Příznaky těhotenství. Mohl by ještě přijít pozitivní test?

terezkahart
24. led 2021

Potřebovala bych poradit a uklidnit. 10.1. Jsem měl ovulaci a doufáme že se zadaří. Bolelo mě vpodbříšku střídavě pravý i levý vaječník, bolest prsou a hlavně bolest hlavy až do dneška (14 dni po ovulaci) to přestalo a začalo mi pnutí u pupíku. Dělala jsem si dnes ráno test a byl negativní. MS má přijít zítra 25. 1. Myslíte že by mohl ještě přijít pozitivní test ? Takhle pozdě ? Předem děkuji za odpovědi !!!❤️

katanovobran
24. led 2021

@terezkahart tohle je negativní test ?

terezkahart
autor
24. led 2021

@katanovobran to je pozitivní ovulační test

themuffin
24. led 2021

@terezkahart a proč si děláte ovulační test? Na zjištění těhotenství jsou testy těhotenské 🤷‍♀️ ten můžete zkusit za pár dní znovu, pokud se ms nedostaví

terezkahart
autor
24. led 2021

@themuffin ovulační test jsem přidala jen jako doplnění informací samozřejmě že dnes jsem dělala těhotenský test

palja
24. led 2021

@terezkahart já myslím, že může. Sama jsem měla pozitivní tt až týden po vynechání MS, což bylo asi 26 dní po ovulaci. Dřív jsem měla úplně negativní test. Držím palce 🍀💞

mankara
24. led 2021

Jsem na tom úplně stejně, jen ovulaci jsem měla pravděpodobně 11.1. 🙂 Příznaky výraznější než u dřívějších těhotenství, ale test sněhobílý. Takže jsem buď blázen nebo těhotná 🙂 Myslím, že jsem si to ani nevsuregovala, protože by šlo o neplánované mimčo. Nezbývá než vydržet 🙂

terezkahart
autor
24. led 2021

Moc děkuji za podporu ❤️

mankara
25. led 2021

@terezkahart tak jak to vypadá? Testovala jsi dnes?

alen23
25. led 2021

@terezkahart Terezko řeším to na den stejně a test včera taky bílý jak stěna ale MS nikde 😀🙈

petraszi
14. únor 2021

@palja bože dekuju za tento komentář!!! Jsem 13 dní od ovulace, 3 testy negativní a já tolik doufám že se to ještě zmeni🙏🙏🙏