🤗 Prosím o pomoc. Kdy bude podle Vás ovulace? 🙈

nikishkaaaa
7. pro 2020

Holky, já už jsem z toho testování jelen. První cyklus dělám kromě klasických ovulačních testů i digitální ovulační test clearblue. Ten vyšel dnes pozitivní (viz. fotka). Jenže proužkové podle mě pozitivní ještě nejsou. U digitálu je napsáno, že když je pozitivní (dnes) tak nejplodnější 2 dny jsou ten den (dnes) a den poté (zítra). Kdy myslíte, že bude ovulace? Pokud budou proužkové pozitivní zítra, měla by podle nich být ovulka ve středu nebo čtvrtek, ne? Jenže to pak nesedí s digitalem 🙈 vím, že to hrotím, ale snažíme se už dlouho, tak zkouším vše. A proto prosím urážlivé komentáře si nechte. Ostatním děkuji za pomoc i dočtení slohu 👍😃

michaelarousova
7. pro 2020

@nikishkaaaa ja bych rekla ze ten uplne na levo bude si vecera pozitivni☺️ (Nebo uz byl)Nekdo ma ty papirkovy pozitivni jen chvilku..ja vetsinou delam ovulacni testy az k veceru☺️

lachtanice86
7. pro 2020

@nikishkaaaa tak hlavně, ty papírové by chtělo dělat od jedné značky. Ale ten úplně vlevo vypadá nadějně.

inah91
7. pro 2020

@nikishkaaaa Taky bych řekla, že ten úplně vlevo už je nadějný 🙂 Digitál bych nedělala.... a papírkové jak je už psáno - jednu značku, rozhodně 🙂 Mě vždy fungoval Dr.Max 🙂 A dělala jsem vždy v cca 10ráno - druhá ranní moč - x let a fungovalo to... 🙂 A ono - i když se snažíte dlouho (a já to znám, opravdu), tak pokud není problém, tak bych se milovala ob den - nebo klidně denně, když je chuť 🙂 A to je pak jedno, jestli bude ovulace ve středu nebo čtvrtek..... 🙂 držím moc palce! 🙂

nikishkaaaa
autor
7. pro 2020

@nikishkaaaa moc všem děkuji, dámy 😊🤗

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru