Krvácení a nízká sliznice. Máte zkušenost?

20. led 2024

Ahoj holky, máte některá z Vás zkušenost s nízkou sliznicí na začátku těhotenství? Jsem po 1.IVF a začala jsem krvácet, tak jsem jela na pohotovost ten řekl ze mám nízkou sliznici a to vždycky říkal i doktor a ze prej plno maminek i krvaci na začátku tak mi předepsala ascorutin teď jsem si vzala dva , kdy tak to začne působit ?
Nic mě nebolí a prej jenom při bolestech mám zase přijet a ze prej krvácení to muže bejt že to má spousta maminek
Ale je to hrozné nepříjemné po takové dlouhé době snažení a teď krvacim 😔
Jsem 1-2 týdnu těhotenství co ukázal test v pátek jdu až na kontrolu do artu

hanaalb
20. led 2024

Spise spini nez krvaci. Uvidite v patek, nic jinrho Vam nezbyva. Brali Vam krev? Z mych zkusenosti pokud bylo i HCG pres 700, testy pozitivni.
Kdyz jsem krvacela cervene, ani ascorutin 2-2-2 a plus gynprodil nepomohlo. Vedela jsem, ze je to spatne.

Odpocivejte, budte v klidu.

hanaalb
20. led 2024

A nizka sliznice je taky spatne. Mozna se teh.uchytilo a nyni odchazi.

barmil
20. led 2024

Ascorutin zastaví krvácení, pokud je to např praskla zilka. Ale rozhodně nezastaví potrat nebo neudrží tehu.

ckei
20. led 2024

U prvního jsem regulérně krvácela,jakože fakt fest....ale sliznice byla hodně vysoká a tak mi Dr.rikal,že krvácení být může,ale sliznice že je vysoká,tak že věří,že to bude ok. A taky to ok bylo. U dalšího jsem rovněž krvácela,ale sliznice byla nízká a to nedopadlo.

lilian2111
20. led 2024

Bohužel si myslím že to nedopadne 😞 ale budu držet palce 🙏🏻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru