Prosím o názor nebo radu. Může ovulace přijít dříve?

kulickakulata
26. kvě 2020

Prosím jen asi o radu či názor. Brala jsem clostilbegyt a ve čtvrtek jdu na ultrazvuk, ale napadlo mě co když ta ovulace prijde třeba už dnes? Citim napětí v prsou. Celkově se citim divně.Ale ovu test negativní. Myslíte, že je to blbost? Nemůže ovulace přijít takle brzy? Poslední ms byla 18.5.
Moc děkuji za odpovědi

alcar
26. kvě 2020

@kulickakulata podle me ten utz mas docela brzy. Obvykle se dela 12.-14. den cyklu. Takze na ovulaci je jeste asi brzy. Uvidis, co ti rekne dr. Drzim pesti. 😉

kulickakulata
autor
26. kvě 2020

alcar.. Děkuji. Ja mam zase strach, aby to nebylo uz pozdě a ono to možná ještě bude brzy 😊 tak uvidím. Hezký den

alcar
26. kvě 2020

@kulickakulata tak bude to vlastne 11.den. Mozna ti to tak dr. dal, aby se to proste neprosvihlo. To je dobre. Ovulace by ti mela teoreticky vyjit na vikend. Bude ti davat i injekci na vyvolani ovulace nebo jak jste domluveni? Ja si tehdy pichala Pregnyl.

kulickakulata
autor
26. kvě 2020

@alcar.. Jojo pujdu na tu injekci právě ve čtvrtek se domluvíme. A můžu se zeptat jestli tedy je miminko? Po tom? Pregnylu? 🙂 snad si nebudu muset nic píchat sama :D

alcar
26. kvě 2020

@kulickakulata ano, povedlo se na druhy pokus. Prvni pokus jeden folikul, druhy tri a je z toho uz sestileta holcicka. Po dceri po trech letech prirozene jednovajecna dvojcata. 😃
Preji, at se i u vas zadari. 🙂

e7
26. kvě 2020

Já šla na UTZ myslím 11 nebo 12 den a vše v pořádku. Dostala jsem injekci a šup na to🙏 dnes jsem 20.tyden 😍 přeji hodně štěstí ❤️

kulickakulata
autor
26. kvě 2020

@alcar.. jee dvojčátka pak a přirozeně a před tim holčička.. Tak to je moc hezký. Taky jsem vyčetla, že po tom clostilbegytu je větší šance na dvojčátka 🙂 tak moc děkuji za takový to - to půjde 🙂 👍

kulickakulata
autor
26. kvě 2020

@e7 ... taky děkuji za skvělou odpověď doufám, že pak budu taky radit dalším jak to bylo šup šup 😀 přitom ted mam stahli půlky 🙂 a muzu se ještě zeptat kam mi píchnou tu injekci? 😀Abych zbytečně neplasila 😀

e7
26. kvě 2020

@kulickakulata jako dost jsem si toho načetla a některým ten clostilbegyt i nefunguhe ale těžko říct 🤷 hodně jich to má bez sledování ultrazvuku a to mi přijde takový divný.. taky jsme tomu s přítelem nevěřili, že nějaký prášky můžou pomoct 😁 injekce je do břicha taky jsem nevěděla a psychicky se připravovala, že si týden nesednu na zadek 😁 trošku to štípe ale za to to stojí ❤️ a nebát se sexu, řekl mi, po injekci pozítří se snažit tak jsme tři dny za sebou jeli ale jak člověk ví, že to dělá pro něco a ne pro radost tak nás to moc nebavilo 😂😂🙈

kulickakulata
autor
26. kvě 2020

@e7 Taky jsem něco přečetla a každý doktor to řeší jinak, taky se tomu právě divím. Přítel se na "výrobu" moc těší furt mi říká, že to dá 😀. Tak budu doufat, že se zadari. Snažíme se už dlouho, ale furt jsem si rikala, ze chci přirozeně otěhotnět a ejhle uz mam tedy trošku 🙊 věk 🙈. 😁Tak snad to bude dobrý 👍tak přeji dobrou noc ja se snad toho čtvrtka nedočkám 😇😁

kulickakulata
autor
28. kvě 2020

Tak jsem nějaká nevim, zda je to dobré či špatné 😇 Byla jsem na tom ultrazvuku a pry mi to zabralo ten clostilbegyt moc dobře i přes můj věk pry super(jako mladice😁) , ale tu injekci mi dr. nedoporučuje, že to máme zkusit i bez ní, že by to pry určitě bylo vicecetne. Byl tam jiný dr. Trošku me to rozhodilo, protože jsem myslela, že takle to má být. Ze se to tak kombinuje, tak se máme snažit o víkendu a prý se uvidí... 😇 Máte s tím některá zkušenosti? Nebo je to normální postup?

e7
28. kvě 2020

Tak to je super 😊 mě nefungovala menstruace ovulace nic tak proto jsem měla tu injekci. Právě dost ženských to mělo tak jak píšeš, bez injekce. Tak hodně štěstí ❤️ a snažte se pořádně! P.S.: i přes injekci tam mám jen jedno ale taky mi dozrál jen jeden folikul pořádně, jestli jich tam máš víc tak možná i proto bez injekce 😊

kulickakulata
autor
28. kvě 2020

@e7 aha tak moc děkuji za vysvětlení 😇 ja tam mám 6 těch folikulu jestli jsem to dobře pochopila. Právě jsem tedy vždy četla, že se dává ta injekce, tak musim něco nastudovat bez injekce 😁.. Tak jsem o něco chytřejší a snad to dopadne ☺️