Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
29. čer 2010

jasné, s čápem nikam neházet🙂 dva se nám tady usídlili na komíně, kolem kterého jezdím do práce...tak se pravidlně kochám 🙂

fram
29. čer 2010

licht, breber 😀 😀 Já už tááák chci bejt těhule.

angelina987
29. čer 2010

Ahoj holky, tak jási dnes dělala poslední testík, čárka je téměř stejná jako kontrolní, vůbec nic mi není, ani prsa mě nebolí jako u prvního těhu, jen mám pořád žaludek na vodě. Gratuluju k dušíkovi a holky žádné depky, je důležité mluvit pozitivně a až tak se nesoustředit. (Stačí se zaměstnat třeba státnicema) a je to 😀
Co ještě nového? Dneska jsem konečně vlezla do bazénku a ve finále jsme tam šuply i pejsky, tak teď spí, jak jsou unavené 🙂)

jane84
29. čer 2010

Fram neboj, já už taky depkařím, my máme vše stejné, tak snad budeme těhu ve stejný měsíc 😀 já mám dneska zas náladu, že bych vraždila. Můj chlap je někdy tak úžasnej, že bych se o něj klidně i podělila na pár dní nebo ho poslala na prázdniny domů 😀 proč matky rozmazlují své syny 😠

fram
29. čer 2010

angel, kdy se chystáš k dr.? To je super, že je čárka pořádná tlustice 😉
jane,nejlépe, kdybychom se potkaly ve stejném termínu - březen 2011 😀 Svého chlapa vídám jen o víkendech a někdy ani to ne, takže "prázdniny" od něj mám pořád a vždycky odfrčí dřív než mi začne lízt na nervy 😀

angelina987
29. čer 2010

@fram počítámaž za cca tři týdny, chci mít jistotu, že bude srdíčko, to se sejdem, neboj, už je diskuze únor-březen, tak se tam všechny sejdem a když bude potřeba, tak i s dubnem 😀

fram
29. čer 2010

angel, kéž bys měla pravdu a fakt jsme se potkaly na únor-březen. Ty tři týdny budou pořádně dlouhý, ale já bych šla taky takhle později kvůli srdíčku.

breberuska
29. čer 2010

holky, tak já nevím, jestli bych tak dlouho vydržela s tou kontrolou 😅

natulaaa
29. čer 2010

😕 😕 😕 ,vy jste toho napsaly 😕 😵 ,tak já valim do sprchy a pak dočtu,do ted jsme tak trošku zapíjeli toho Petra,to je muj manža 😵

jahudka80
29. čer 2010

tak já hlásím že jsem tu 😉 a jak to tak vypadá tak mršule už pomalu taky ☹

jahudka80
29. čer 2010

@natulaaa že Péťovi taky přejem, hlavně vám oběma ať příštího Petra slavíte ve už ve 3 😀

jahudka80
29. čer 2010

@breberuska no zbytečnost to není jestli přiberu zas 15kg tak mě ty nohy neunesou 😀 do původní váhy mě chybí 7kg, ale o to by tolik nešlo, ale mám špatnou kyčel, chodila jsem i na nějaké cvíčo- mám si držet váhu ať to moc nezatěžuji, ale na původní jsem se teda nedostala 😒 a už asi nedostanu 😠 Vendulka tu básnila o pomerančovým koláči a tak jsem dnes upekla piškot a na to tvaroh s jahodama a šlehačkou a pak se divím, že nehubnu 😀 😀 😀

angelina987
29. čer 2010

@breberuska já si aspoň budu jistá, že bude srdíčko, no uvidíme, protože chci měnit dr, tak jsem zvědavá 😅

fram
29. čer 2010

jahud, mňááám, ty děláš chutě 😀

jahudka80
29. čer 2010

@fram no chutě, jsem precpaná jak čunče, a mám nervíky ze zítřejšího pohovoru 😝

fram
29. čer 2010

jahud, na nervíky je právě nejlepší sladký 😀 Zítra budu držet palce. Můžu se zeptat - půjdeš do práce? Nemusíš mi ale odpovídat.

angelina987
29. čer 2010

@fram co ty - ty máš jen chutě, ale já to sežeru 😀 , večeřela jsem čínu s rýží, potom jsem si dala višňový jogurt a před chvilkou chleba s rybí pomazánkou 😀

fram
29. čer 2010

angel, však vy jste na to dva 😀 a mimi si řekne, co potřebuje 🙂

angelina987
29. čer 2010

@fram no ale takové kombinace? Fuj, až je mi z toho špatně 😅

jahudka80
29. čer 2010

@fram no ještě mám více než rok mateřské (rodičáku) a práce by sice bodla (kvůli financím)ale chceme druhé mimi a hlavně když bych šla do práce tak musím sehnat hlídání, a to bude asi problém, ke tchýni malou dávat nechci a moje mamka na tom není nejlépe 😒 tak uvidím, doufala jsem že otěhotním a na práci se vybodnu ☹ zatím těhotná nejsem ..a když se mi ozval...

