Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
3. pro 2010

@jane84 ale zrovna teď jsme malému koupili super soupravu u vietnamců - oteplovačky, bunda a vesta za 450 Kč, bude to mít na příští zimu. tak se mrkni u vás.

fram
3. pro 2010

@endie 🙂 🙂 držím palce, moc moc.
@jahudka80 to je teda nervák, držím všechny palce, ať to vyjde, byl by to krásnej začátek měsíce,kdybychom tady měli 2 těhulky 🙂
@jane84 špiníš? ☹ Sakra, moc jsem ti to přála. Ale je před námi ještě prosinec, měsíc zázraků,tak musíme aspoň doufat 😔

jane84
3. pro 2010

@lucie.krajcarova na aukcích nic moc a mmb už procházím, chtěla jsem ještě nějaký tip na stránky 🙂

jane84
3. pro 2010

@fram zatím jen slabě, zjistila jsem to když jsem kontrolovala čípek. Ale do neděle je čas, určitě se to rozjede

herbie
3. pro 2010

endie to vypada nadejne jahudka taky super jen tak dal 😀

meiki
4. pro 2010

dobre rano holky, moc moc si preji aby vam to holky vyslo , drzim palecky
a napnute cekam

rozum
4. pro 2010

Dobré ráno holky,
s MM jsme si řekli, že ještě jedna MS a budeme se snažit, ale ještě nemáme ujasněné zda se budeme snažit pořádně nebo jen tak lehce a až po další MS na tom budeme tvrdě pracovat. Včera jsme po delší pauze měli něžnou chvilku a říkám si v duchu, že snad ví, kam má svůj poklad dát! 🙂 MM věděl naprosto - do mě!!!!! 😀 Říkám, co to dělá, že ještě né, a on, že si myslel, že jo. No samozřejmě jsem mu mohla při finišování říct a ujasnit mu, co kde a kam, ale říkám si nechám to osudu a ten udělal tohle! Už i tak, že poruším s MM určitou lhůtu, kterou nám lékař doporučil o 3 měsíce, ale přijít za ním, po jedné MS, no nevím...známe to, že neplánujeme a hups. Hezký víkend!!!! Jdu Vás dočíst.

meiki
4. pro 2010

holky musim se rozdeli s vami o moji velkou radost, v patek si pujdu pro nas novy kocarek, kupuju si ho od sousedky. Muj vysneny kocarek a vubec my nevadi, ze je uz pouzity, vim, ze ho moc nepouzivali a hlavne, ze je jak novy. Budeme mit casual s4. Moc jsem si ho prala, kdyz se mel narodit Vikousek, ale novy byl moc drahy cca 25 tis, dneska uz se novy da poridit za 16, to me stve, ale uz ne tak :o). V patek ho budeme mit uz taky doma. Jen jeste pak dokoupim korbicku. Sousedka mela polohovatelnou autosedacku a korbicku vubec proto nekupovali. Ale ja asi jeste prikoupim. Taky pouzitou. Ty hluboke jsou uplne jak nove.
Ja se na nej tak tesim

rozum
4. pro 2010

@jahu - 😵 😵 😵 pššš
@martasl - a jak se staví Simča k tomu, že půjde do pšitálu? Bojí se? To bude tak na týden, ne?
@lichti @aja@meiki - dávejte na sebe teď pozor, ať venku někde neuklouznete a nespadnete a samo nechytnete nějaké bacily

lucie.krajcarova
4. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................30DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .28DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...................................................27DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................25DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)....................................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................11DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................11DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................10DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................10DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová).................................................6DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)..........................5DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................5DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)......................................................................4DC

lucie.krajcarova
4. pro 2010

@meiki to je prima, že máš kočárek už vyřešený! a jaký jsi měla při Viktorovi? já taky prodávám první a chci jiný 🙂 i když teď ho snad ještě vytáhnu, protože s golfáčema asi nevyjedu!!

