Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Progesteron po ovulaci, jaká jste měly čísla?

90bobisek90
29. lis 2017

Zdravím,
byla jsem na odběru krve 20DC, aby mi zjistili, zda proběhla ovulace. Nezastihla jsem paní dr. a sestřička mi řekla pouze číslo 157 s tím, že s paní doktorkou budu mluvit až v úterý a do té doby zešílím zvědavostí. Byla jste některá na odběru a jaké jste měly čísla? Moc děkuji

moxha
29. lis 2017

Zadejte si do vyhledávače hodnoty Progesteronu a najdete výsledky

moxha
29. lis 2017

Myslím do vyhledávače googlu,seznamu...

90bobisek90
autor
30. lis 2017

@moxha to uz delam druhy den,ale tam jsou uplne jine cisla,spise desetinne. Takze mi to nic nenaslo.

utrikocku
30. lis 2017

Já měla 1,3 s tím že to je od normou a ovulace neproběhla. Číslo se mi zdá i tak zvláštní. Podle mě to je nedorozumění..

90bobisek90
autor
30. lis 2017

@utrikocku právě proto se mi zdá divné, že ani na netu to nedohledám. Takže asi budu muset počkat do úterka :( ale to čekání je hrozné.

ninanela
30. lis 2017

Jednotlive laboratoře se liší v v jednotkách a hodnotách.

90bobisek90
autor
30. lis 2017

@ninanela aha :( chtěla jsem jen vědět, jestli jsem na tom dobře nebo špatně..

ninanela
30. lis 2017

Nedá se takto posoudit,když bys měla výsledek u sebe tak by určitě za hodnotou následovalo rozmezí a komentář k hodnotě. Ale když víš jen hodnotu z ust sestřičky tak musíš počkat na verdikt od doktorky.Drzim palce,dle mě je hodnota vysoká. 🙂

90bobisek90
autor
30. lis 2017

@ninanela ráda bych, aby ta hodnota byla vysoká. Říkala jsem si, jestli náhodou někdo neměl podobnou hodnotu, ale samozřejmě počkám na paní doktorku. Děkuji 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli