Proběhla už ovulace?

dzafi
15. únor 2019

Dobry den, mam dotaz, merim si bazalni teplotu kazdr rano, probehla ovulace? Moc dekuji 🙂

sudylichozrout
15. únor 2019

@dzafi Ahoj, urcite jeste ne, respektive mas tam malo udaju. Bazalni teplotou se da ovulace odecist v pripade, ze je poslednich sest teplot vyssich nez tri predtim. A ovulace probehla prave v ten poslednich nizkych teplot. Teplota po ovulaci vzroste zhruba o pul stupne a zustava konstantne vyssi po cely zbytek cyklu. Pokud je vyssi osmnact dni, je tehotenstvi pravdepodobne. Poovulacni faze trva u zdrave zeny maximalne 16 dnu. Takze tech osmnact dnu vysokych teplot uz je pak jasnych.
Tobe se po jednom vykyvu vratila teplota na predovulacni hodnoty.

slunecnice358
15. únor 2019

@sudylichozrout a co u mne? Díky

dzafi
autor
15. únor 2019

@sudylichozrout ja si ale delala ovu testy a byli i v te dobe pozitivni...tak prave nevim jak s tou teplotou 🙂

sudylichozrout
15. únor 2019

@dzafi mas fotku toho pozitivniho testu? Pockej dalsi dny, uvidis, co bude teplota delat.
@slunecnice358 Oficialne z tech testu neni pozitivni ani jeden, ale nektere holky maji jako maximum toto a normalne otehotnely. Vypada to u tebe na ten 16. den cyklu, takze ovulace plus minus do tech 24 hodin.

slunecnice358
15. únor 2019

@sudylichozrout děkuji... myslím, že ten 16dc to mohlo být. Večer jsem podbřišek cítila... druhý den ten test zase slábl... fotka 16dc je až po zaschnutí takže je slabší.

dzafi
autor
15. únor 2019

@slunecnice358 fotku uz nemam, ale byli stejne silne carky

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
leymea
15. únor 2019

@slunecnice358 rekla bych, ze 16DC je pozitivni (podle navodu negativni), jen jsi netrefila ten spravny cas na silnejsi carku. 🙂 ale i tak nemusis ovulovat, ja takove testy mela (dr.max) a ovulovala jsem 🙂

sudylichozrout
15. únor 2019

@ttm Jeeee, tak to pardon, jsem trubka 😀 Dík za opravu. Tož zakladatelko, neber mě úplně vážně, spletla jsem to 🙂 Nicméně co si tak pamatuju, tak doktorka mi říkala 0,4-0,5 stupně. 0,2 je málo, si tedy myslím. Ale nevím, já neměřím, jen jsem se o tom bavila kdysi s doktorkou jako o možnosti antikoncepce. Nechci brát HA.

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunecnice358
15. únor 2019

@leymea díky za zprávu. Sdílím tvůj názor. Myslím ze ovu proběhla 16 dc.

leymea
15. únor 2019

@slunecnice358 drzim palce 😉

slunecnice358
16. únor 2019

@leymea děkuji moc. Jsem napnuta... říkali jsme si , že jen tak zkusíme, ale teď jak se to zrealizovalo tak jsem napnuta jak ksandy 🤣

avokaroh99
19. únor 2019

Ahojte, co říkáte na můj graf? Jasná anovulace? Brala jsem rok duphaston a toto je první měření po vysazení, takže předešlé grafy byli zkreslené nejspíš kvůli němu. Nejspíš jsem ovulaci VŮBEC neměla. Nevím, proč mně první Dr. Nejistila,jedrli ovulace vůbec u mě probíhá. Nemáte někdo podobné zkušenosti?

sudylichozrout
19. únor 2019

@avokaroh99 Ahoja, vypada to tak. Nebo take zalezi na tom, jak dlouhy cyklus budes bez D. mit. Ovulace muze dorazit treba za tyden a cyklus bude treba 48 dnu.