Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mv
10. srp 2010

@natulaaasuper výsledky, manžel je teda dobrej samec, co... 😀
😉
😵

mv
10. srp 2010

S tou sliznicí by mě to teda zajímalo.Mě to právě vůbec neodpovídalo té všeobecné teorii.Měla jsem ji tak nízkou, že měsíc před těhu mi řekl doktor, že se to nemá kde udržet.Že by to za 1 cyklus tak zázračně spravilo a dorostlo, no nevím.
Asi zkusím příští měsíc a pak dále kontryhel, uvidíme, zda bude mít nějaký účinek.

@natulaaa s těma psama to chápu.My tu máme vlčáka,ale je to "venkovní" pes 😀 , jen syn ho pořád pobízel, ať k nám začne do domu chodit,že začal.Dost se s manžou kvůli tomu nepohodneme.Mě to až zase tak nevadí, ale chápu, že on to vidí jinak.

herbie
10. srp 2010

Ahoj holky nejde mi Internet tak pusu z telefonu ani jsem vas necetla tak jsem rano delala test a snehobilo negativni takze mrcha se zpozdila ale dneska mam uz krece do bricha tak snad prijde jsem 29 dc to jeste neni tak hrozny napisu zase pozdeji snad uz Internet bude fungovat

pe_t
10. srp 2010

@mv omlouvám se - ale teď tomu nerozumím. V tabulce jsem tě nenašla. Mimisek je už na cestě? Nebo co myslíš tím, že zkusíš příští měsíc?Přemýšlím teď taky nad tou sliznicí...

jane84
10. srp 2010

Ahoj holky, Natul přežij pokud možno v klidu návštěvu, Angel skvělé zprávičky, moc Ti to přeji 🙂 🙂
jinak já začala dnes špinit, takže zítra asi už ohlásím 1DC, ale pro jistotu zítra ráno testnu, kdyby náhodou, u prvního těhu jsem měla normálni MS, ale asi jsou to plané naděje. Uvidíme 🙂

angelina987
10. srp 2010

@jane84 uvidíš, ono to přijde, držím tady všem pěstičky - děkuju 😉

pe_t
10. srp 2010

teď jsem narazila na článek - možná ho tu už třeba někdo dával, ale neva.
http://www.novinky.cz/zena/deti/176124-rady-nas...

Překvapila mě ta šalvěj - že vyvolává zpožděnou ms 😲 - no vidím, že jsem ještě žabař 😀

pe_t
10. srp 2010

@jane84 uvidíš 🙂 já třeba mívám ms tak, že se mě prostě vyloženě spustí krev - žádné špinění. A u těhu jsem měla právě v době ms pidišpinění - jsem zvědavá, jestli to klaplo 😉

natulaaa
10. srp 2010

tak ted se cítím provinile,seděli jsme na zahradě a my máme svojí zahradu,terasu a tak a za brankou mají zahradu moji odiče a my šli k ním na zobání ovoce a ten jejich malý požral granulky co tam má atka na slimáky 😕 😕 ,volali na veterinu a okamžitě museli jet,štěnátka by to mohlo otrávit 😢 ,tak jeli a ted volali,že dostal tabletku na zvacení a už něco vyzvracela aprý mu ted bude hodně špatně a bude zvracet,nevím jak dlouho ta tabletka bude pusobit,ach jooo,já vím,že za to nemužu,ale i tak se cítím provinile ☹ ,já ani nevěděla,že tam tatka nějaké granule má,náš pes si toho ani nevšimne,ale ty štěnátka sežerou na co příjdou,jdu po nich poklidit a pak vás dočtu 😖 😖

angelina987
10. srp 2010

Tak mám v blogu fotečky 😀

mv
10. srp 2010

@pe_t já to myslela tak,že jsem otěhotněla podle mne s nízkou sliznicí.A to nebyl určitě důvod toho potratu pak, to mi říkali, že by to odešlo naopak samo a ne zamlkle.Se to ještě drželo zuby nehty. ☹
uvidím, ve čtvrtek jdu znova to zkusit na kontrolu na gyndu, tak co mi k tomu řekne doktor.
Do tabulky se nechci zapisovat, když se ještě nemůžeme snažit.Až potom.

