Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
6. led 2011

já bych to s tím zdravotnictvím neviděla tak černě. Je fakt, že někteří neumí s lidma komunikovat. Ale každý dělá chyby, horší je, když těch chyb je hodně. Bohužel tady se chyby dotýkají zdraví jiných lidí. Jenomže to je všude stejné. dokud se žádná chyba nestane, tak je to v pohodě, ale když přijde chyba začnou všichni nadávat. A teď nemyslím jen zdravotnictví, ale i školství, policie, úřady, všude. Vždycky člověk narazí na nějaké blbce a je to o tom, aby člověk narazil na co nejmíň těch blbců.

gabikri
6. led 2011

Já osobně mám dobré zkušenosti, jak se mi "to" stalo, tak jsem letěla hned do nemocnice, kde na mě byli všichni neuvěřitelně milí a hodní. A piplali se tam se mnou jak s malovaným vejcem, pořád se to snažili zachránit.

lucie.krajcarova
6. led 2011

Martasl, díky moc 🙂 a všem ostatním za přání 🙂

marulinka
6. led 2011

@lucie.krajcarova taky přeji vše nejlepší,hodně zdraví a hlavně brzy to co si přejeme všechny 😉

marulinka
6. led 2011

holky 🙂 🙂
míváte před MS nafouklá břicha?? já už týden sem nafouklá jako ve 3měsíci-mám to dostat přibližně +-za týden...dávám si velký naděje,že se snad třeba zadařilo,ale nevím... 😖

lucie.krajcarova
6. led 2011

@marulinka jo já jo, většinou si říkám, jestli jsem nepřibrala, a ono to jen toto. a nafouklá jsem i během ms.

marulinka
6. led 2011

@lucie.krajcarova jééé,tak to si raděj moc nadějí dávat nebudu 😒
a Luci jestli ještě můžu,tak mě přeci jen prosím zapiš do tabulky.sice sem se nechtěla sledovat,ale už to dělám 😖 .aspoň budu mít tabulku na očích a nemusím pořád počítat v kalendáři...zamlklý--revize1.10.2010-....beru Femibion 800.. a dnes mám 25DC...zapomněla sem na něco?? snad ne 😕 tak děkuji moc 😉 😵

marulinka
6. led 2011

@lucie.krajcarova ještě věk 😅 😅 : 27

jane84
6. led 2011

@marulinka tak super, že ses rozhodla pro tabulku. Mi to dokonce pomáhá se nesledovat. Nepočítám dny, protože si říkám, je to v tabulce a kolikrát se na ni ani nepodívám a pak zjistím, že ani nevím kolikátý jsem DC 😀

marulinka
6. led 2011

@jane84 🙂 😀 no uvidíme.. manža se mě pořád ptá jak sme na tom,sleduje mě myslím víc než já sama 😀 ..teď mám břicho jak balon,tak naděje si moc dávat raděj nebudu,ale trochu doufat můžu-snažily sme se jak nejvíc sme mohly 😅 😅

jane84
6. led 2011

@marulinka ale proč si nedávat naděje. Vždyť pozitivní myšlení má také svůj podíl na úspěchu 🙂 Jen se k tomu ale tolik neupínat

mv
6. led 2011

@lucie.krajcarova jsem nějak překoukla, že jsi měla narozky.Tak hodně zdravíčka a ať ti vše i s mimískem výjde, jak si přeješ. 😵
Já se dneska vytočila na odběrech.Mudra mi zapomněla zaškrtnout na předoperační glukozu, tak jsem si řekla, že si ji nechám udělat hned jako samoplátce, už jsem neměla čas jet zase přes celé město pro další žádanku.Šla jsem k nám v práci, podotýkám do státní laborky a zacálovala jsem 167,- 😝 jsem myslela, že si dělaj srandu ze mne.to samé v soukromé laborce stojí 29,-ať jdou fakt někam.pořád se nasazuje na soukromé laborky a pak to člověk vidí...

jinak mám po 5,5 měs. komplet dovyšetřené trombofílie a kromě té mutace mi našli ještě jednu, ale ta už není důležitá a závažná.Byla tam super doktorka,říkala, že když si budu píchat miniheparin, tak to vidí, že bude příště vše v pohodě.
A když jsem odcházela z ordinace, tak mi obě se sestrou na konec měsíce přály hodně štěstí a že mi moc držej palce a já se tam rozbrečela jak želva 😒 ...ještě včera mě manžel obdivoval, jak jsem prý v pohodě, na to, co nás čeká a dnes už cítím, že začínají nervíky být na pochodu...během dne jsem dneska několikrát bulila a vůbec nevím proč...

marulinka
6. led 2011

@jane84 platí to pro obě strany manželů,nebo jen pro ženský??? já jen,že manžel to fakt prožívá...po sexu hned na mě vybafne ať ležím a nehejbu se 😅 😅 😅 😀

mv
6. led 2011

@gabikri mrzí mě to, budu držet palce na příště.
Já byla na revizi u Apoli a nemůžu si vůbec stěžovat na personál.Když vezmu už tak blbou situaci, ve které se člověk v tu dobu nachází,tak byly všechny sestry i doktoři fakt příjemní,
Bohužel mi tam tu revizi zvorali ,takže po profesní stránce jim nedůvěřuju už.Chápu, ale, že se to pochybení mohlo stát i kdekoliv jinde...