jahudka80
29. čer 2010

@angelina987 jogurt a rybí pomazánku 😀 😀 😀 😀 se posereš 😀 😀 😀 😀 😀

fram
29. čer 2010

jahud, jasně, zkusit se má všechno a rozhodnout se můžeš až podle toho, jak ti dopadne pohovor.
angel, já ani nejsem těhu a někdy splácám tolik dobrot, že se divím, že nebleju 😀 Například tuto neděli jedem na prase, to zase bude žranice 😀

daniela699
29. čer 2010

Teda holky, vy jste se teda rozdovadely. 🙂 Ctu a ctu a uplne jsem zapomnela ze mam namazat psa framykoinem. 😀 Byli jsme na navsteve, a zjistili jsme ze se mu udelala boule na noze, bud hematom nebo hnis, takze zitra zase k doktorovi.

Vendul, taky si furt rikam nebudu na to myslet, nebudu se stresovat, ale clovek si neporuci. Ale nebud smutna, kdyz je spatne musi bejt zase dobre, jinak by to nemelo smysl. Ale jsem taky jak na houpacce, zarnej priklad. :D Rikam si hlavne se snazit vyloucit vsechno co by mohlo byt proti tomu a ono to pujde. Ja myslim, ze jaro je dobry na rozeni, takze bych to videla ze leto je nase. :D :D
Tu buchtu pomerancovou musim zkusit, zni to dobre. :D

jahudka80
29. čer 2010

holky koukám na "vy nám taky šéfe" a při některých záběrech mě chuť tedy přešla 😀 😀 😀

martasl
29. čer 2010

teda holka,tady to vypadá s potenciálníma těhulkama nadějně. 😀 😉 tak ať to vyjde!!tak konečně máme i to výzo od starší dcery-vyznamenání,ale pohoršila se o jednu 2 z němčiny. 😝 vyznamenání bylo tak tak.koukám,že jste rozebírali,jak jste dlouho s partnerama-tak na doplnění.s manželem jsme od mích 14,takže 20 let z toho 15 let manželé,ty brďo,to už ani není pravda...v práci holky(hlavně ty mladší)krotěj nechápavě hlavama,že to nechápou.

teda,jestli o víkendu budou takový vedra,tak v práci chcípnem....

daniela699
29. čer 2010

Fram, jojo, to cekani mi prijde uz nekonecny. Co me drzi nad vodou, tak je vedomi, ze jste si bohuzel tim taky musely projit a vsechny ted jste v tabulence. A ja chci taky do tabulky. 😀
Dneska jsem si ale uz musela slehnout ruzovou piluli na to bricho, protoze to boleni uz nejak nemuzu vydrzet. A rikam si jestli to je mrcha, tak at uz se konecne vyvali, mam pocit jako by mi mela spodni cast bricha upadnout. No a jestli ne, a jsou tam nejaky srusty, tak se bojim domyslet co me ceka.
Jinak jsem nasla bezvadnou knizku, je to o miminkach, a doufam, ze ji jednou pouziju a je tak srandovne zpracovana a napsana (ale seriozni, psali ji dva doktori), takze si ji ctu pred spanim a musim se u toho chechtat :D Tak kdyby jste se chtely podivat - http://knihy.cpress.cz/Book.asp?ID=4669&SearchT... (jsou tam i ukazky a kapitola)

martasl
29. čer 2010

jé,kruciš,dnes je Petr a Pavel.manžel má svátek a já to totálně zazdila.no musím mu aspoň popřát.

martasl
29. čer 2010

dani-koukla jsem na ten odkaz a na ukázky z knihy.vypadá to fakt dobře. 😉

herbie
30. čer 2010

ahoj holky brrrr dneska tu mame nejakou zimu i vcera tak bylo .... vecer jdem s milackem na veceri tak se tesim jinak jsem ted byla na wc a utrela jsem se a mela jsem peknej hlen takze pocitam ze zitra bude ovulka takze na to vlitnem testik je zatim negativni ale bricho me uz boli 😉 endie gratuluju urcite to vyjde a vsechno bude v poradku jsem tak stastna ze se nam to tady zacinat tehulkovat po tak dlouhe dobe jaaaa chci taky uz ach jo 😀

fram
30. čer 2010

Ahoj holky,
herbi, u nás jsou zase šílený vedra 😀 Přeju úspěšné snažení 🙂 🙂
dani, ta knížka vypadá dobře
Letím pro vysvědčení a pak do práce - to je fakt za trest v tomhle počasí. A po práci ke kadeřnici, tak se docela těším. Krásný den všem.