Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa jinak to co jsem včera vtipně napsala sobě koukám na mapy a od nás k vám to je 344km a 3h a 50minut to je dáááááleko

natulaaa
8. srp 2010

@jahudka80 Jahud tak já vím,že to nemusí vyjít ani u ivf,právě proto píšu,že kdy víc by to mělo vyjít,než u ivf,když tam je vše nachystané a spojené 😕 a nakonec to vyjde někomu,kdo to vubec neplánuje a ani neví,že ovuluje 😠 😠

To o čem mluvíš je IUI a to se dělá ještě 😉

A 3 hodky a 50 min,není zas taková hruza néé 😀 😀 ,přijedte na kafčo 😉 😉

pe_t
8. srp 2010

Dobré ranko holky 🙂
@yfka30 žádné tiché pozorování, pěkně piš a diskutuj 🙂 to se stalo i mě - určitě každé, jak píše nati.
Holky - mě se dnes zdál sen - no síla, ale krásnej. Normálně celej porod, narodila se nám holčička ( mimochodem se mi zdálo už na zač.týdne, že jsem těhu a dr.mi říká, že to bude holka), a vezli jsme si ji domů. Všechno v pořádku, zdravá a naše malá z ní byla úplně nadšená...... 😲 😲 No paráda.Pak jsem se probudila nad ránem 😔 Říká se, že na snech je vždycky něco pravda - tak snad jo 🙂
Já už chci mrchuuuuu - no poprvé v životě po ní tak toužím 😀 . Doufám, že nebudu ten případ, že mi přijde až někdy 6 týden po rev. 😠
@jahudka80 s tou frekvencí je docela velká šance, že budeš nahoře v tabulce 😉
@natulaaa no s tou tvojí sousedkou...síla. A to jsou pak ty případy, kdy si říkám, že vše se děje v urč. čas úmyslně - něco mezi nebem a zemí a my to nejsme sto pochopit... 😒

yfka30
8. srp 2010

@pe_t @natulaaa ok holky, budu se teda zapojovat 🙂 .

@natulaaa mám jednu takovou kamarádku. Byla pozvaná od svého "kamaráda" na nějakou akci a samozřejmě to nemohlo skončit jinak, než že skončila u něho v posteli a nezůstalo to bez následků. Ona strašnou radost, protože ji nakecal takový kraviny a ona mu věřila, je v tomhle hodně naivní na svůj věk. Takže už si plánovala, jak spolu budou bydlet, protože tohle ji nasliboval, jenže jak mu oznámila, že čeká dítě, tak milej "kamarád" hnedka otočil a skončilo to tak, že jí dal peníze na potrat 😠 a ona šla 😒 . Bohužel jinou možnost neměla, možná jo, ale nedovedu si představit bydlet s mámou, jejím přítelem a ještě se svou dcerou a do toho mimčo. Já bych teda na potrat nešla ani omylem. Jinak milej boreček se od té doby k ní neznal a až ted nedávno asi po 4 letech se jí ozval, jako co má v plánu a jestli se nechce sejít 😲 . A ta blbka nad tím ještě přemýšlí, že asi jo 🤐 . Mě tohle chlap udělat, tak pro mě skončí jednou pro vždy. To je prostě zákon schválnosti, že my když moc mimi chceme, tak to jde horko těžko a ty co je nechtějí nebo neplánují, tak jim stačí se otřít jenom o trenky 😝

@pe_t krásnej sen 😵 . Mě se jednou zdálo, že jsem porodila malinkatý mimínko, který se vešlo do dlaně a mělo zuby 😲 😀 a já furt přemýšlela jak ho budu kojit, že mě pokouše 😅

jahudka80
8. srp 2010

@pe_t no kéž bys měla pravdu, ale jsou i tací co spolu pořád a taky neotěhotní takže já jsem tento měsíc raději už do předu smířená s tím, že to třeba nemuselo vyjít, že je to jen na přírodě, že už jsme my udělali hodně,.... a když by náhodou tak budu šťastná 🙂 . Minulej měsíc jsme se taky trefili a nic z toho nebylo 😉 takže jak říkám staň se co se má stát 😀

natulaaa
8. srp 2010

jj holky děkuju 😉 😉 ,j 😉 to fakt jen a jen na přírodě,jinak si to nedovedu vysvětli
@yfka30 a ta tvoje kámoška noo,je to fakt asi blbka,proože ji udělá toto,4roky nic a možná si ted nemá s kým švihnout,tak se ozval,ale aby to nedopadlo stejně 😖 😖

