Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
9. srp 2013

@diginka29 hezkou dovču😉
@cital super,takže se pěkně čiňte😉

petulaho
9. srp 2013

@cital kde máš tu fotku?kouknu na ní..

cital
9. srp 2013

@petulaho Ve skupině snažilky. Hele zlati, je možné že bude ovulace, když nemám "hlen"? Blbá otázka, já vím 😅 .

petulaho
9. srp 2013

@cital hele od pozitivního testu může ovulka proběhnout 24-48hodin,takže hlen ještě může být,ale nemyslím si,že je podmínkou,někdo ho nemá vůbec a otěhotní hned😉nevím v jakejch snažilkách,pošli odkaz na skupinu

cital
9. srp 2013

Jo kočko, to vím. Radši neřešit, viď. Jen mě to zajímalo.
https://www.modrykonik.cz/skupina/984/

petulaho
9. srp 2013

@cital ten je ukázkovej,ale možné že ještě zítra bude silnější,snažení obden a je to doma😉

petulaho
9. srp 2013

holky,@shyanne napadlo,že bysme mohli udělat srazík někde v Praze,měl byste někdo zájem cca v září?

sanuli
9. srp 2013

@maximka33 se určitě nemůže od malého odtrhnout a až se na to štestíčko vynadívá, napíše nám, jak báječně se má k světu.. 🙂

cital
9. srp 2013

@petulaho Díky Péti 🙂. Já jsem z Prahy a pokud práce dovolí, tak klidně se mnou můžete počítat 😉

sanuli
9. srp 2013

@petulaho Já bych se s vámi tuze ráda viděla!!!

petulaho
9. srp 2013

@cital
@sanuli super holky,tak to už bysme byli čtyři😉

diginka29
9. srp 2013

@cital Děkuji,už se těším že se člověk odreaguje 🙂 teď velké balení a úklid 😀

diginka29
9. srp 2013

@petulaho Děkuji 😉

maximka33
9. srp 2013

AHOJ holky, moc vás s Ondráškem zdravíme!!! Omlouvám se, že jsem pořádně nedala vědět. v porodnici nebyl net, jen n nadstandardech, kam jsem se nedostala. Jinak porod byl hrozný, to vám napíšu až pak. Ale když mi pak na JIP přivezli ONdráška, tak to stálo za to. Je úplně zdravý, apgar má 10-10-10, krásně se přisál a kojení se nám daří. hodně spinká i v noci, tak je to fajn. mně ještě zlobí jizva, celkem to bolí. a doma se nalítám, hodně musím chodit po schodech.

a co u vás nového?

maximka33
9. srp 2013

@mircisek jéé to je sranda, že máme s jahůdčinou Maruškou stejné datum narození 🙂)) no budou to oba pořádní lvi 😀
@aagnes nádherné fotky !!! a přesně takovou čepičku jsem chtěla uháčkovat, to vám půjčila fotografka?
@janiczka2011 gratuluji ke chlapečkům 🙂
@antana123 gratlulace k velkému utz a zdravému miminku 🙂
@shyanne to je báječné něco takového slyšet!!!!

a ještě moc děkuji všem za gratulace!!! jak jste se o tom vlastně dozvěděly?

matysikovad
9. srp 2013

@maximka33 hurááá! moc gratuluju k Ondráškovi 🙂

petulaho
9. srp 2013

@maximka33 moc moc gratuluji...takže tě císař bohužel neminul....no sondovala jsem,jestli o tobě někdo něco neví a jedna holčina mi odpověděla,že už máš Ondráška u sebe,ale nic víc jsme nevěděly☹

petulaho
9. srp 2013

@maximka33 těším se na fotečky.....

matysikovad
9. srp 2013

@maximka33
@petulaho taky se hrozně těším na fotečky 🙂

diginka29
9. srp 2013

@maximka33 Hlavně že jste v pořádku,ještě jednou gratuluji a ať se máte jen a jen skvěle 😉

mircisek
9. srp 2013

@maximka33 Velká gratulace!!!!!! Chceme vidět fotečky malého broučka. 😉

nessik
9. srp 2013

Ahoj holčičky, nějak poslední dobou nestíhám a taky na mě doléhá depka, tak tu nechci otravovat. Ani jsem nedočítala, snad je Ofinka s mimískem v pořádku a moc moc chci pogratulovat
@maximka33 k Ondráškovi. Hlavně ať je pořád zdravý a spokojený chlapeček 😵 😵 😵

aagnes
9. srp 2013

@maximka33 paní mě ji uháčkovala na základě mého přání za 100kč + poštovné http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=64165357 s paní je super komunikace, jukni na celé album. 😉

aagnes
9. srp 2013

@maximka33 jůů, tak to moc gratulujem 🙂 přejeme honě zdravíčka. Co čtu, tak tě asi neminul císař, co? Tak se brzo uzdrav, těším se na fotečky 😉

kolino
9. srp 2013

@maximka33 Ahojky gratuluji k Ondráškovi...přeji hodně štěstíčka, jsem zvědavá jak to u vás probíhalo, jsem moc ráda, že už máš malého u sebe. 🙂

kacernice
9. srp 2013

@maximka33 veliká gratulace k synáčkovi 😅 Hlavně, že jste oba zdraví a v pořádku 🤐 🤐 🤐

maximka33
9. srp 2013

Tak a Ondrášek je už na světě. Dáte nám hlásek?
http://melnicky.denik.cz/galerie/mimina-09-08-2...

mircisek
9. srp 2013

@maximka33 Nádherný brouček. Hlas jsem i proti svému přesvědčení poslala, že jsi to ty Luci. 😀 Mrzí mě, že Tě neminul císař, ale co, hlavně že jste oba v pořádku. 😉 Užívej si miminka.

maximka33
9. srp 2013

tak ještě jednou na hlasování: ONDŘEJ ŽEMLIČKA: http://melnicky.denik.cz/miminka/fotogalerie-pr...

miranda77
9. srp 2013

@maximka33 blahopřeji a přeji brzkou rekonvalescenci ...!!! Hlásek poslán 😉 ...zaslouženě 😀 ...