meiki
4. pro 2010

@lucie.krajcarova my meli v-cross trojkolku, s podvozkem, i hlubokou jsem byla max spokojena, ale vubec mi nevyhovovala sportovni nastavba, vsak mrkni do alba, mam ho tam

jahudka80
4. pro 2010

holky skolila mě asi angína je mi od noci zle a ještě jsem musela do práce, jdu zas ležet jinak ms zatím nikde. 😉

jahudka80
4. pro 2010

jinak foto testu dát nemohu páč to nejde papa

mv
4. pro 2010

@meiki gratuluju k nákupu, ten je moc hezkej... 😵
škoda jen , že v našich podmínkách v terénu na vesnici zcela nepoužitelnej. ☹ Takže o něm nemůžu do budoucna ani uvažovat... 😒

fram
4. pro 2010

Ahoj holky,
dnes jsem hodně uklízela a balila dárky na vánoce, tak mám ze sebe dobrej pocit 😀
@jahudka80 žádná mrcha,jo? Tak to je super 😕 🙂

marulinka
4. pro 2010

@fram to si dobrá,my ještě nemáme dárky ani nakoupený..

@jahudka80 drž se... 😉

meiki
4. pro 2010

@mv prave ze do terenu super, velka nafukovaci kola a dobre ovladatelnej, mela jsem podobny podvozek na tom v-crossu a maximalne spokojena, aji les zvladnul na jednucku, jen jsem zaaretovala predni kolo

jane84
4. pro 2010

Ahoj holky. Píšu jen v rychlosti. My si dnes udělali hezký den. Ráno mi přítel pomohl trochu s úklidem a po obědě jsme vyrazili na procházku, pěkně vymrznout. Přes den jsem vůbec nešpinila, ale teď večer už ano, silněji jak včera. Břicho dnes bolelo jen chvíli. Přesto čekám MS zítra 😒
Musela jsem utéct od televize, díváme se na jeden film, takový polohoror na markíze. Přijde mi to otřesné a pořád se u toho lekám, tak jsem utekla a jukla sem

@jahudka80 držím moc palce, aby mrcha už nedorazila 🙂 🙂 😉

fram
4. pro 2010

@jane84 koukám s klukem na to samý, takovýhle filmy moc nemusím, ale miluju Willa 😀 a kluk se chce koukat a sám se bojí 😀

jane84
4. pro 2010

@fram jako to není až tak nic děsivého, ale i tak jsem podělaná až za ušima. Já se dívat nechci, ale přítel jo. Raději bych koukala na novu, tak si to aspoň natáčím

mv
5. pro 2010

@meiki tady u nás ho měla holčina na vesnici loni a musela ho dát ještě v zimě pryč, po našich zasněžených polňačkách nikam nedojela.Místo toho vzala klasický Magnum s velkýma čtyřma kolama a pak už v pohodě.
Něco podobného nás kdyžtak v budoucnu doufám taky čeká, jen se mi vůbec takovéto kočárky nelíběj... ☹

@jahudka80 sice nepíšu, ale sleduju, tak držím palce... 😉

pe_t
5. pro 2010

Ahoj holky,

@jane84 moc držím palce, ať ms nedorazííí 😉 . Totéž i jahudce - holky mohly byste tu smůlu posledního měsíce protrhnout 🙂
Jinak já mám po kontrole u dr. a vše úplně v pořádku. Dokonce prý ovu proběhla cca v PO . Tulili jsme se v SO a PO, ale neumyslně jen kvůli mimi. A nevěděla jsem, že mám ovu. A zrovna jsme se trefili. Tak jsem zvědavá. Jinak co beru femigard, žádné bolení a píchání vaječníku nemám - ani ň. Tak super.
Jnak Vás pořád průběžně sleduju, i když teď moc nepíšu. Chystáme velkou akci ve škole, den ot.dveří a vánoč.jarmark, tak si hafo práce nosím domů. Někdy to vychází i na opravování trojich sešitů, takže cca 65 sešitů. Ale jsem na druhou stranu ráda, protože jsem venku z urputného pozorování sebe sama a stresování 🙂