A co Janča,taky říkala,že bude testovat 😒 😒 😒

yfka30
8. srp 2010

@natulaaa přesně tohle jsem ji říkala, že si nemá kde za..., tak si vzpoměl na ni. 😠

Holky já tu bulím jak želva 😅 koukám na porod na youtube, nádhera 😵

natulaaa
8. srp 2010

@yfka30 já na to radši nekoukám,dneska díky te sms nemám nějak náladu 😖 😖 ,jsem mrská jak prdel 😀 ,uplně to cítím 😀 ,už mi to řekl i mm 😖 😀 ,ale má pravdu,já se příznávám 😀

yfka30
8. srp 2010

@natulaaa chápu 😔 . Já když nám to dlouho nešlo, tak jsem nemohla vidět žádnou těhuli nebo maminu s kočárkem, vždycky mě to rozbrečelo a ted prostě věřím, že se brzo zase zadaří, tak se snažím být optimista. Nám všem se tady zadaří 😵 . Věřím tomu 😵 😵

veraakubik
8. srp 2010

Ahojky holky,koukam,ze jste rozepsany,ale ja nestiham docitat-ted varim a na chvilicku jsem oblehla-pro radu..Jak jste tady resili piti grepoveho dzusu,tak jsem se na to vhrla po hlave a piju tak cca 1litr denne-nekdy i vic a ted tady stojim u vareni a najednou dole vlhko,tak si rikam,ze bych to sakra dostala zppatky?! tak se Jdu podivat na zachod a on to vytok,ale takovej malicko jinaj nez jsem zvykla-myslite,ze je to naznak toho,ze je nejlepsi obdobi vrhnout se na snazeni?Ja nevim,ale nejak se v tom nevyznam a zase abych neco nepromeskala..Jinka co jsem tak malicko zbezne prolitla mezi radky,tak vam vsem co mate trapeni-hlavu vzhuru,bude lip..

blackie26
8. srp 2010

ahoj vy teda jedete ja vas neztiham docitat mala prave usnula

pe_t
8. srp 2010

@veraakubik no já myslím, že nastal pravý čas na tulení 😵 Já teda bývala v ovu, jako bych si cvrnkla 😅

yfka30
8. srp 2010

@blackie26 to je holčička krásná 😵

veraakubik
8. srp 2010

@pe_t Ja vsak ja skoro taky,ale prave ze trpim vytokem porad,tak mi to nejdriv prislo normalni,ale pak jsem nad tim zacla premyslet..Preci jen mrsku dostavam nepravidelne a tak mi plodne dny vychazeji na 8dc-25dc..No jo-dneska je to tyden co mrcha dorazila-teda az vecer a nekdo tady psal,ze kdyz je to vecer,ze uz se to nepocita a pocita se den nasledny,ale tak si myslim,ze pujdu prepadnout manzela.. 😉

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa hlavu vzhůru musíš myslet pozitivně a na nějakou sms se vyser!!! Já jsem na tom tak že se rači nepřihlašuji na ICQ aby mi náhodou nepsala ta těhotná kámoška, jako jak jsme se snažili a co dovolená, vám to tady klidně řeknu ale jí se mi to říkat nechce ☹ mám takovou divnou představu jak když by to třeba vyšlo tak se mi to jí teď nechce říkat, aby neříkala no já ti to říkala že se vám to povede a na opak když to zas nevýjde řekne tak příště to výjde uvidíš. A ona bude už ve 3měsíci 😒 😠 a hlavně ani jí není blbě a vlítla do toho ani neví jak. A mě zas bude určo blivno. Natul svět není spravedlivej 😒 😉 ale hlavu vzhůru vše zlé se jednou přežene a v dobré se obrátí, já vím říkáš si bla bla zazvonil zvonec a pohádky byl konec 😀 😀 😀

natulaaa
8. srp 2010

holky ale když otěhoníte vy tady ,tak mi to vubec nevadí 😵 ,vím,že se tady snažíme seč nám síly stačí,a ještě i potratíme,a ty co ani neví jak k tomu přišly si proplují celým těhotenstvím ani neví jak,Možná to ted vyznělo blbě ,já nepřeju nikomu nic španého,ale právě jak tady mluvíme o té spravedlnosti ,tak to tu zminuju 😖 ,Ale už dost ,život není spravedlivý to už víme a my s tím musíme bojovat 😉 😉 😉 .

