Před ms slabé, hnědé špinění a poté zjištění, že jste v tom. Stalo se Vám?

flowerstone
21. kvě 2020

S pritelem se “snažíme” (nechávám tomu volný průběh) já ne 😆 o mimco asi půl roku. Antikoncepci jsem brala naposled v 18 A to jen par měsíců.teď je mi 24 a ms mám nepravidelnou/ občas mám spozdeni par dnů někdy i týden.. nejhůř dva. Naposled jsem to dostala 19.4 takže par dni mám spozdeni ale nehrotim jelikož vim ze spozdeni je u mě normální. (Takže ani nevim kdy mám testovat jestli nejsem těhotná) včera jsem trochu splnila spis tak do hnědá jak když konci nebo začíná ms. Ale nic se nerozjelo a to stejne i dnes trochu malo jsem zas spinela fakt jen taková skrvna... tak jsem z toho jelen. Samozřejmě si miminko moc přeju a už tolikrát jsem byla zklamaná . Tak mě zajímalo jestli jste některá měla to stejn y a byla jste těhotná

tasimia
21. kvě 2020

@flowerstone jo měla jsem to i před MS, tak jsem si říkala, že to dostanu, jelikož to mám taky nepravidelné. No a nakonec jsem byla už těhotná..

flowerstone
autor
21. kvě 2020

@tasimia To se hezky čte 🙂 a bolelo te taky něco? Cítím trochu jakoby vaječníky nebo podbrisek ale tak zvláštně ...

tasimia
21. kvě 2020

@flowerstone bolely mě prsa a to teda šíleně. A klasicky podbřišek jako by měla přijít MS. Já teda taky nevěděla kdy si udělat test, první byl negativní no a jak jsem začala zvracet tak už vyšel pozitivně a byla jsem v 9tt 🙂

llorak
21. kvě 2020

Ja to tak mela a otěhotněla az mesic na to 🤔

mzacikova
21. kvě 2020

@flowerstone já před pár měsíci špinila dokonce 3 dny, než se ms rozjela. A vím, že jsem těhotná nebyla a neodešlo to. Prostě občas špíním a občas ne 🤷‍♀️ Zklamaná jsem už rok každý měsíc....
Špinění teda může být bohužel normální jev před ms..

terla
21. kvě 2020

Taky jsem to měla dva dny. Jen špinění, pak nic a asi po čtyřech dnech, kdy jsme se vrátili z hor, jsem si dělala test a byla jsem těhotná. U druhého jsem nic neměla, žádné špinění. Prostě ms nepřišla.

tasimia
21. kvě 2020

@mzacikova ano přesně, tak ja taky spinim před Ms, jen teď to bylo jiné, protože nepřicházela :D.

kosi_cek
22. kvě 2020

Mě se to zatím nikdy nestalo (i když jsem doufala, protože to může přeci jen být, ne že ne), těhotná jsem byla, co vím, 5*. Po 30ce před menstruací špiním úplně běžně, ale 2 těhotenství byla po 30ce a opět bez jakéhokoliv špínění na začátku, no. Ale to čekání znám, musívala jsem čekat i víc jak do 40.dne cyklu, aby se mi vyjevilo, jak na tom jsem, ale na těhotenství samotné jsem vlastně čekat vůbec nemusela. Teď je to spíš naopak, na výskedek moc dlouho nečekám, ale na těhotenství ano.