testy, který jsem si dělala prvně. Takže proto se tak hloupě ptám abych to tentokrát dobře načasovala 🙂 I když teď se manža nikam nechystá, ale ..... Díky 😉

Jo a v tabulce je špatně Silvee - je 10DC

breberuska
24. čer 2010

mikkisek, bílkový je před ovulkou asi týden,potom když je ovulka je to poslední den bílkového hlenu. Potom jako když utneš a bílek zmizí.

natulaaa
24. čer 2010

tak já mám bílek tak den dva před ovu,každopádně jak je bílek tak co druhý den sexovat a trefíš se 😉 ,protože to nejde říct přesně,kdy ho kdo má 😒 ,každý to má jinak

vendulak
24. čer 2010

tk já měla bílek tak den před ovu, v den ovulace a den po ní. Týden předtím tedy určitě né. I když sem to nepozorovala tedy mockrát.

mikkisek
24. čer 2010

Holky, díky moc, vím že každé tělo je jiné, jen jsem nevěděla, jestli bílek znamená konec nebo start 😉 Jo taky musím teda manžu krotit, protože ten by sexoval každý den, prý aby jsme něco "neprošvihli" - je to holt chlap 😀

jahudka80
24. čer 2010

@natulaaa já mám 4 den stejnou teplotu 37,2C.....

jahudka80
24. čer 2010
vendulak
24. čer 2010

jahů ty chceš dát odkaz na svůj graf? Ten ale musí mít jiný tvar, takovýhle např. http://www.fertilityfriend.com/home/11111
Jestli ho nemůžeš najít tak ho najdeš, když budeš na své domovské stránce na FF a po levu máš sloupec možností tak klikneš na "Sharing" a pak "Home page setup" a tam se ti potom nahoře objeví Your Charting Home Page Web Address: a pod tím bude adresa tvého grafíku 😉

breberuska
24. čer 2010

holky, tak já mám ten bílek fakt tak 5-6 dnů před ovu a hned po ovu konec, šlus.kdysi jsem to zkoušela i potvrdit ovu testem a mi to tak opravdu funguje🙂 ale jak říkáte, každý to má jiné. příští měsíc plánuju zakoupit znovu ovu test a ještě to raději prověřím🙂 nicméně teď jsem 5DPO a hledím na poměrně bohatý krémový hleník...toho jsem si u sebe fakt ještě nevšimla... 😒

vendulak
24. čer 2010

Breberuško on to má každý asi opravdu jinak 🙂. Na mě tedy díky PCO ovulační testy nefungujou, ale chodila jsem do CAR na ultrazvuk - folikulometrii takže vím přesně kdy byla ovulace a bílek byl tak jak jsem psala.
Ale fakt je to individuální, ale hlavně aby to tedy vedlo ke kýženému výsledku 😀.

jahudka80
24. čer 2010

@vendulak už to mááááám jupííííííí děkuji moc http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a