jane84
5. pro 2010

@lucie.krajcarova prosím až budeš dělat tabulku, hlásím 1DC
@pe_t pěkně jste se trefili. Takhle je to možná nejlepší, být ve shonu a nemít čas se nějak trápit

jahudka80
5. pro 2010

holky tam jsem měla horečky 38,5C naposled jsem takovou měla jako dítě myslela jsem si že umřu takhle zle mi hodně dlouho nebylo . V lékárně mi doporučil místo paralenu (přitom těh.natula ho bere) mě řek že ne a dal mi acilpirin a něco homeopatického na cucání a vůbec to nepomáhá nemohu ani polykat ani mluvit na mandlích mám bílé fleky a plyvu hnědo krvavé hleny ☹ 😢 😢 😢 😢 Zkusím přiložit foto , včera to nešlo, hm dnes taky ne no nic jdu zas ležet

jane84
5. pro 2010

@jahudka80 nemáš doma náhodou teatree olej? Kdyby jo, tak dej dvě tři kapky do sklenky s vodou a zkus vykloktat, to by mohlo ty bacily trošku vypálit. Nebo vykloktej nějakou slivovicou, samozřejmě nepolykat. A dej si na krk něco teplého, mně děda dával kdysi na kapesník alpu nebo slivovicu, dal mi to na krk a přes to šátek

lucie.krajcarova
5. pro 2010

@jahudka80 tak to tě ta angina skolila, chudáčku ☹ nejlépe nevylézat z postele a nechat se obskakovat manželem.
jo a mně na krk pomáhá omotat plenkou napevno, krk je pořád v teple. s tím i spím.
@fram teda, jsi šikovná s těmi dárky 🙂 mám nakoupenou větší půlku dárků a zabírají už celý šuplík v komodě a polici, ale do balení se ještě nemám 🙂
@jane84 Jé sobotní procházka, to muselo být fajnové 🙂 ale asi ne moc dlouhá v tom mrazu. my včera měli návštěvu a malej přišel docela omrzlej. ta mrcha mě moc mrzí 😢 😢 😢 😢 😢
@pe_t holka, ty teď mášš úplně jiné starosti, že? ale myslím, že taky pěkné, zvlášt na ten jarmark bych se těšíla.

lucie.krajcarova
5. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................31DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .29DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................26DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)....................................................23DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................12DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................11DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................11DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová).................................................7DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)..........................6DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................6DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)......................................................................5DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................1DC

endie, jahudka, yfka, jak to s vámi vypadá??????

yfka30
5. pro 2010

@lucie.krajcarova u mě pořád stejný, takže nic novýho. Jééé ted koukám, že už jsem 26DC, tak to bych už měla co nevidět dostat 😒 .

Jinak se omluvuju, že sem moc nechodím, ale není nějak čas, občas něco pročtu, ale nestíhám odepisovat. Přes den mě malej moc nenechá a když odpoledne spí, tak se snažím doma něco pohonit a nebo vytuhnu s nim a večer chodíme taky spolu spát. Ono vstávat před 5 není nic pro mě 😠

jahudka80
5. pro 2010

@jane84 Jani to je mi líto že jsi 1DC, olej nemám, ležím v posteli manža mi sem napojil noťase tak aspoň můžu trochu komunikovat ze světem 🙂 horečku naštěstí už naštěstí nemám,ale v krku ☹ bolíí
@lucie.krajcarova no jak to se mnou vypadá 😀 ms nikde a testíky jsou prý /podle natul, aholek na emiminu pozitivní) v pondělí si zkočím na krev, jestli to zvládnu. 😉
to je nezvyk furt hledám myš 😀