Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní ovulační test?

monikafrystakova
26. zář 2014

Tak co myslite? je pozitivni?

frantiska85
26. zář 2014

Ano.

alenka_p
26. zář 2014

Z rozmazané fotky těžko poznat, já bych řekla že spíš ne, ještě kousek chybí

lucifereeek
26. zář 2014

já si taky myslím, že spíš ne, protože musí být aspoň stejně silná nebo silnější, a to není

karcoolka1
26. zář 2014

Měla by být alespoň stejně barevná nebo tmavší než kontrolní proužek.Tohle může ale signalizovat blížící se vzestup luteinizačního hormonu.Zkusila bych testovat zítra ve stejnou dobu nebo pokud ti není líto testu zkusila bych to i ráno, abys ten vzestup třeba nepropásla.Může to být i normální hladina lutein.hormonu během cyklu,to ale sama poznáš až po delším testování v několika cyklech.Držím palce 😉

monikafrystakova
autor
26. zář 2014

je to spatne nafoceno :( ta druha carka byla skoro stejna .... foto pod tim , je na druhy den....

alenka_p
27. zář 2014

@monikafrystakova pokud jen skoro, pozitivní není (ale pozitivní může být třeba za pár hodin, akorát ten vrchol nemusíš zachytit)

ni_ki
27. zář 2014

jsem na tom stejně, podívej se na mou diskuzi "můj ovulační test", rozhodně bych neponechala nic náhodě, protože vyšší vzestup už nemusíš zachytit, nejspíš jako v mém případě, já už druhý den měla zase čárku slabší, takže buď ovulace byla den potom nebo vůbec, to bez dlouhodobého měření bazální teploty stejně nezjistíš, testuj dál a pokud už čárka bude slábnout a ne sílit, tak byl test na foto s největší pravděpodobností pozitivní

monikafrystakova
autor
27. zář 2014

silnejsi carka, uz nebyla.... Testovala jsem tyden a carka , uz byla jen slabsi....

ni_ki
27. zář 2014

@monikafrystakova......jsem na tom úplně stejně, 19DC čárka nejsilnější a 20DC a 21DC znatelně slabší, už mě i přestalo bolet břicho, takže si myslím, že už ovulace byla nebo vůbec tento měsíc nenastane, pokud nejsi někde kolem poloviny cyklu, to by ještě mohla čárka někdy zesílit, já už jsem dost pozdě

monikafrystakova
autor
27. zář 2014

@ni_ki menstruaci mam mit 9.10. , tak nevim, zda jeste testovat?

ni_ki
29. zář 2014

@monikafrystakova já ještě testuju (tak do tý středy max), ale spíš pro klid duše, dnes jsem už 23DC a testovací čárka je opravdu slabá, takže buď byl ovu test opravdu pozitivní 19DC, přičemž vrchol se ti nemusí ani podařit chytit nebo ovulace vůbec neproběhla, od příštího měsíce asi začnu měřit i bazální teplotu, ta by měla ukázat, zda ovulace je či není

Sem začni psát odpověď...

Odešli