natulaaa
8. srp 2010

@jahudka80 no já mám vyplý zase skype 😝 ,furt se mi tam hlásí jedna od nás a taky na ní nemám náladu 😖 😖

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa já bych ti to mocinky mocinky přála, hlavně už sis vytrpěla dost a zasloužila bysis štěstí. Manžu jsem teď zpražila říkám, že mě pálí žáha (já na to netrpím) jen v těhu když jsem byla a on že by mi na to řek svý a já ať je zticha že o těhotenství nechci slyšet dřív než mi tu bude ležet těh.pozit.test 😒 a ona že to cítí že to vyšlo hm ale to on cítí každej měsíc a už jsem několikrát měla ms takže mu říkám na co ty cítíš ti.....

blackie26
8. srp 2010

jo musim se prizna t ze i mne je divne kdyz vidi tehotna a hlavne se vy hybam jedne me kamaradce co je ve 4mesici nak to nesnesu....ale ve ct vrtek jedem na sardynii tak bude fajn snad uz nebudu krvacet ch ciu se koupat kazdy den pokud bude po casi ..co ste varili k o bedu?

natulaaa
8. srp 2010

@jahudka80 no to tě chápu,muj manža si byl taky každý měsíc jistý 😀 😀 ,on si je i jistý že vyjde ivf 😖 no to my ženské se už držíme při zemi trochu 😖

natulaaa
8. srp 2010

@blackie26 no máme to všechny stejnéé,já se jedné od nás taky vyhýbam 😖 😖 ,

blackie26
8. srp 2010

jo je to zvlastni ale asi je to prirozene...my sme mneli sex 2 den po revizi a v pohode mozna t bylo brzo ...musi me byt opatrny dokud to nedostanem a pak do ktor rikal ze uz d o bry

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa ani mu už nebudu říkat, že mě bolí podbřišek a že mi není dobře, zas by tvrdil jak jsem těhotná 😀 na těhu.příznaky je brzo spíš mi nesedl oběd 😝 byl vegeratiánskej vařím se zbytků abych mohla rozmrezit lednici (byla čočkovka a těstoviny s vejcetem a špenátem) 😀 malá nechtěla po o spát tak jsem na ní vlítla seřvala ji. Chtěla jít pá taky jsme se chystali a jak to tak vypadá tak pujdem zas do prdele od Liberce se žene černo 😖 😠

martasl
8. srp 2010

ahoj holky.tady se ty mraky taky pořád honěj.honem jsem vyprala holkám hadry,chci aby to uschlo.řekla jsem jim,že pojedou až zítra.Katce se to moc nelíbí,už se s miláčkem 4 týdny neviděli.ale má svoje oblíbený hadříky na šňůře tak nikam nepojede 😀 😀 😀 😀 😀 ,taky můžou být chvilku doma,ne??
Mám nachystanej dárkovej balíček pro švagrovku a mou čerstvou neteř.ale taky nějak nemám sílu ji vidět.hrozně bych chtěla,ale asi bych to neustála.holt to budu muset odložit a dárek ji odveze mamka,stejně se nás na to skládalo víc.

jahud-ti chlapi jsou děsní,jednou si pořádně vrznou a hned si myslej,že stvořili půlku světa,co?? 😀 ,ale bylo by to fajn,kdyby se vám zadařilo,co??

veru-tak s chutí do toho 😉

yfko30-že občas někdo nezareaguje na něčí přízpěvek je noirmální.při tom množství,co se tady napíše není divu.já mám vždycky v plánu odpovědět na tolik věcí a pak skutek utek-skleroza je sviňa 😉

