Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
25. črc 2010

jezis co jsem to napsala chtela jsem napsat ze test vcera carka byla slaba a pomalu sili uz dneska 😅

natulaaa
26. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 ,už jsem domaaaaa,,haloo,kde je kdo,8 hodin,vsááávat a cvičit 😀 😀 😀 😀

meiki
26. črc 2010

Dobre rano holky, tak hlasim ze porevizni mrska uz je tady, huraaaa

meiki
26. črc 2010

Jinak bohuzel jeste nemam cas vas docist, co noveho a tak, mam tady horu pradla na prani i na zehleni a do toho jeste musim na postu.
Jeste jsem se chtela zeptat, jestli ted uz muzu pouzit tampony.
Jo a taky jsem zmenila sveho gynekologa. Ten muj byl uz starsi pan, byl moc hodny ale bohuzel zadny pristroj v ordinaci a ted u nas otevrel mlady nebo teda mladsi mudr a ten ma uplne vsechny ty pristroje, dokonce i kardiograf, na ktery chodi maminky od 8 mesice tehu. jsem objednana uz k nemu na kontrolu pristi tyden, tak jsem zvedava co mi rekne, moc bych si prala, aby rekl, ze je vse uplne ok a ze se muzeme zacit snazit hned.

Tak jo zatim ahojky mazu to tady poradne dat do pucu

natulaaa
26. črc 2010

@meiki gratuluju k menstruaci 😵 😵 ,s tamponáma nevím,já je totiž nesnáším,takže nevím 😉 a s tím doktorem si udělala dobře,mladý je mladý 😀 😀

Jinak já volala do unicy a jedeme 12 srpna v 11 hodin,manža jde ještě jednou na spermiogram a já na utz a zkoušku pruchodnosti čípku,bolí to prý jako čert,ale no co noo,musím to vydržet 😵 😵 😵 a právě jsem spolkla první tabletu HA,minule,když je začala jíst,tak mi bylo z nich pěkně blbě 😠 a holkám na unice taky,jedna zvracela furt,tak jsem teda zvědavá,jestli budu taky 😠 😠

natulaaa
26. črc 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,však já pokecám i sama se sebou 😀 😀 😀 to není problém 😀 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😀 😀 😀

jahudka80
26. črc 2010

@natulaaa už jesm tu až se vzpamatuji dám i tabulku na face book kouknu, hoď mi do pošty kdyžtak jak vás tam najdu 😉

meiki
26. črc 2010

teda koukam, ze pokecas sama se sebou
😀

jahudka80
26. črc 2010

@martasl je Haass o tom jsem také slyšela a jste spokojeni?? My jsme tedy rozhodnuti pro Rýmařov 😀 ale už vidím jak nám někdo se dvěma prckama pujčuje 2,5mil. 😀 😀 😀 asi tu v tom bytě ještě nějaký čas pobudem ☹ no hlavně že máme pozemek 😀

natulaaa
26. črc 2010

No hurááááááááá 😀 😀 😀 😀 ,jo jo já nemám problém Meiki 😀 😀 😀 ,ale ted jdu makat zase jáá 😀 😀 ,tu na vás čekám,u snídaně a vy nikde 😠 😠 😀

jahudka80
26. črc 2010

@leheckova Jé ahooooj jak se máš holky, já tabulkuji místo tebe 😵 a už bych taky chtěla bejt jen nahoře ,ale zetím každej měsíc spadnu až dolu 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

@jahudka80 tak RD Rymařov je pěkně drahý nééé,co vím,jak jsme ho porovnávali s jinýma a oni děli jen zděné néé,nebo už i dřevostavby,tehdy dělali totiž jen zděné

jahudka80
26. črc 2010

@kopretina82 😵 😵 😵 juuu to je ták krasňoučký, tak ať se vám oběma dobře daří ať hezky rostete. A hezky nám poprskej minule to nezabralo 😅