@jane84 tak uvidíš, a jestli opravdu dorazí mrcha, tak už příští měsíc neeeee... 😉

mv
10. srp 2010

@natulaaa tak snad to bude dobrý s pejskem.
Ten náš jouda nám právě, jak teď píšu protrhnul síť ve franc.dveřích z domu na terasu.Strašně se na stáří bojí ran, petard, bouřky apod.A v lese začali střílet.Chudák, tak se snažil se prodrat k nám.Až to zjistí manža, to bude rachot...Máme ty sítě nově. ☹

jane84
10. srp 2010

@mv já doufám jako všechny tady, už je to rok, stejně jako herbie a začínám mít strach, že je něco špatně

pe_t
10. srp 2010

@mv jojojo ahaaa tak to jsem ťula - já to nějak domotala 😒

@natulaaa jee nati za to fakt nemůžeš - pak mu můžeš jako odškodnění koupit věnec buřtů,ať pozná co je dobrý a nejde příště po granulích na slimáky 🙂

jahudka80
10. srp 2010

@natulaaa tak na gyndě super 🙂 tedy za 10-14dní mám zavolat na výsledky stěru. A jinak JÍ prý mám jak pokojíček bez cyst, bez srůstů, a sliznice krásná a když viděla můj cyklus graf se snažením tak se na to usmívala a říkala to by bylo aby nebylo za 14dní se uvidíme 😀 😀 😀 sestra říká tak si za 10-14dní zavolejte na výsledky a dr. jí říká ona bude volat že našla 2// a že se chce objednat 😀 😀 😀 no fakt jsme se pobavily, tak uvidím zda se paní doktorka nesekla 😉

jahudka80
10. srp 2010

@natulaaa jo a o těch psech to je stejné náš pes nesměl na gauč prostě jsem ho tak naučila a příjde náštěva a ten jejich smeták se válel na gauči . A hlavně naše kvůli jejich dostala na prdel páč furt kňourala jak chtěla na gauč a to mě fakt štvalo , já se svejma zvířatama taky na náštěvu nechodím 🙂

mv
10. srp 2010

@jane84 a zdravotně jste oba po té reprodukční stránce v pořádku?

mv
10. srp 2010

@jahudka80 tak to jsou také skvělé zprávy, v tomto směru, jen ta chata.... ☹ Ruce bych jim usekla!

helcenka
10. srp 2010

Jani, nezoufej, vždyť tady někdo psal, že do prosince budeme všechny těhu a budeme mít úplně jiné starosti.

No vidíš Jahud, tak to bude srpen, tak ještě někdo, šup šup.

Holky já jsem dneska šíleně unavená, už ten pokojíček děláme moc dlouho a ještě něco nejde nebo musíme něco dokoupit, tak se to šíleně protahuje. Tak to asi zazdím s prckem a za hodinku půjdeme hajinkat.

jahudka80
10. srp 2010

@angelina987 super zprávičky 🙂 držíme palečky jen tak dál 🙂 😉 ať mímoušek hezky roste 😉 juuu toto letí vždyť jsi měla nedávno pozitivní testík a už se 10+5 🙂

mv
10. srp 2010

@helcenka ale ten výsledek bude určitě stát pak za to... 😵 Tak hup oba do postýlky si odpočinout.

Ty jo, já teprve v prosinci ☹ budu mít první šanci, že se může zadařit a vy už končíte... 😀

angelina987
10. srp 2010

@jahudka80 děkuju, taky mi to tak připadá,letí to jako blázen 😲

jane84
10. srp 2010

@mv kdo ví, ani můj gyndař ani endokrinolog mi nechtějí udělat ani hormonální profil, takže se třepu až se mi vrátí moje dr na gyndu zpět z mateřské, jinam jít nechci, protože ona je skvělá, už takhle dojíždím a u nás je to děs, ultrazvuk je u mě ok, ale kdo ví jak imunita. Další věc je, že studuju a říkali jsme si, že větší šetření necháme případně až školu za rok dodělám, protože stejně i kdyby došlo na iui nebo ivf, což snad nedojde, tak nejsou ani penízky a komplikovalo by mi to dost školu. Takže tomu zatím necháváme volný průběh, ale červík v hlavě vrtá

mv
10. srp 2010

@angelina987 za chvíli máš mimíska doma. 😵
Já se loučím, jdu sbalit hlavně láhve s vínem na zítra do práce 😀 , uklidit ten borčus v kuchyni a chci jít brzy spát.Opět jsem v noci spala jen 5 hodin a to mě nestačí. 😒

jahudka80
10. srp 2010

@helcenka no víš jak to je neříkej hop dokud nepřeskočíš 😉
@angelina987 obrázek krásňoučkej , já už chcí takýýý

@mv no jo smradi jedni, ale ty vylomené dveře, futra to prý na děti nevypadalo říkal manžel ale ona je to dřevěná chata a stačí bouchnou a vylétlo to trčej hřebíky 😒 ☹
@natulaaa neboj budou v pořádku, no jo no tak je musí hlídat když vše zbaštěj další důkaz toho že se psy se na náštěvu neleze.

no holky a já zas musím makat mám spešl úkol tak se do toho musím pustit 😉

mv
10. srp 2010

@jane84 Hm, tak to chápu.Ale jste ještě mĺadí to půjde samo!!!Někdy se mimčo loudá trochu více, než má.Ale určitě si to brzy rozmyslí a dorazí k vám. 😵

pe_t
10. srp 2010

@jahudka80 no te jahud už tě vidim nahoře v tab 😉 😀
holky myslíte, že jsem (bez dvou dnů)měsíc po rev. , že můžu už vanu? To už by nemusel být problém ne? Chci si dát
koupel sse sklenkou vínečka, a zítra repete - ať to dostanu v termínu 🙂

yfka30
10. srp 2010

Hoj kočky, jsem doma. U kamošky super, pěkně jsme zdrbli, už to bylo potřeba, když s malým si moc nepokecám 🙂 .
Tak jsemvás dočetla a zase si nepamatuju, co jste psali 😕 . Nejsou nějaký prášky na sklerozu? 😅 . Jo už vím, některá jste psala (a už nevím kdo 😅 ), že někomu manžel přijel na snažení dom. Bohužel u nás to nepůjde, když ten můj dělá od 6 do 19h soboty neděle ☹ . Ale dneska mi volal a říkal, že tam měsíc nebude, že by to ani nešlo, že se tam musí střídat, ale kdy dojede jsem se nedozvěděla. 😒
@natulaaa já taky miluju pejsky, ale bohužel jsme našeho museli dát pryč, protože mojemu se projevila alergie ☹ . Nechápu 3 roky v pohodě a najednou tu byla. Taky nechápu lidi, co musí ty svý mazlíčky tahat všude sebou, hlavně na návštěvy. Přece těch pár hodin doma vydrží sami ne?

Jé holky já nestačím zírat. Jdu posbírat na balkon prádlo a venku na průlízkách sedi tři holčiny tak kolem 13 let a každá v hubě špínku 😲 😠 😝 . Kdyby je tak viděli rodiče, by jim nasekali na holou 😀

veraakubik
10. srp 2010

Ahoj holky,tak uz vim jak vam je,kdyz dlouze cekate,nez nastane ten spravnej okamzik na snazeni a nemate svpu druhou polovicku doma..Dneska zacel prvni snazici den,nejakej vtok by taky byl,malej u babaicky a dedy,mala spinka a manza v praci-takova romantika to mahla bejt..Ted tady sedim,vecerim a koukam do prazdna..Asi vas zacnu docitat-opet jsem celej den byla mimo..Ale vy jste stravny baby a mate nakecano moc,ale pokusim se..

pe_t
10. srp 2010

@yfka30 to je super - babince by se měly dodržovat pravidelně 🙂