daniela699
8. srp 2010

Ahoj holkyyyyyyyyy 😀 😀, my jsme byli vcera na svatbe kamaradum, a v patek jsem uz nezapinala kompl, takze jsem vas taaak dlouho nevidela, a uz jsem se nemohla dockat. 😅 Svadba byla super, jestli k tomu jednou dojde 😲 , tak chci taky takovou. 😵 Spat jsme sli az rano ve tri, takze dnesek je takovej pomalej. 🙂 I kdyz tomu moc nedavam, tak jsem nepila, akorat birell a aspon jsem mohla ridit a nemuseli jsme se tahnout salinou nebo tak v tom desti. Vcera bylo celkem hnusne, prselo, zima, rozhodne to nevypadalo, ze by dneska mohlo byt tak hezky.
Porad si rikam, nebudu na to myslet, nebudu na to myslet, nemohlo to ani vyjit... no a na co myslim? 😀 Ruzne me tak popichava bricho, tak se bojim, aby se mi tam zase neklubala nejaka cysta. Pri tom prvnim, jsem mela takovy nafoukly podbrisek, a myslela jsem ze snad mam slepak, jeste pred tim nez jsem to zjistila, tak ted premeruju, kdeze me to vlastne picha, ale je to ruzny. Takze tise cekam. Jestli jak Natul rika je LH podobne dlouha, tak bych to mela dostat 17., ale radsi si pockam do 21. a kdyby naaaaaaahodou neprisla, tak teprve bych zkusila otestovat at zbytecne neplytvam a nejsem zklamana. Mam strach i z te nizke sliznice, ze by to asi neslo i kvuli tomu, tak premyslim, ze asi skocim k te nove doktorce, az tam bude od toho 16. aby se podivala tim paradnim pristrojem. 🙂

daniela699
8. srp 2010

Yfko, tak dobra zprava, ze HCG kleslo a ze vypadas v poradku. 🙂 A kde jsi byla na te kontrole? Na obilnaku? (to podle toho jak pises ze jsi tam tak dlouho cekala :S U ktere doktorky? (ja jak procitam, tak si pisu odpovedi vedle, a odpoved pro tebe jsem psala jako prvni, takze neboj, driv nebo pozdej). 🙂

Natul, no proti Jahudce, ktera ma uuuuuplne predpisovy graf, ten muj je takovej nic moc, noooo.
A neboj, nekomu to treba nevyjde protoze ma k tomu jeste I jiny problemy, ale ty jsi zdrava, jen cast hardwaru se trochu porouchala, tak to obejdou a daji na spravny misto sami. 🙂 Urcite se to povede, uvidis. 🙂

breberuska
8. srp 2010

Hezkou neděli holky! my jsme byli celý víkend už od pátku pryč a teď po návratu domů mi začala migréna jak hrom ☹ jen jsem vás přišla pozdravit a jdu ležet, zkusila jsem si vzít aspoň paralen, snad to trochu pomůže. děsně drbete, takže vás dočtu později 😉

daniela699
8. srp 2010

Yfko, koukam, ze mivas podobne ujety sny jako ja. 😀

mv
8. srp 2010

Jsem si nalakovala nehty novým lakem a ne a ne uschnout.Hlavně že tam na něj napíšou rychle schnoucí.... 😝 Tak mám alespoň čas něco napsat.... 😀
Dočetla jsem jen poslední stránku, nevím, co píšete dříve, ale také někdy nezvládám ty těhule okolo.Včera jsme byli v kině a po nákupech celý den a byly břichatice snad na každém rohu.Někdy mi to vůbec nevadí, včera mi to dostávalo... 😒
A čeho se nejvíce děsím, že má dorazit do práce z neschopenky kolegyně ve 5.měsíci.Moc ji to sice upřímně přeju, ale kdyby chtěla zůstat na riziku až do konce, tak bych se vůbec nezlobila.Nevím, jak to budu každodenně zvládat s ní komunikovat.Měla jsem mít termín jen měsíc po ní. ☹ ☹ ☹

daniela699
8. srp 2010

Holky, s tema detma a kocarkama, tak to mam uplne stejne. Vcera na te svadbe vsichni dovalili ty svoje prirustky, je to proste ten vek, a ze zacatku jsem to teda nedala a uplne mi vyhrkly slzy. A to jsem se tak snazila hezky namalovat. 😠 Hlavne teda me vzalo, ze zena od kamarada, co byla o par tydnu vic a cekaji ted treti co ani neplanovali, tak vidim jaky ma bricho a ja mam akorat tukovej polstar. 😠 ch jo. Pripadam si takova nafoukla, ale zitra jdu zase cvicit, tak snad to bude o neco lepsi. Vzdycky kdyz si na to vzpomenu, tak me akorat napadne, jak se ma, ze si nemusela nicim takovym projit a ke dvou detem, prida zdravy treti. 😔