Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
27. kvě 2011

@fram špiním, běhěm dneška se to asi rozjede. Aspoň mi nebude blbě na státnice 😉
Holky někdo tu jednou psal o tříselné kýle u chlapů, že je to zabiják na spermie. Nevíte o tom něco? Přítol má tříselnou kýlu operovanou někdy v 15 letech.

mv
27. kvě 2011

@fram doufám, že se tak hlásí a je tam...

@slunicko_luca tohle těhu je taky po clostíku, ale až 3.měs, to bylo loni podobně a celkově po 11měsících, takže nevěš hlavu.jjá mám 1.měsíc s clostíkem vždy nepoužitelné obříky, tak pak až 2.-4.měěsíc, kdy jještě učinkuje mi naroste použitelné velikosti.
Já vřele všem na otětohnění doporučuju si zaplatit dovolenou je to hned... 😀 loni to tak bylo a letos jsem si byla jistá, že ten měsíc jsem nemohla otěhotnět neb vlastně nebylo skoro z čeho.. 😀 tak 5.5.jsme si zaplatili Rhodos a po týdnu jsem našla // a šla to stornovat..¨

@jane84 jednou to vyjít musí, neboj.vy nemáte dělanej spg??

fram
27. kvě 2011

@jane84 to je mi líto, ale jak píšeš, nejdřív státnice, pak mimísek 😉 S kýlou bohužel neporadím.

jane84
27. kvě 2011

@mv nemáme, přítel se tomu brání, stydí se nebo bojí. A můj dr stejně chce počkat do září. přijde mu 2 roky ještě dost krátká doba. Změním ho, měla jsem vyhlídnutou dr v Brně, ale raději si najdu někoho tady. I když je to tu nic moc. Nevím. Zas na druhou stranu jsem ráda, že teď před zkouškama neběháme po doktorech. Hned po státnicích a případném stěhování se na to vrhneme. On taky přítel si myslí, že jsem ve stresu ze školy a z našich, tak jak se přestěhujeme prý otěhotním. Ale to spermio bych mu chtěla nechat udělat.

mv
27. kvě 2011

@jane84 to by fakt chtělo,s těma chlapama je to holt těžký, ale tohle je fakt základ.tak uvidíte po létě, co a jak.
jak vůbec s tím bytem, jak to pokračuje?

fram
27. kvě 2011

@jane84 manža taky na spermio nechtěl, ale dr. nám napsala doporučení a šel. A prý to nebylo tak hrozný. 😀

jahudka80
27. kvě 2011

Ahoj Holky,
@jane84 Jani stačí když doma odebere vzorek a ten se dopraví do laboratoře. Tím chci říct ,že nemusí tam v té kabince.... 😉
@mv tak to je dobré, to je překvápko viď když to člověk nejméně čeká a pak kouká // a přemýšlí z čeho vlastně 😀

mv
27. kvě 2011

@jahudka80 no, ten měsíc jsem asi byla samooplozovací či co.... 😀 😀

jane84
27. kvě 2011

@jahudka80 já vím, ale musíš to do hodiny do laboratoře dopravit a to nemáme šanci stihnout. Sice jsme autem v Brně za 40 minut, ale probojovat se do centra je kolikrát problém
@mv jsme rozhodnutí pro ten vlastní 1+1, v pondělí se jdeme na náš vyhlídnutý podívat ještě jednou a velmi důkladně. Přítel viděl nějaký flek na stropě, tak to musíme prozkoumat. Podařilo se nám usmlouvat cenu z 950 na 930tisíc, lepší než nic. Takže uvidíme. Když bude vše ok, tak ho bereme, je tam vše nové a nechají tam i nějaký nábytek a kuchyňskou linku. Teď bude ještě otázka, jakou odhadní cenu dá znalec kvůli hypotéce, abychom nemuseli dávat moc ze svého a mohli ho dovybavit. Včera jsem tu seděla a sepisovala, co mi chybí za věci do kychyně a tak. A je toho asi tak milion. Něco do výbavy mám, ale člověku to nepřijde, když můžu jít vedle k našim pro něco, co my chybí

mv
27. kvě 2011

@jane84 tak to jsem zvědavá, jak dopadnete, budu na vás myslet v ponděí.
Postupně si to ve vybavíte,já jsem z domova 20 let a stále zjišťuju, že mi něco ještě chybí.. 😉

jane84
27. kvě 2011

@mv já jsem taky zvědavá. Sice si musím představit, kam bychom vše dali, ale moc o tom přemýšlet nechci, pak to nevyjde a budeme zklamaní

jahudka80
27. kvě 2011

@jane84 Jani budu ti držet palečky s bytečkem. Já to vidím u nás tak, že tu budem trávit další vánoce.... že ten byt letos neprodáme 😒 . Na jednu stranu se mi tu líbí, a na druhou bych se hned zbalila a odstěhovala a žila za poloviční náklady přečkala rodičovsou a pak až nastoupím do práce pustili se do stavby domku. Vše se má ještě zdražit a nevím jak to tu budem zvládat a to ještě možná manžela přeřaděj jinam tak bude dojíždět to je dalších 1000-1500kč v prd... za dojíždění (plat mu samozřejmně nezvednou 😠
Jo jinak včera jsem mluvila s kamarádkou a jak jsem nebyla s malou u zápisu tak ona říkala že brali jen ty děti jejichž maminky musí do práce + děti narozené max. v březnu, tak by mě malou stejně nevzali 😒 doufám, že za rok jí vemou 😅

jane84
27. kvě 2011

@jahudka80 u nás to se školkama vypadá tak, že holky to zkouší už ve 2 letech, aby se dostali do podvědomí a nějaké body navíc a pak je ve 3 letech vzali. Možná jsi to měla aspoň zkusit

jahudka80
27. kvě 2011

@mv 😀 samooplozovací 😀 to jsi jak šnek 😀 . No mě nic nebaví, venku je hnusně, a měla bych přebrat hadry ve skříních. Hlavně manželovu a vyházet co nenosí 😀 to musím dělat když není doma nebo bych nic nevyhodila on řekne to mi nech na spaní a to je ještě dobrý 😀 pak má 5hezkých triček a zbytek hnus 😠

jahudka80
27. kvě 2011

@jane84 ☹ no jo no to už je teď jedno tak zas když budou příští rok brát třeba ty kterým bylo 3roky v březnu tak Máje už bude 3roky v srpnu což už bude 3roky a 8měsíců tak by jí měli vzít 😉

jane84
27. kvě 2011

@jahudka80 5? to jsme na tom hůř, můj má jen 3 a pak samé od ťamanů, co si donesl od maminky. Samá umělotina, žmolek, max na nošení doma. On je dost horkokrevnej, pořád mu se teplo a ona mu kupovala pořád taková trika, ve kterých byl hned durch. Žádná bavlna

jane84
27. kvě 2011

@jahudka80 to jo, navíc vám to myslím vyjde, že když by vyšla školku, tak Leontýnka by šla místo ní

fram
27. kvě 2011

@jane84 myslím,že s tím bytem jste se rozhodli správně a sleva 20tis. je super, si představ, co všechno se za to dá koupit 🙂 A o část výbavy si můžeš napsat Ježíškovi 🙂 Držím palce, ať vám to vyjde. My taky začínali v 1+1 a naprostá spokojenost. Stěhovali jsme se do většího, až když klukovi bylo 6 let.

jahudka80
27. kvě 2011

@jane84 však to jsou taky od ťamanů nebo z New yorkeru kde dělá švagrová (tam má slevu 30%) tak pak máš triko třeba za 149kč - 30% nakupujem tam jen ve slevách 😀 No a ten můj nosí zásadně bílá 😀 páč mu je prej v barevnech teplo 😀 kdo ty bílé má prát. Já tenhle měsíc nakoupila látkovky, zaplatila nedoplatek, vrátila dluh babičce, zaplatila daň, a doplatek leasingu, koupila něco malé a sobě na sebe a rezerva je v prd... 😠 . To je děs a to si říkám co bychom dělali když by nám nevraceli na těch daních 😅 to bychom si na to poplacení museli jít asi půjčit 😠

