Projevy imunologické příčiny neplodnosti. Měly jste nějaké příznaky?

14. bře 2024

Dobrý den. Chci se zeptat kdo jste měli zjištěnou imunologickou příčinu neplodnosti...měli jste nějaké příznaky např. nějakou vyrážku na těle ( jako lupus), v minulosti gyn. záněty atp ? Jsou to prý příznaky imunologické příčiny neplodnosti...

Nedaří se nám už 2,5 roku otěhotnět. Za mlada a pak cca před 5ti lety jsem trpěla opakovanými záněty močových cest ( ovšem nepřešlo to do gynekologických zánětů). Před rokem a čtvrt jsem potratila v 10týdnu. Všimla jsem si v té době že se mi objevila menší červená vyrážka na břichu až zádech v oblasti kde mám dotykové plochy lemu kalhot a v oblasti lemu podprsenky. Takové červené flíčky, samy od sebe nesvěděly, ale když jsem je škrábala tak svěděly. Nebylo to nic velkého, ale objevilo se to a do té doby jsem nikdy žádné kožní potíže neměla...

Můžete mi prosím někdo popsat, jestli a jak se u vás imunologická příčina neplodnosti projevovala?

Moc děkuji

ankaa32
14. bře 2024

Ahoj ja som bola v prahe v Gennet a zistili neplodnosť imunológie.Zvysene protilátky na spermie zvýšené CRP a protilátky na trombózu alebo tak nejak presne by som to musela odpísať z lekárskej správy ...a prejavy neviem možno akné ,pálenie po sexe a bolesti maternice ...

squezy
14. bře 2024

Ja absolutně bez priznaku.

autor
14. bře 2024

dobre, dekuji moc za odovedi, uvidim, zrejme se necham testovat...

vitezove
14. bře 2024

Bez příznaků. Jen v každém těhotenství veliké bolesti břicha, což ale bylo asi z nedostatku magnézia nebo nějakých hormonů a tak.
Po 2,5 letech už bych se nechala pořádně otestovat na vše a uvidíte.