jane84
6. led 2011

@marulinka koukám, že kdyby mohl, tak otěhotní nejraději sám 😀 😀 😀 😀 můj přítel to tak neprožívá

lucie.krajcarova
6. led 2011

@marulinka jéé a rázem jsi nahoře v tabulce, první adeptka 🙂
@mv díky za přání. s tou laborkou to je teda drahý. ale pochopila jsem to dobře, že jste na dobré cestě???? proto ty nervíky????
@marulinka pozitivní myšlení pomůže určitě každému 🙂

lucie.krajcarova
6. led 2011

@marulinka jéé a rázem jsi nahoře v tabulce, první adeptka 🙂
@mv díky za přání. s tou laborkou to je teda drahý. ale pochopila jsem to dobře, že jste na dobré cestě???? proto ty nervíky????
@marulinka pozitivní myšlení pomůže určitě každému 🙂

mv
6. led 2011

@jane84 můj tmanžel to svého času tak prožíval, že jsem ho musela poslat do háje..to nešlo vydržet. 😀 od té doby je klid.

mv
6. led 2011

@lucie.krajcarova řekla bych to asi tak, že jsme na dobré cestě k tomu, abychom byli na dobré cestě..... 😉 to asi nezní moc srozumitelně,co?... 😀 😀

jane84
6. led 2011

@mv pořád jsem měla pocit, že přítel to prožívá zase málo, ale teď přes svátky jsem zjistila opak. Jak se posílají sms na Vánoce a Nový rok, tak mu posílal i kamoš, se kterým chodí na ryby. A očividně se o tom dost baví, protože mu vždycky přál, aby se nám už konečně zadařilo. A kromě toho mi řekl, že se moc těší, až budeme bydlet ve vlastním a kolem nás bude běhat náš svišť. No a to jsem pak řvala jako želva 🙂

marulinka
6. led 2011

@jane84 no ono to asi bude tím,že byl potratem dost zklamanej a chtěl by aby se zadařilo co nejdřív...ale to já přece taky 😨
@lucie.krajcarova juj,to mě nedošlo,že bych mohla být už nahoře 🙂 tak ještě abych nespadla hned dolů,že...

mv
6. led 2011

@jane84 on málokterý chlap na sobě nechá znát, co a jak.a tváří se navenek, jako že nic, ale uvnitř to tak není.to jen já mám takového cíťu, co brečí i u reklam... 😀 a vše na sebe řekne narovinu.

mv
6. led 2011

@marulinka neboj, určitě se zadaří.jen u někoho dříve a někdo musí být trpělivý více. 😉

fram
6. led 2011

Ahoj holky,teda vy kecáte, že ještě ani nedočtu a už nevím, na co jsem chtěla reagovat 😕
vítám nové tváře, holky, moc mě mrzí, že spadáte zrovna do tohoto tématu,aleurčitě vám tady bude dobře, protože všechny jsme si prožili něco podobného.
@mv tak už jste zase o kousek blíž k miminku 🙂
@marulinka nafouknutý břicho klidně může znamenat cokoli 🙂 držím palce, ať se ze špice tabulky posuneš do horní části 😉

mv
6. led 2011

@fram já doufám, že jo. 😵
co ty, pociťuješ nějaké příznaky?už aby byl konec měsíce byla jsi po návštěvě mudry klidnější...já také čekám na konec měsíce, až se začne něco dít a hrozně se ty dny vlečou... ☹ 😒

gabikri
6. led 2011

@mv : zvorali ti u Apoli revizi, jo? 😕 No já právě psala o Apoli, že se tam ke mě chovali hezky..

marulinka
6. led 2011

@mv 🙂
@fram 🙂 jak ty se cítíš??
chtěla sem,abych porodila do konce prázdnin,protože v září nastupuje dcerka do školy,tak abych už na její učení byla doma...to už bohužel nestihnem,takže teď bych zase spíš raděj porod v říjnu,listopadu,kdy už bude ve škole trochu zaběhlá..
sice je to blbý myšlení a důvod,ale bojím se ,že chlap by na učení s ní nebyl 😖

mv
6. led 2011

@gabikri aha, tak to jsem přehlídla, že jsi psala konkrétně o Apoli.Jsem jen koukala v pasu, že jsi z Prahy.
no, bohužel, a zvrzli mi to tam.holt, stane se....

mv
6. led 2011

@marulinka to chápu, já si v době, kdy byl syn v 1. třídě a úkoly jsme dělali kolikrát až do 21.h drbala hlavu, že jsme si nepořídili mimčo, abych byla 1.třídu doma.

gabikri
6. led 2011

@mv : tak kam už má člověk jít....to je hrůza, ale jak píšeš, selhat můžou všude 😉

marulinka
6. led 2011

@mv docela se té 1tř.bojím