Přirozené otěhotnění před ivf. Podařilo se někomu?

junykessy
22. říj 2021

Ahojky holciny, chci se zeptat jestli se některé z Vas podařilo prirozenou cestou otehotnet nez jste mely podstoupit Ivf? V podstate Vas nadopuji hormonama a buhvi cim, tak se chci zeptat jestli je to mozne?

fyii
22. říj 2021

@junykessy me, ale nedopadlo to ZT pak x krat IVF - k nicemu ken nervy a potom po Mojzisovce jsemmotehotnelanzase prirozene a mam kluka za 20 mes. znova a mam holcicku. Do 2 mes. po Mojzisovce😉. Takze pokus s IVF nejsi ztotoznena, zkus si najit fyzio, ktera dela Mojzisovku. Naklady minimalni, lehke nenarocne cviceni.. me to poradil doktor v IVF centru..

junykessy
autor
22. říj 2021

@fyii uz jsem o tom hodne slysela a jsou i uspechy. Nene zatím jsem pozvana na konzultaci

ajja87
22. říj 2021

@junykessy mě , v podstatě v době, kdy jsem šla na konzultaci, tak už jsem byla těhotná, než došlo na další konzultaci, tak jsem to zjistila a celé ivf zrušila...

monii007
23. říj 2021

@junykessy treba my. Byli jsme na konzultaci, pak na všech vyšetřeních, pak mi hlidali ovulaci dva mesice....
Meli jsme uz vse domluvene, sepsane a mela jsem jit za mesic na to. V tom jsem ale otehotnela a jako zazrakem to dopadlo dobre 🥰 na Štědrý den mam termin. Opravdu dar.

abig
23. říj 2021

Já mám za sebou 2 IVF, bez úspěchu. Před zahájením 3 IVF jsem otěhotněla přirozeně. Teď mám 2 děti a obě přirozeným způsobem.

junykessy
autor
23. říj 2021

@monii007 tak to moc gratuluji a drzim pesticky❤️my jsme meli mit malou taky na Vanoce, tak snad mi brzo sesle dusicku

monii007
23. říj 2021

@junykessy dekuju a mrzi me to 🙏😊urcite se brzy zadari, at uz prirozene nebo s dopomoci. Kdyz si je clovek moc preje, udela vse 🥰 drzim palce!

loylii
23. říj 2021

@junykessy já, 2x IVF a ani tuk. Třetí pokus se v půlce stopnul. Na čtvrtý pokus s darkyni se už nedostalo😊

drndadrnadova
30. říj 2021

@junykessy ne nepodařilo se