jahudka80
26. črc 2010

@natulaaa né jsou to dřevostavby no my máme dům asi okolo 2mil. vybranej a zaujalo nás hlavně to když jim předáme např. 1.8.základovku a začnou stavět tak se za měsíc můžeš nastěhovat 😀 , už jsme byli v jednom který stál 2měsíce a super, pán si akorád vrtal háčky v koupelně na ručníky a zrcadlo a byli spokojeníííí 😵 jé ja bych chtěla svůj domeček

jahudka80
26. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................57DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................41DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................36DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................27DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................24DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 24DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................14DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................12DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................11DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a

natulaaa
26. črc 2010

jahud aha ale Rýmařov stavěl dlouho jen zděné,tak ted začali i dřevostavby,to je jasné,je to rychlejší a lidi to víc chtějíí 😉

lucie.krajcarova
26. črc 2010

ahojky, včera jsem dostala hysterický pláč.... brečela jsem hodinu a půl a vůbec jsem nemohla dýchat nosem 😔 asi mi došlo, že manža jde dnes do práce a my tu zůstáváme sami se synem a s tím smutkem... bylo to hrozné.,.. vůbec jsem to nemohla zastavit. mám si jít pro nějaké léky na uklidnění????
meiki, jak dlouho po revizi jsi čekala na MS?

natulaaa
26. črc 2010

@lucie.krajcarova to mi je líto,já měla po potratu taky takové hysterické pláče 😔 😔 ale ty máš už prdolku,ten tě donutí myslet na něco jiného 😔 ,jinak já dostala ms přesně po 5ti týdnech 😉

jahudka80
26. črc 2010

@natulaaa aspoň teď už vím jak vypadáš 😵 sluší ti to, tedy vám s manžou, a koukám je to vtipálek co 😀 😀

meiki
26. črc 2010

@lucie.krajcarova ahojky, ja mela revizi 2.7 takze 24 dnu,ale ja mam celkove kratky cyklus, cca tech 24. je mozne, ze jsem necekala tak dlouho, protoze se mi vlastne potrat rozjel sam a lekari jen pomohli vycistit. Na pristi utery jsem objednana k novemu doktorovi, tak jsem zvedava, co mi rekne

meiki
26. črc 2010

@jahudka80 kdy uz muzu taky do tabulky?

meiki
26. črc 2010

@lucie.krajcarova : luci to je mi lito, ale broucek Ti snad pomuze trochu na to nemyslet, mne Vikule teda moc casu nenechal, az vecer a to uz byl doma manza. Bude lip, urcite

meiki
26. črc 2010

tak a zacinam byt na tom stejne jako natule 😀 😀 😀 😀 , zacinam si povadat sama 😀 😀 😀

meiki
26. črc 2010

holky, vy se schazite jeste i na facebooku?

natulaaa
26. črc 2010

joo ty myslíš u toho komentáře na mofku joo 😀 😀 ,to oni tak do sebe furt tak drbou,to je spolužačka ze střední,strašná držka 😀 😀 a jinak jj manža je super,má jen hovadiny v hlavě,hodně se nasmějem,on vždycky udělá nějakou srandu na nějakých oslavách a tak,to já jsem stydlivoun a on to všechno baví 😀 😀 ,ale na tebe se neumím podívat,máš tam nějaké fotky,nevím,proč to nejde 😲

natulaaa
26. črc 2010

chtěla jsem napsat mou fotku 😀 😀 ,Meiki a v poho néé,jde ti to 😀 😀 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

@meiki no scházime,ted jsme si jen vyměnili adresy,ale psát si bedem raději tady 😀 😀 ,já to tam moc nemusím,mám v tom zmatek,ještě abych něco nepustila intimního do eteru 😀 😀 😀 ,tak to budu psát raději tu 😀 ,chceš taky,máš face book?

lucie.krajcarova
26. črc 2010

holky, díky.. nevím, jestli si nemám dojít pro léky na uklidnění..
s tím cyklem 24 dnů, to je síla.. já to mívala tak 32 dnů.. jsem zvědavá, jestli bude nějaké zpoždění, to bych nerada ☹

jahudka80
26. črc 2010

@meiki až se ti rozjede ms tak tě tam zapíšu 😉