jahudka80
27. kvě 2011

@fram ☹ my měli taky hezké 1+1 +L s velkou koupelnou rohová vana... a já kráva chtěla do většího kvůli dětem 😠 bych si nafackovala. Teď už by to bylo splaceno a my měli zaplacen pozemek ....a už možná i stavěli, chjo, to člověka tak štve platili bychom tak max.5tis. a 10500kč nám měs.zbývalo 😀 😀 😀 No na to člověk nesmí myslet nakopala bych se 😢

jane84
27. kvě 2011

@fram přítel by se nejraději stěhoval až začnu chodit do práce a budou dva platy. Jako finančně bychom to zvládli už i teď v létě. Já bych radši byla do září přestěhovaná, abych se pak už mohla soustředit na práci a ne přijet v 5 z Brna a malovat, stěhovat a zařizovat. Mamka mi za promoci pořídí nějaké kvalitní hrnce. Ještě mi chybí papiňák, o mixér bych mohla říct tchýni, aby nekupovala zas nějaký prsten. Lednička, pračka a sporák to je samozřejmost, ještě robot, plechy. Jinak jsou to maličkosti, stylu palička na maso, kuchyňská váha.
Nábytek máme, přítel je stolař a naštěstí to u nás není tak, že kovářova kobyla chodín bosa. Sice to bude chtít do malého byt jiný nábytek, ale zatím vydrží. Jen nevím jak si zvyknu. Celý život žiju v domě, za domem zahrada 3tisíce m2. Máme tu 2+kk o velikosti 42m2 a půjde do menšího 1+1. Ale bude náš

jahudka80
27. kvě 2011

slzičky mě jdou do očí když ho vidím 😢

jahudka80
27. kvě 2011

@jane84 Jani váhu mám jen na 0,5kg a vůbec jí nepoužívám 😀 robota nemám nepotřebuji 😉 mixér doporučuji tyčovej , já mám Braun a jsem spokojená. Hrnce jsem tenkrát měla asi za 2500kč a na hov.. už je nemám zrezli šrouby na pokličkách a vypoukly se 😠 tak jsem koupila tefal jak mají odjímatelnou rukojeť můžu je dát do myčky,ale tak jsem koukala že už ta nepřilnavá vrstva sem tam vypadává 😠 tak do domečku koupím starou klasiku smaltové 😉 . Taky máme odšťavňovač a tedy je zavřenej ve skříni, zrovna jako friťák - ten asi prodám, protože jsem v něm dělala asi 6x a 4roky už jsem ho nepoužívala, hold dobře využitej svat.dar 😀

fram
27. kvě 2011

@jane84 třeba kuchyňskou váhu a papiňák nemám dodnes 😀 My jsme spolu začali žít až teprve v tom 1+1, takže to pro nás oba bylo nové a fakt jsem tam byla hrozně šťastná. U manži to bylo horší, šel z vesnice do paneláku a trošku to pro něho byl problém.

marulinka
27. kvě 2011

ahoj holky.
to je dnes ale hnusný počasí ☹ ☹
@jane84 když si vzpomenu,jak já sem si nakupovala výbavu a pak se se vším stěhovala.... ale teď sme konečně ve svém a sem spokojená...

lichtakova
27. kvě 2011

Nazdar holky, jak se máte před víkendem? To je teda šeredně.

jahudka80
27. kvě 2011

@lichtakova pracovně 😀 už mě z těch vydělávání haléřů na internetu hrabe 😝

lichtakova
27. kvě 2011

@jahudka80 hele, brambora k bramboře, uno je na dvoře.....nepodceňuj to 😉

nikiss24
27. kvě 2011

Ahojky holky...tak jsem si včera koupila nové 3/4 kalhoty fakt pěkný..a jsou mi 😀 a samozřejmě...je hnusně 😒 v tomhle počasí se mi ani nechce být venku :-/

jane84
27. kvě 2011

holky nemáte někerá dobrý recept s tofu?