Pozitivní tt, ale nízká sliznice. Máte zkušenost?

miichaelaaa
18. srp 2022

Ahojky holky, chci se optat tento mesic se mi zpozdila menstruce a udelala jsem si tt slabe pozitivni den na to prislo krvaceni max 4 dny. Ale po teto,, menstruaci” opet test pozitivni, ale silici. Jelikoz jsem dnes trosku zaspinila sla jsem k sve doktorce, ale ta mi rekla ze si mam zopakovat test v nedeli a pokud bude pozitivni pujdu na krev. Ale k dotazu pri dnesni navsteve mi rekla , ze sliznice je docela nizka na tehotenstvi. Mate s timto nekdo zkusenost? Zda i pri tomhle je zdarile tehu?Dekuji za odpovedi

lencaa11
18. srp 2022

@miichaelaaa když je sliznice nízko tak se nemá pořádně jak udržet těhotenství zašla bych na krev a podle HCG budete vědět zda je to prosperujici těhotenství

miichaelaaa
autor
18. srp 2022

@lencaa11 Ano, to pujdu v pondeli podle vysledku tt.

pavlinar
18. srp 2022

Ahoj. Ja byla kdysi u dr, a ptala jsem se, zda jsem jako v poradku, ze se snazime o dite.. rikala, ze mam nizkou sliznici, ptala se, jak mivam silnou MS... Poenta je, ze tehdy jsem byla uz velmi kratce tehotna. Pak mi dosla velmi slaba menstruace a az pak jsem zjistila tehotentsvi. Drzim pesti 😊

miichaelaaa
autor
19. srp 2022

@pavlinar
Děkuji moc, za odpověď moc mě teda potěšila!❤️Jelikož od včerejška zvracím tak jsem zvědavá jak to semnou dopadne.😀